بهترین خرید سرد سه نفر از نهایی گوش بلندگوهای بلوتوث فروش در سنگین تخفیف

هوشمند بلندگو ممکن است تمام خشم در حال حاضر, اما در حالی که قطعا راحت ارزان ترین آمازون اکو و لانه (با نام مستعار گوگل خانه) مدل نیست به خصوص خوب در پخش صوتی با کیفیت بالا.

که بدان معنی است که اگر شما در یک نسبتا بودجه و مراقبت در درجه اول در مورد کیفیت صدا به عنوان صدای کمک شما احتمالا باید برای خوب قدیمی از مد افتاده “گنگ” بلندگوی بلوتوث. البته این آسان نیست برای انتخاب یکی از این دو اما شما بعید به اشتباه با یک عمیقا با تخفیف Ultimate Ears دستگاه.

مقرون به صرفه ترین این محصول در ارائه بهترین خرید در حال حاضر یک $69.99 Wonderboom 2 که به طور معمول شما را به مجموعه $99.99 با یک جمع و جور و در عین حال قوی و طراحی “با کمال تعجب با صدای بلند” صدای حداقل با توجه به قابل حمل بلندگو تولید کنندگان تا 13 ساعت عمر باتری و یک فن آوری اختصاصی دوبله, هوای آزاد, افزایش, که, خوب, خود را افزایش موسیقی برای گوش دادن است.

به طور معمول در قیمت $149.99 نهایی گوش Boom 3 در حال حاضر در دسترس برای $79.99 پس از نزدیک به 50 درصد تخفیف تا 15 ساعت عمر باتری در دو بلندتر و مسلما تاثیری طراحی “صدای متعادل با باس عمیق” گزاره و بهبود بلوتوث محدوده.

تاریخ و زمان آخرین اما قطعا نه دست کم به Megaboom 3 بیشتر ارتقاء تجربه گوش دادن با “فوق العاده قدرتمند” صوتی تکنولوژی و “غرش باس” در حالی که ظاهرا پایدار حداکثر 20 ساعت بین اتهامات همه برای قیمت بسیار مناسب از $119.99 مشخص شده را از $199.99 قیمت است. حتی بهتر, بهترین خرید است پرتاب یک قدرت شارژ بارانداز را قادر می سازد راحت شارژ بی سیم قابلیت در انتخاب نهایی گوش بلندگو است که شما صرفه جویی در اضافی 40 دلار است.

به طور طبیعی Megaboom 3 بزرگترین و سنگین ترین از این سه با تخفیف, مدل, اوج مقیاس در 925 گرم نسبت به 608 گرم وزن Boom 3 و 420 گرم تا آنجا که Wonderboom 2 نگران است.

این سه در واقع کاملا چند چیز مهم مشترک از جمله IP67 آب و گرد و غبار مقاومت و محافظت در برابر قطره بر روی سطوح سخت از ارتفاع متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>