Best Buy به تازگی لگد کردن فروش تابستان به پایان می رسد که در پایان روز. ده ها تن از محصولات با تکنولوژی در حال حاضر در فروش از جمله گوشی های هوشمند, قرص, و هدفون از معتبر ترین مارک های مانند اپل و گوگل و سامسونگ.ما قصد داریم به برجسته سه معاملات است که شما ممکن است بخواهید برای بررسی از: آی فون اپل 11, اپل AirPods و اپل HomePod. هر سه در حال گرفتن خوب تخفیف برای مدت زمان محدود است بنابراین اگر شما با توجه به هر یک از آنها در اینجا این است که چقدر شما را نجات دهد.

اول از همه ما باید اپل آی فون 11 و بزرگتر خود به برادران آی فون 11 نرم افزار و 11 Pro Max که با یک زن و شوهر از مباحث مانند رایگان موسیقی اپل و اخبار اپل برای چهار ماه (مشترکین جدید تنها).

هر سه Apple iPhone 11 مدل $125 اما آنها نیاز به واجد شرایط و فعال سازی برای ورایزون. اساسا شما خواهد پرداخت تا به عنوان کم $23.95 قیمت در هر ماه برای اپل آی فون 11 64GB به جای $29.17. ارزان ترین آی فون اپل 11 نرم افزار Max در حال حاضر در دسترس برای $41.66 در هر ماه (معمولا $45.83/ماه) در حالی که اپل آیفون نرم افزار را می توان برای $37.49 در هر ماه (معمولا $41.67/ماه).

اگر شما در بازار برای یک جفت از AirPods ما نه فقط یکی بلکه سه تخفیف برای شما. این اپل AirPods Pro 15 دلار در Best Buy در حالی که به طور منظم AirPods با شارژ مورد هزینه فقط $135 ($25 off). در نهایت, شما صرفه جویی 20 دلار اگر شما برای AirPods با شارژ بی سیم مورد.

تا آنجا که هوشمند اپل بلندگو می رود شما می توانید چنگ زدن به یک سیب HomePod فقط برای $200, که بدان معنی است که شما صرفه جویی در $100. تمام معاملات بالا نه فقط کسانی که مربوط به ورایزون آیفون, 11, بیا سیب را با موسیقی و اخبار اپل رایگان, اشتراک, برای تازه واردین به این خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im