بهترین بودجه و گوشی مقرون به صرفه در سال 2020: یک راهنمای خریدار

وقتی که می آید به تکنولوژی برخی از مردم فقط نمی پیدا کردن آن را معقول و منطقی به صرف مقدار دیوانه از پول یک ابزار است که می شود در فقط چند سال. هنوز همان کسانی که مردم هنوز هم می خواهید کامل تجربه تلفن هوشمند, دوربین, برنامه های و سرعت. آیا گوشی مقرون به صرفه خواهد بود که مناسب تمام کسانی که معیارهای ؟

خبر خوب این است که با پرتاب کنندگان پاسخ چشمگیر ‘بله’. ما در حال حاضر گوشی هایی که ارزان و بدون اینکه کاملا خراب وحشتناک مسائل – کسانی که بودجه گوشی نه لگ وحشتناکی آنها را مناسب و معقول دوربین های دیجیتال و برخی از آنها حتی با یک بازی بسیار دوست داشتنی طراحی شده است.

اما آنهایی که هستند ؟ ما در انتخاب بهترین گوشی مقرون به صرفه که در آن مقرون به صرفه نیست ‘ارزان’ در هر شرم آور در راه است.

بهترین تلفن های بودجه یک خلاصه لیست:

گوشی های تحت $350:

گوشی زیر 250:

تحت $350

گوگل صفحه 3a

اولین بودجه صفحه گوشی همه چیز در مورد آوردن گوگل محاسباتی عکاسی دلاوری در قیمت مقرون به صرفه. و آن را ارائه می دهد. دوربین مقایسه نشان می دهد که وجود دارد به سختی هر گونه تفاوت بین تصاویر گرفته شده از صفحه 3a و کسانی که از این صفحه 3. و در حالی که صفحه 3a رسما به فروش می رساند برای $399 آن به راحتی می توان برای زیر $350 اغلب در خود گوگل فروشگاه. این 3a ارائه می دهد یک صفحه درست تجربه و در حالی که از آن خواهد شد یک ذره کندتر از flagships شما هنوز هم کاملا خوب بسته به طور کلی. به علاوه این گوشی به احتمال زیاد فقط بهتر با گوگل در آینده به روز رسانی نرم افزار. اگر شما به دنبال برای بهترین بودجه دوربین گوشی این است که تا آنجا که شما نیاز به نگاه.

Samsung Galaxy A50 / A70

Samsung Galaxy A50 و A70 در حال حاضر جانشین در صورت A51 و A71 اما این گوشی هنوز هم سخت به پیدا کردن در آمریکا. تا زمانی که این اتفاق می افتد کهکشان A50 و A70 باقی می ماند بهترین سامسونگ تلفن های بودجه. آنها اعتصاب بهترین تعادل بین قیمت و امکانات.

تفاوت اصلی بین این دو است که در اندازه صفحه نمایش و ظرفیت باتری: هر دو بزرگتر در A70 مدل, اما همه چیز این دو سهم تقریبا یکسان تجربه شروع با سامسونگ یک رابط کاربری UI و رفتن به دوربین و صفحه نمایش AMOLED در هر دو. سامسونگ تقریبا تنها نام تجاری است که می توانیم به صفحه نمایش OLED در بودجه های همراه از آن است که یکی از آنها را ساخت.

جدای از آن, این نیز قابل اعتماد همراه با عمر باتری است که به خوبی در خدمت شما در دراز مدت فقط انتظار نداریم که گل سرسبد درجه دوربین و یا کاملا صاف عملکرد.

نوکیا 7.2

نوکیا یا باید ما می گویند HMD جهانی نیز تا بازی خود را ارائه می دهد و برخی بسیار جامد دستگاه به قیمت ارزان. بهترین مثال این است که نوکیا 7.2. بخشی از آن را از اندروید یک برنامه, که بدان معنی است که هیچ برنامه های شخص ثالث و یا پوسته و سریع نرم افزار به روز رسانی. شما در حال گرفتن گوگل برنامه دوربین با این حال اما با وجود این که نوکیا 7.2 ابزار برای برآوردن بسیاری از نیازهای عکاسی خود را در معقول و منطقی انتظارات ، آن می آید با 128GB از پایه سازی است که بسیار جذاب برای این بخش قیمت.
اگر شما به دنبال ارزان تر گوشی دوم و یا یکی برای کسی که نمی خواهد به صرف زمان بیش از حد با استفاده از یک پس از آن ارزان تر نوکیا 6.2 نیز مقدار زیادی از گزینه.

