بهترین کالری ردیابی برنامه های کاربردی برای سال 2020

تابستان است بر ما. پس از روز از مستند زمانی که تنها مقصد سفر بوده و یخچال بسیاری از ما نیاز به یک دوره سقوط در از دست دادن وزن. من می دانم که ورزش خوب راه برای گرفتن در شکل و اما یک نکته. بدن ما بسیار کارآمد و طراحی شده برای سوزاندن کمتر کالری که ممکن است هنگامی که درگیر شدن در فعالیت بدنی. این را بررسی کنید: اگر شما عادت به خوردن یک تکه نان سفید را با مقداری کره در آن شما باید برای اجرا به مدت نیم ساعت آن را بسوزاند. آن را بسیار آسان تر برای کنترل مصرف کالری کمتر به پرخوری و سپس سعی کنید به سوزاندن بیش از حد.اما ما می توانیم یک مسیر دقیق کالری که وارد بدن ما? امروز ما سعی خواهیم کرد برای پیدا کردن به عنوان فن آوری به نجات می آید یک بار دیگر. ما می خواهیم نگاهی به بهترین شمارش کالری برنامه های است که می تواند به شما کمک کند به سرعت به دست آوردن مجدد آن ساحل بدن شما احتمالا از دست رفته در طول انزوا. شمارش کالری نیست یک علم دقیق و بنابراین ما سعی کنید به تمرکز بر روی امکانات و سهولت استفاده. اجازه دهید آن را دریافت کنید!

بهترین کالری ردیابی برنامه های کاربردی برای آی فون و آندروید:

از دست دادن آن!

از دست دادن آن! یکی از محبوب ترین شمارش کالری نرم افزار. از آن شده است در اطراف برای بیش از یک دهه و فقط نگه می دارد بهتر است. این یکی از من رفتن به برنامه های که من نیاز به ریختن برخی از وزن هر بهار. بهترین چیز در مورد آن را از دست بدهند! سهولت استفاده. شما شروع با اضافه کردن آمار خود را: زمان وزن تاریخ تولد و سطح فعالیت و وزن هدف. برنامه خواهد شد و سپس ارائه سه برنامه برای رسیدن به هدف خود (آهسته به سریع تر) و به شما یک برآورد تاریخ از رسیدن به آن است.

شما می توانید وعده های غذایی به سه روش مختلف:

  • قدیمی تایپ که در آن شما جستجو در یک بانک اطلاعاتی مواد غذایی (شما می توانید خود را اضافه کنید مواد غذایی و نوشیدنی بیش از حد)
  • شما می توانید اسکن بارکد (اگر غذا یکی است)
  • هوشمندانه هوش مصنوعی-مجهز به رسمیت شناختن تصویر ابزار. فقط نقطه دوربین خود را به سمت چیزی که شما برنامه ریزی برای خوردن یا نوشیدن و آن را تشخیص نوع و مقدار کالری.

یکی از آخرین در واقع با این نسخهها کار به خوبی برای کارهای ساده مانند میله granola میوه ها و سبزیجات و نوشیدنی مثل شیر یا کک.

نسخه رایگان آن را از دست بدهند! ارائه می دهد یک تن از ویژگی های مفید: شما می توانید خلاصه ای از خود را پایه پروتئین و کربوهیدرات و چربی مصرف. شما می توانید یک طیف گسترده ای از انتقالها تناسب اندام و هوشمند مقیاس تا برنامه به طور خودکار می شود وزن خود را و استنتاج کالری از فعالیت های مختلف. وجود گروه برای پیوستن به انگیزه های اضافی مدالها را به نفع خود و برای رسیدن به اهداف.

اگر شما تصمیم به رفتن حق بیمه (که شما هزینه در حدود $39.99/سال) شما حتی جزئیات بیشتر. شما گسترش پرمصرف ردیابی با سدیم و کلسترول و فیبر و قند و شکر با توانایی برای تنظیم اهداف برای هر یک از آنها. حق بیمه نیز می افزاید: مصرف آب ردیابی اندازه گیری بدن در خواب ردیابی تناسب اندام, راهنمای تغذیه, برنامه ایمیل, گزارش و بسیاری از بسیاری دیگر. وقتی که می آید به شمارش کالری از دست دادن آن! یکی از بهترین گزینه ها است.

دانلود آن را از دست بدهند! برای iOS

MyFitnessPal

MyFitnesPal یک کرگدن در رژیم غذایی و ورزش پیگیری میباشد. وجود دارد بدون شمارش کالری لیست برنامه است که می توانید آن را حذف و نظر بسیاری را به بهترین از همه آنها را. این برنامه دارای بیش از یک میلیون بررسی در فروشگاه App و دو برابر این تعداد در فروشگاه Google Play. بنابراین اجازه دهید به بررسی آنچه که اعتیاد به مواد مخدره در مورد تمام شده است.

MyFitnessPal زاییده افکار از پوشاک ورزشی با نام تجاری Under Armour – و آن را نشان می دهد. این برنامه به شدت بشود تمرینات و روال تمرین. این به این معنا نیست که برنامه فاقد در بخش تغذيه. کاملا بر عکس. MyFitnessPal ارائه می دهد بسیاری از گزینه های حق بیمه از سایر محصولات مشابه به صورت رایگان. آن را به شما دسترسی به تغذیه و کلان داده حق دور به علاوه دستور العمل های برنامه های مختلف و آن را می توانید پیگیری مصرف آب نیز هست.

