بهترین دوربین گوشی های 2020

ما به طور کامل تست شده در تمام گوشی های هوشمند برجسته در این لیست و به نظر ما آنها رخ کشیدن بهترین اجرای دوربین های دیجیتال در بازار در حال حاضر.

اجازه بدهید با یک نگاه عمیق تر در این گوشی!

آی فون 11 Pro و 11 Pro Max

جدید سه گانه, دوربین, متنوع ترین و در عین حال در آی فون. فوق العاده گسترده ای دوربین تصویر برداری بسیار بیشتری را در یک شات تنها. این پیشرفت های بزرگ نیست ذکر شده در مشخصات: دوربین اصلی قطاری بسیار واضح تر تصاویر این پشتیبانی از حالت شب و تصویری بهترین شما می توانید بر روی هر آی فون.

بیش از چند سال گذشته آیفون تا به حال برخی از رقابت جدی وقتی که می آید به کیفیت دوربین. از گوگل به سامسونگ برای Huawei—جهان اندیشه است و هیچ کمبود بزرگ دوربین را انتخاب کنید. آی فون 11 Pro است که در بسیاری از اپل پاسخ به بسیاری از آنچه که رقبای خود را به حال برای سال: آن را در نهایت می افزاید: یک سوم ultra-wide دوربین به مخلوط; این در نهایت به معرفی حالت شب است که آثار شگفتی در شرایط نور کم و همچنین بهبود کیفیت عکس و ویدئو در راه است که شما نمی خواهد ببینید در مشخصات ورق.

گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL

برخی ممکن است می گویند که گوگل صفحه 4 بزرگ نیست; که در آن است بدترین ارزش تلفن های 2019 ، و تا آنجا که من می خواهم استدلال می کنند که من واقعا نمی توانید. این صفحه 4 بطور نادرست و غلط وقتی که می آید به طراحی و عمر باتری و دقیقا نمی یک توصیه آسان در آن شروع قیمت از $799. اما منطقه ای که در آن صفحه 4 برتری دارد—حتی اگر آن را دارای دو دوربین در حالی که بسیاری از بالا پایان دستگاه های در حال حاضر ویژگی های سه تلفن همراه عکاسی.

اعمال نفوذ گوگل, هوش مصنوعی پلت فرم و پیشرفته عکاسی محاسباتی الگوریتم های گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL قادر به ارائه برخی از نتایج شگفت انگیز است. از شب چشم به سوپر Res زوم برای زندگی HDR+ و دو قرار گرفتن در معرض کنترل های صفحه 4 تا به بسیاری از ویژگی های دوربین در ارائه در حالی که همه تاسیسات یک خط ظریف میان دسترسی و کنترل خوب. اما بدون توجه به وضعیت و شرایط نور آن به ندرت تولید چیزی است که می تواند حتی از راه دور بود که به عنوان “بد”.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده

در این سال سامسونگ را تکان داد تا آن S-سری ترکیب با یک مدل جدید که افزایش در هر جنبه به خصوص دوربین. این 108MP سنسور اصلی همراه با سامسونگ Nona-binning فن آوری است که اجازه می دهد تا نه پیکسل به همراه یکی برای نور کم عملکرد بهبود یافته. البته شما می توانید 108MP عکس ها و همچنین با استفاده از دوربین برنامه اختصاص حالت اما مزایای آن محدود هستند همانطور که ما قبل از بررسی.
این قابل توجه دیگر ویژگی های دوربین از کهکشان S20 فوق العاده آن است 48MP periscope دوربین ارائه می دهد که ترکیبی زوم تا 100X. آن را ایمن می گویند که 100X زوم یک حیله بازاریابی اما در 30X عکس قابل توجه هستند حتی اگر شما احتمالا نمی خواهد آنها را برای استفاده از بسیار.

کهکشان S20 فوق العاده پر به لبه با ویژگی های بالا پایان است اما همه که به خوبی در یک قیمت می آید. 1400 $برای مدل پایه است که بسیاری را بپرسید اما بعد از آن دوباره گوشی به ارمغان می آورد به جدول.