موتور G8 Plus

موتور G سری شده اند و یکی از مورد علاقه ما مدل های بودجه در طول سال و موتور G8 به علاوه این قاعده مستثنی نیست. این گوشی به شرح زیر خط اصول: مشخصات مناسب و معقول برای قیمت, پاک کردن نرم افزار و خوب به اندازه کافی ، با G8 دوربین بخش است که در آن عمده ارتقاء هستند. وجود دارد در حال حاضر یک 48MP اصلی سنسور زوج با یک فوق العاده زاویه دوربین و یک سنسور عمق. فوق العاده گسترده ای دوربین تنها برای تیراندازی اقدام, اما, است که نکته جالب توجه است این گوشی. اما, شما نمی توانید به ساقه چشم انداز ویدئوها در حالی که نگه داشتن تلفن به صورت عمودی درست مثل موتورولا یک اقدام پس از آن تقریبا مانند شما در حال گرفتن دو گوشی در یک.

با وجود این افزودنی با کیفیت از عکس ها هنوز نمی توان در تاریخ همتراز با صفحه 3A اما موتور G8 به علاوه هنوز هم یکی از بهترین گوشی های هوشمند بودجه.

زیر 250

موتور G7 قدرت

موتور G8 قدرت اعلام شده است اما آن را در بازار است. تا آن زمان اگر شما به دنبال یک بودجه گوشی با عمر باتری طولانی G7 قدرت است برای رفتن. آن است که کمی specced پایین نوع موتور G7 با تمرکز بر عمر باتری است. عظیم از 5000 میلی آمپر باتری را به راحتی شما را از طریق دو روز مگر اینکه شما یک فوق سنگین کاربر گوشی های هوشمند. در سمت پایین آن را نیز ساخته شده این دستگاه کمی ضخیم است اما حداقل شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن به صورت اضافی به صورت فله. بقیه از آن است که بسیار شبیه به دیگر موتور G7 مدل. یک رابط کاربری تمیز و یک دوربین است که نمی خواهد به شما ضربه ای دور خواهد شد اما انجام یک شغل مناسب و معقول هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

کهکشان A20e

این A20e است که در آن شما را اگر شما واقعا می خواهید برای ذخیره پول. در آن نقطه قیمت حتی گوشی های سامسونگ نمی آیند با صفحه نمایش OLED. هنوز, آن را خوب به نظر می رسد برخی حتی ممکن است تماس با آن زیبا به خصوص رنگ صورتی variant. با وجود قیمت آن, آن را هنوز هم دارای دو دوربین استاندارد و ultra-wide-angle اما انتظار نداریم که هر عکاسی شگفتی از آنها. 5.8 اینچ صفحه نمایش کوچک به استانداردهای امروز و همراه با این قیمت پایین باعث می شود کهکشان A20e کامل از گوشی های هوشمند برای بچه های خود را. شما هنوز هم 3GB RAM, و ذخیره سازی 32GB از ذخیره سازی است که به دور از ایده آل است اما هنوز به طور کلی بسته A20e ارائه می دهد باعث می شود آن را به بهترین بودجه کم گوشی.

نوکیا 4.2

نوکیا 4.2 یک رقیب به کهکشان A20e اما با یک زن و شوهر تفاوت های قابل توجهی. اولین نوکیا در حال از دست دادن فوق العاده گسترده ای در حمایت از یک دور کمتر مفید سنسور عمق. ما شک شما در حال گرفتن یک گوشی که قیمت را به بهترین شکل ممکن عکس های خود. از همه مهمتر اما نوکیا 4.2 بخشی از اندروید یک برنامه است. این باید نتیجه بهتر پشتیبانی نرم افزار. سامسونگ شناخته شده نیست, آن موقع به روز رسانی نرم افزار به خصوص وقتی که می آید به پایان پایین تر از صف خود را.

نوکیا 4.2 باید قادر به ارائه یک تجربه کاربری مناسب و معقول با وجود آن 400-سری تراشهای و برای قیمت شما نباید انتظار خیلی بیشتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de