بهترین AirPods و AirPods Pro موارد

آیا شما نیاز به یک محافظ مورد برای خود AirPods یا AirPods نرم افزار ؟ از یک طرف اپل گوشی بی سیم در حال حاضر در مورد خود به طوری که آنها به خوبی محافظت می شود. از سوی دیگر سرد AirPods و AirPods Pro موارد در حال تبدیل شدن به محبوب را با عملکرد خود و یا سرگرم کننده طراحی شده و حتی می تواند یک بیانیه مد. البته ناهموار AirPods موارد می توانید با اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت را برای شما عزیزان AirPods حفاظت از آنها را از خراش و یا اتفاقی قطره; برخی از محافظ AirPods موارد حتی ضد آب است. ما لیستی از آنچه که ما فکر می کنم بهترین AirPods موارد خارج وجود دارد برای AirPods و AirPods Pro. آنها را بررسی کنید!

ما AirPods نقد و بررسی
ما AirPods نرم افزار را نقد کنید
خرید اپل AirPods از اپل
خرید اپل AirPods نرم افزار از اپل

کاتالیزور ضد آب AirPods مورد

این AirPods مورد نه تنها برای حفاظت در برابر اتفاقی قطره از بالا به 6.6 ft. همچنین ضد آب تا 3.3 ft اگر شما اتفاق می افتد خود را به رها کردن AirPods در نوشیدنی خود (که می تواند اتفاق می افتد). می آید در رنگ های مختلف برای مطابقت با سبک های مختلف و لباس و حتی یک glow-in-the-dark green گزینه ای است که بسیار مناسب است اگر شما اتفاق می افتد به جستجوی خود را AirPods در شب به گوش دادن به برخی از موسیقی ایرانیان به خواب رفتن.

شارژ پورت مهر و موم شده است برای حفاظت از, اما می توان نشان داد اما بلند کردن پوشش. این مورد طراحی شده است بسیار شبیه به یک آستین; به منظور دسترسی خود را AirPods شما باید به پوست صورت مانند موز است. یک کارابین می آید در این مجموعه اگر شما می خواهید به قلاب خود را AirPods به خود کمربند و یا در کیسه خود را.

خرید در آمازون:

خرید در آمازون:

ناهموار AirPods و AirPods Pro چرم موارد از Nomad

اگر شما می خواهید ناهموار AirPods مورد است که ارائه می دهد حفاظت و چرم با کیفیت احساس می کنم این یکی را برای شما است. این 2 قطعه چرم AirPods مورد ساخته شده از چرم Horween از یکی از ایالات متحده آمریکا قدیمی ترین دباغ خانه در شیکاگو در حالی که در داخل کشور ساخته شده است میکرو. علاوه بر این شما می توانید نقاط جایزه برای سبک به عنوان چرم اشکال ناهموار به دنبال زنگار آن را به عنوان سنین است. این مورد در می آید قهوه ای تیره و یا سیاه و سفید در حالی که این مورد برای AirPods نرم افزار اضافی کارامل گزینه رنگ.

بازدید از سایت

خرید چرم AirPods مورد از nomad در آمازون:

AirSnap و AirSnap Pro: cool AirPods موارد

اگر شما می خواهید چیزی متفاوت از چیزی است که خارج از غرفه را, شما ممکن است پیدا کردن این خنک AirPods موارد جالب است. این AirSnap موارد توسط دوازده جنوبی کمی روی گرانتر طرف در $39.99 اما طراحی بسیار زیبا و شیک است. این مورد برای AirPods نرم افزار می آید در سه رنگ – نور آبی و سیاه و سفید و قهوه ای در حالی که AirPods مدل می آید در رنگ های دیگر مثل سبز یا قرمز. آنها را متحرک کلیپ که شما می توانید خود را به ضمیمه AirPods به کیسه های خود را و یا کلید های زنجیره ای. این بسته همچنین شامل یک پا بند برای یکی دیگر از راه برای حمل خود را AirPods یا AirPods Pro در اطراف.

خرید AirSnap و AirSnap Pro AirPods و AirPods Pro موارد در آمازون:

ناهموار AirPods مورد, از, UAG (Urban Armor Gear)

این یکی کمی در chunkier جانبی ساخته شده از سیلیکون اما با اینحال می دهد, شهری, شیک پرنیان به خود AirPods و AirPods نرم افزار مورد. می آید در چهار رنگ: نارنجی, رنگ نارنجی با رنگ سیاه زیتون و سیاه و سفید. انفصال کارابین گنجانده شده است و همچنین انتشار سریع دکمه برای باز کردن درپوش AirPods. علاوه بر این محافظ AirPods مورد مطابق با استانداردهای نظامی برای قطره.

خرید Urban Armor Gear ناهموار AirPods مورد در آمازون:

خرید Urban Armor Gear ناهموار AirPods نرم افزار مورد در آمازون:

مقرون به صرفه و زیبا AirPods مورد از Elago

این مورد است که ساخته شده از چرم است و نه به عنوان گران قیمت به عنوان موارد فوق است, اما آن را جذاب با یکی دیگر از جنبه های آن را زیبا و به دنبال بازی-کنسول طراحی شده است. اگر شما می خواهید به تغییر همه چیز یک بیت و یا تحت تاثیر قرار دادن با یک خنده دار AirPods مورد, شما ممکن است مانند این یکی. این نوع فقط برای استاندارد AirPods 1 و 2 و نه بلوک شارژ بی سیم. علاوه بر این, آن را تا به ضد لغزش پوشش کلاه AirPods مورد.

خرید این AirPods مورد در آمازون:

پاداش دسته: ایجاد خود را سفارشی AirPods و AirPods Pro موارد

هنری و خلاق مردم وجود دارد شاید شما می خواهید چیزی است که شما طراحی کرده اید خودتان. شما می توانید سفارشی AirPods مورد در CASETiFY. موارد خود را باریک هستند و اجازه می دهد تا سفارشی سازی از متن و طرح اگر شما می خواهید به نوشتن نام خود را. این یکی که ما برای شما خنده دار است و شایان ستایش AirPods مورد آینده با خراش و گرد و غبار و رها کردن برای حفاظت از خود را AirPods و AirPods Pro. قیمت این یکی 35 دلار است.

بازدید از سایت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im