بهترین خرید ارائه می دهد تخفیف های عمیق در آمازون اکو نشان می دهد (2nd Gen) هوشمند بلندگو با الکسا

آمازون در حال اجرا است فروش آن اکو نمایش هوشمند, بلندگو, اما اگر شما به نفع بهترین خرید خود را به عنوان رفتن به محل خرید ما اینجا هستیم تا به شما اجازه می دانم که ما خرده فروش است که مطابق بسیاری از این معاملات. یکی که به اعتقاد ما آن را سرمایه گذاری خوب, نگرانی, آمازون اکو نشان می دهد (2nd Gen) است که بسیار ارزان تر از معمول است.متاسفانه وجود یک حرکت نزولی به این معامله که به نوبه خود ممکن است بسیاری از مردم به دور است. را به اعماق 100 دلار تخفیف در آمازون اکو نشان می دهد (2nd Gen) شما می خواهید برای خرید دو از آن. بهترین خرید در حال حاضر ارائه می دهد 1+1 بسته فقط برای $360 اگر چه بسته نرم افزاری معمولا هزینه کمتر از $460.

اگر شما مسائل را با آن و سپس شما می توانید پیش بروید و روی لینک زیر کلیک کنید. نگه داشتن در ذهن است که آمازون اکو نشان می دهد (2nd Gen) یکی از بزرگترین هوشمند بلندگو های موجود در بازار به لطف عظیم 10 اینچ صفحه نمایش HD.

اکو نشان می دهد (2nd Gen) ویژگی های آمازون الکسا پشتیبانی ساخته شده است در خانه های هوشمند hub و بهبود بلندگو. این اجازه خواهد داد که شما را به دست-تصویری رایگان, تماس و ارسال پیام است. همچنین اکو نشان می دهد (2nd Gen) سازگار با مهم ترین جریان موسیقی خدمات از جمله آمازون موزیک اپل موزیک Spotify, Pandora, SiriusXM, TuneIn و iHeartRadio.

اتمام معامله در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>