بهترین ماشین مانت تلفن دارندگان و می ایستد (2020)

این بسیار مهم است که باید به عنوان راحت که ممکن است زمانی که شما درایو بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی جاده پیش رو ‒ این را می توان با کمک از لوازم جانبی مناسب, مانند, ماشین, تلفن مانت. گوشی های هوشمند سوار اتومبیل شده اند در اطراف برای مدتی در حال حاضر. آنها اجازه می دهد تا شما به راحتی مشاهده نقشه های گوگل و یا پاسخ به یک تماس تلفنی و بدون جستجو برای گوشی های هوشمند خود را در همه جا. این بازار دارای مقدار زیادی از گزینه های مختلف که ممکن است گیج کننده برای خریداران. به مطمئن شوید که شما می توانید بهترین گزینه برای شما ما لیستی با ماشین بالا تلفن مانت برای سال 2020 سازگار با هر دو گوشی های آندروید و اپل. آنها را بررسی کنید!

iOttie AutoSense بی سیم داش کوه

این iOttie AutoSense بی سیم داش کوه است برای کسانی از شما که نمی خواهم مغناطیسی ماشین تلفن مانت اما همچنین نمی خواهید به زحمت فشار دادن دکمه یا دستی بسته شدن کوه اسلحه. iOttie AutoSense بی سیم داش کوه خودکار اسلحه است که باز زمانی که سنسور به رسمیت می شناسد گوشی خود را در نزدیکی و سپس به طور خودکار, از هنگامی که گوشی های هوشمند خود را در محل قرار داده است. هنگامی که نصب شده ، گوشی های هوشمند دریافت شارژ بی سیم (فقط برای گوشی های هوشمند است که آن را پشتیبانی). این iOttie AutoSense بی سیم داش کوه نیز از ویژگی های قابل ارتقا و جذب شوک بازوی تلسکوپی برای تامین امنیت بیشتر گوشی های هوشمند خود را.

Kenu بدنه Pro ‒ Premium دریچه کوه

این Kenu بدنه, نرم افزار ویژه طراحی شده برای گوشی های هوشمند بزرگتر در حالی که سوار خود را بسیار جمع و جور و شیک است. شما می توانید محل آن را بر روی دریچه ماشین خود را; با این حال به خاطر داشته باشید که دریچه مانت هستند ایده آل برای زمستان هنگامی که شما نیاز به استفاده از ماشین خود را گرم.

این Kenu بدنه Pro همراه با گارانتی مادام العمر قابل تنظیم گزینه های نمایش و قوی دریچه کلیپ. کوه اجازه می دهد تا شما به راحتی چرخش گوشی و زاویه آن را در راه های مختلف. فشار دکمه برای دریچه کلیپ اطمینان نصب و راه اندازی آسان ساخت بدنه, نرم افزار قابل حمل و بنابراین سوار ماشین برای مسافرت و یا اجاره اتومبیل.

این مهم است که توجه داشته باشید که Kenu بدنه Pro کوه طراحی شده است برای تلفن های هوشمند بزرگتر و اگر شما اتفاق می افتد به خود دستگاه کوچکتر مانند آی فون SE نسل اول شما نیاز به استفاده از یک مورد به اطمینان این دستگاه به اندازه کافی امن است.

Scosche MagicMount داش

Scosche را MagicMount داش یکی از بهترین مغناطیسی ماشین مانت. آن را نمی کند, استفاده از سلاح های به نگه داشتن گوشی های هوشمند خود را مانند گزینه های قبلی ما ذکر شده است. شما ضمیمه حمایت چسب فلز به گوشی های هوشمند خود را و یا آن مورد است. هنگامی که شما را به صفحه فلزی متصل شده و شما فقط باید به شناور گوشی های هوشمند خود را در نزدیکی سطح مغناطیسی از کوه و از آن خواهد شد فورا قفل آن را در محل. این MagicMount داش همچنین اجازه می دهد تا متفاوت زاویه دید. خود را جمع و جور و طراحی براق باعث می شود آن را بزرگ و آسان برای استفاده است. می آید در دو رنگ سیاه و یا سفید و متصل به داشبورد ماشین شما را.

نگه داشتن در ذهن است که صفحه فلزی می تواند تداخل با شارژ بی سیم. برای جلوگیری از که شما باید به جای صفحه فلزی پایین تر در گوشی های هوشمند را به عقب.

HD Phone Dock نرم افزار داش/پنجره فلزی گیره کوه

این Bracketron X HD Phone Dock نرم افزار تلفن کوه است که برای رانندگان که واقعا نیاز جدی ثبات برای گوشی های هوشمند خود را در جاده ها است. صاحب تلفن ساخته شده از آلومینیوم در حالی که یک لاستیک بزرگ فنجان مکش با آلومینیوم توپ مشترک اطمینان که کوه باقی می ماند امن برای شیشه جلو اتومبیل خود را. این یکی فوق العاده است برای حمل و نقل ناوگان و وسایل نقلیه هم میهن / hammihan استفاده کنید.

Scosche PowerHub جام دارنده تلفن کوه

Scosche PowerHub نگهدارنده فنجان است چیزی متفاوت از دیگران در این لیست است. آن است که یک ماشین بزرگ نگهدارنده فنجان کوه. با آن شما علاوه بر دریافت یک ایستگاه شارژ برای 4 دستگاه در حالی که فنجان خود را دارنده پایه تضمین ثبات و امنیت گوشی های هوشمند خود را. این نگهدارنده فنجان کوه قابل تنظیم گهواره و انعطاف پذیر گردن برای متفاوت زاویه دید. علاوه بر آن دارای دو پورت USB برای شارژ دو سوکت 12V و یک نور LED برای نشان دادن وضعیت شارژ.

این مهم است که توجه داشته باشید که این گزینه نمی بزرگ اگر شما با استفاده از تلفن خود را برای ناوبری زیادی است.

Spigen Kuel خفا سوار ماشین

این Spigen Kuel خفا سوار ماشین ویژگی های یک طراحی ساده تر در حالی که هنوز مدیریت به نگاه شیک در ماشین خود را. آن را فراهم می کند دو زاویه دید و اجازه می دهد تا شما به راحتی با وارد کردن و پاک کردن تلفن خود را با یک دست. یکی از این گزینه خوبی است اگر شما در درجه اول استفاده از تلفن خود را در ماشین خود را در حالت افقی. آن را پایبند به داشبورد ماشین شما را از طریق استفاده مجدد ژل پد. می آید تنها در سیاه و سفید با رنگ آبی گزینه, اما جمع و جور و سازگار با تمام گوشی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>