ها تن از برنامه های و دستگاه های موجود برای همگام سازی و شما می توانید مجموعه ای از اهداف یادآوری – بسته کامل است. امید بستن برای یک طرح حق بیمه به شما دسترسی به اهداف شخصی و برنامه های غذایی گزینه هایی برای تنظیم اهداف با توجه خاص ریزمغذی به صورت خودکار و تفریق از ورزش کالری و یک تجربه آگهی رایگان. آن را به شما هزینه $49.99/سال اما این نسخه رایگان از ویژگی های بسته بندی شده به اندازه کافی به عنوان اگر شما می خواهید برای ذخیره کردن مقداری پول.

دانلود MyFitnessPal برای اندروید

دانلود MyFitnessPal برای iOS

Lifesum

Lifesum است که با تمرکز بر رژیم غذایی و واقعا خوب اگر شما فقط می خواهم به دنبال یک برنامه رژیم غذایی بدون تمرینات درگیر (شما می توانید اضافه کردن فعالیت های هر چند, اما آن را نمی اصلی قدرت از برنامه). شما با اصول اولیه شروع: جنسیت سن و وزن فعلی. سپس شما را انتخاب کنید آنچه شما را به انجام طرح (گزینه های وجود دارد برای حفظ یا حتی افزایش وزن). خاطرات بسیار اساسی است اگر چه شما می توانید اضافه کردن مصرف آب در این نسخه رایگان. وجود یک بانک اطلاعاتی مواد غذایی و همچنین یک اسکنر بارکد.

Lifesum یکی از برنامه های است که بهره مندی بیشتر از یک حساب حق بیمه. اگر شما انتخاب می کنید به اشتراک شما دستور العمل های شخصی و برنامه های شما می توانید دنبال کنید, بر اساس عادات غذا خوردن خود را. این نرم افزار دارای طیف گسترده ای از گزینه های: keto رژیم غذایی, سم زدایی, سرخپوشان, وگان, اسکاندیناوی و روزه و بسیاری از بیشتر. تاپیک های مفید مسابقه کمی خود را برای پیدا کردن برنامه کامل و همچنین یک زندگی نمره آزمون برای ارزیابی فعلی خود و وضعیت سلامت. تخفیف قیمت $14.99 برای سه ماه $20.99 به مدت شش ماه و $30.99 برای یک سال.

دانلود Lifesum برای iOS

My Diet Coach

رژیم غذایی من مربی لوایح خود را به عنوان یک انگیزه از دست دادن وزن برنامه و ردیاب. این یک رویکرد متفاوت در دسترس نباشد و این نشان می دهد که در برنامه های رابط. هنگامی که شما در نوع اولیه خود را از جزئیات و اهداف شما گرفته شده به طور مستقیم به یادآوری بخش است. آن را بزرگ خواهد شد و فشار با نوک انگشت شما را به پیگیری چالش های, ورود, وزن خود, دریافت, تصادفی, نقل قول انگیزشی, اضافه کردن انگیزشی عکس (قبل/بعد) و به طور کلی همه چیز به شما در حفظ و بر روی آهنگ.

هر هدف نیاز به یک مقدار مشخصی از اراده و انگیزه می شود با موفقیت انجام شده – نه فقط خود را به تابستان بدن (که ذکر شده است با این شیوه به عنوان یک دلیل معتبر برای استفاده از این برنامه). شاید این است دلیل که چرا همه چیزهای خوب در اینجا نیاز به یک حساب حق بیمه.

اگر شما به حق بیمه ($49.99/سال) شما می توانید حتی بیشتر انگیزه بوستر یک دکمه وحشت برای کنترل هوس خود را بیشتر ابزار ردیابی چالش ها و توانایی برای کپی کردن تمام وعده های غذایی در خاطرات. برای تلفن های موبایل کمی گران است اما وجود دارد یک گزینه جالب برای به دست آوردن مربی اعتبارات (از 10 ، 000 مورد نیاز برای باز کردن Premium) با تکمیل عملیات های مختلف در برنامه و یا با نصب و بازی کردن بازی های مختلف.

دانلود My Diet Coach برای iOS

Nutritionix آهنگ

این برنامه به شدت متکی بر پایگاه عظیم. برخی از شما ممکن است آشنا با Nutritionix سایت و مرتب استاندارد مواد غذایی نمودار. پشت این سایت (و نرم افزار تلفن همراه) توسط یک تیم خبره و متخصصین تغذیه که هدف را ردیابی مواد غذایی جدید خود را عادت روزانه است. خود نرم افزار به نظر می رسد کاملا ساده و رابط کاربری کمی پایه, اما شما می توانید دسترسی به 800,000+ اقلام مواد غذایی است که پوشش 95 درصد از اقلام مواد غذایی در ایالات متحده و کانادا است.

نیز وجود دارد 760+ ما رستوران ها که باید وارد منوهای خود را در برنامه بنابراین شما به راحتی می توانید پیگیری کالری خود را اگر شما از غذا خوردن اغلب. پایگاه داده قابل توجه است – اگر آن چیزی است که شما می توانید غذا خوردن و یا نوشیدن, شانس هستند که شما آن را پیدا کنید در این برنامه است.

شما می توانید پیگیری مصرف مواد غذایی مغذی مجموع وزن و وزن پیشرفت کالری و اهداف کلان و مصرف آب. غذا جستجو متکی بر پردازش زبان طبیعی و تکنولوژی و همچنین گزینه ای برای اسکن بارکد. Nutritionix آهنگ ها رایگان است اما نیز وجود دارد یک نسخه حرفه ای که شما را به مجموعه $39/سال اما در عوض شما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاری مسیر خود را ورود به سیستم با متخصصین تغذیه در مربی پورتال.

دانلود Nutritionix آهنگ برای اندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>