وان پلاس 8 Pro

ما بهترین دوربین گوشی های لیست ما OnePlus 8 Pro یکی از گوشی های مقرون به صرفه تر در این لیست اگر قیمت حدود 900 دلار می توانید واجد شرایط به عنوان مقرون به صرفه است. این ویژگی های سه گانه سیستم دوربین با 48 مگاپیکسلی اصلی تیرانداز است که ترکیبی از چهار پیکسل های فردی به یک تا شما را تا پایان با یک بزرگ به دنبال دوربین 12 مگاپیکسلی شات نهایی و همچنین 3 برابر بزرگنمایی دوربین تله و فوق العاده گسترده ای تیرانداز و حتی بد بو فیلتر رنگ است که در یک موضوع از یک بحث جداگانه است. آنچه شما نیاز به دانستن در مورد 8 Pro است که وان پلاس در نهایت وارد دوربین لیگ بزرگ و شاخه های آن خوب به دنبال عکس در شب و روز. تصویری است که به شدت نابود و لگدمال اما این محصول اجازه می دهد تا برای یک صنعت پیشرو فوق العاده صاف ثبات و ترد کیفیت 4K است که در هیئت مدیره به عنوان به خوبی.

Oppo Find Pro X2

شرکت چینی Huawei قرار داده بود روی ما نهاد فهرست سال گذشته است که به سرعت منجر به مرگ آن در بازارهای غربی به عنوان گوشی های جدید منع شدند از در حال اجرا برنامه های گوگل. در سال 2020 شرکت چینی Oppo به سرعت ساخته شده با استفاده از این فرصت و آخرین گل سرسبد پیدا کردن X2 Pro در حال حاضر در دسترس در سراسر اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر. با 5 بار periscope لنز زوم بودن بزرگ, برجسته, پیدا کردن X2 Pro یکی از بهترین تلفن همراه ماشین آلات زوم شما می توانید دریافت کنید و از آن قطاری از خوب به دنبال عکس هر دو در طول روز و در شب.

Huawei P40 Pro Plus

ما فقط ذکر شده که با هیچ نرم افزار گوگل ما نمی توانیم توصیه گوشی های هواوی در حال حاضر, اما ما به صحبت در مورد این گوشی فقط به خاطر آن است که کمی فن آوری شاهکار. این یکی از اولین در جهان به ویژگی های 10 بار بومی زوم لنز پریسکوپ نوع که به شما می دهد بی سابقه زوم با کیفیت. نه تنها که آن را به یک ثانویه 3 بار لنز زوم تله فوتو برای کسانی که هنوز هم می خواهید وضوح عالی در معقول تر سطح زوم. هک, شما احتمالا می تواند با استفاده از این تلفن به جای دوربین شکاری! Huawei در تلاش برای ایجاد بهترین دوربین گوشی قطعا به نتایج خیلی بد افزار مسائل عمدتا نگه داشتن آن به دور از دست مردم. این P40 Pro Plus یک دوربین کمی تعجب است که در خدمت به عنوان یک مثال خوب از آنچه تلفن های آینده ما به ارمغان بیاورد.

Sony Xperia 1 II

بله گوشی توسط سونی در سال 2020! این شرکت ژاپنی کار را انجام نمی دهد بسیار خوبی در چند سال گذشته اما Xperia 1 II بسیار عالی دوربین گوشی است که برخی از ترفندهای تا آستین خود را که هیچ دستگاه دیگری در این لیست است. برای مثال سونی استفاده می کند قابل ردیابی شیء تکنولوژی از آن حرفه ای آلفا سری از دوربین در این گوشی است بنابراین شما می توانید شیر بر روی یک شی در منظره یاب و تمرکز خواهد ماند قفل شده است و در آن موضوع. فوق العاده عالی اگر شما اتفاق می افتد به ثبت بسیاری از فیلم ها از اسکیت و یا دیگر فعالیت های ورزشی. دوربین اصلی در اینجا این است که یک دوربین 12 مگاپیکسلی یکی و ما نیز باید بگویم که سونی در حال ساخت سنسور برای بسیاری از گوشی در این لیست بنابراین انتظار تعالی و نه کمتر. تصاویر نگاه دقیق و رنگ و نگاه متعادل و بدون اینکه بیش از بالا و به طور کلی Xperia 1 II بسیار عالی دوربین را در نظر بگیرید.

Realme X3 SuperZoom

تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم ما یک تلفن از بالا و آمدن نام تجاری Realme شاخه ای از Oppo. این Realme X3 SuperZoom دارای یک نام است که برای خود صحبت می کند با 5 بار در تله دوربین periscope نوع که به شما می دهد که شیرین و ترد تمیز عکس زمانی که شما زوم در داخل و به طور کلی آن را بسیار خوب عملکرد. بهترین بخش ؟ این گوشی هزینه نصف قیمت بسیاری از گوشی های دیگر در این لیست فقط 500 دلار یا یورو در اروپا است. این یک قاتل ارزش در دوربین بازی عملکرد خوبی از اصلی 64 مگاپیکسل دوربین فوق العاده گسترده ای دوربین و حتی یک ماکرو دوربین در هیئت مدیره به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>