علاوه بر EarPods عمده لوازم جانبی ممکن است از دست رفته از 5G اپل, آیفون, 12 جعبه

سوال: چگونه یک پیشرو تولید کننده تلفن همراه نگه داشتن برچسب قیمت پایین بسیار گران قیمت گوشی? پاسخ: نگاهی به برخی از لوازم جانبی که شما یک بار موجود در جعبه. ماه گذشته قابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo از TF بین المللی گفت که اپل نمی خواهد از جمله EarPods سیمی گوشی در جعبه با آیفون 12. بنا به گزارش ها اپل در حال انجام است این به prod آیفون خریداران را به خرید یکی از بی سیم بلوتوث AirPods مدل.

آی فون اپل 12 خریداران ممکن است نیاز به صرف $63 به جای از دست رفته EarPods و شارژ آجر

اما امروز با توجه به 9to5Mac, Kuo صادر شده یک گزارش جدید که ناامید کننده است و تا حدودی تکان دهنده اگر درست. با توجه به این که می داند چه چیزی در حال خدمت در اپل کافه تریا در یک تاریخ خاص یک سال پیش اپل را شامل نمی شود یک شارژر در جعبه با آیفون 12. در عوض کسانی که در خرید این گوشی خواهد شد که به خرید شارژ آجر به طور جداگانه. Kuo گزارش می آید تنها چند روز پس از توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه ارسال شده تصاویری از یک 20W شارژر که او ادعا کرد اپل خواهد بود از جمله در جعبه با آیفون آینده 12 مدل. Kuo می گوید که 20W شارژر حلال است, اما از آن خواهد شد فروش برای آیفون, 12 خریداران به طور جداگانه. این تحلیلگر همچنین می گوید که اپل ادامه خواهد داد که شامل یک شارژر خود را با تبلت آی پد اپل.

آی فون اپل 11 نرم افزار مدل حمل با یک 18W شارژر. مدل های از آی فون 8 به آی فون 11 پشتیبانی سریع شارژ اما کشتی با 5W شارژ آجر. این نیروهای صاحبان این دستگاه به صرف $29 برای سریع تر 18W شارژر که می آید به صورت رایگان با آی فون 11 نرم افزار و آی فون 11 Pro Max. دیگر تولید کنندگان تلفن شامل شارژر سریع تر. برای مثال Oppo رنو آس با استفاده از یک 65W سریع-شارژر برای رفتن از 0% به 100% در 35 دقیقه. آی فون 11 مدل نرم افزار را از 0 ٪ تا 50 ٪ در حدود 30 دقیقه است. بدیهی است که نه به عنوان سریع به عنوان رنو Ace اما هنوز بهبود مشخص از 5W شارژ با سرعت آن را باتری در آی فون 11 از 0% تا 20% در نیم ساعت.

همه آیفون 12 مدل به شمار می رود طراحی شده توسط A14 Bionic چیپ تولید شده توسط TSMC استفاده از آن 5nm روند. این بدان معناست که به سادگی که بیشتر ترانزیستور مناسب می تواند در داخل.آن. A14 Bionic استخدام 15 میلیارد ترانزیستور در مقایسه با 8.5 میلیارد دلار استفاده شده توسط A13 مصنوعی; بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد آن است. جدید مدل استاندارد هر یک مجهز به 4GB حافظه در مقایسه با 6GB رم در نرم افزار واحد. آی فون جدید 12 گوشی باید شروع با 128GB از ذخیره سازی دو برابر مقدار اولیه ذخیره سازی در دسترس بر پایه 2019 انواع.

همانطور که برای عقب ماژول دوربین وجود دارد برخی از بحث مبتنی بر یک به بیرون درز CAD تصویر. در حالی که همه آیفون 12 واحد انتظار می رود که گسترده و گسترده ای فوق العاده دوربین های دیجیتال حرفه ای مدل اضافه خواهد شد یک دوربین تله با 3x زوم. دومی مدل باید از ویژگی های LiDAR time-of-flight عمق سنسور برای اولین بار دیده می شود در سال 2020 تبلت آی پد اپل. سنسور ارائه خواهد شد افزایش علیرضا قابلیت ها و بهبود های پرتره عکس. سوال این است که آیا این سنسور LiDAR را نیز می تواند بر روی آی فون 12 و آی فون به علاوه 12. بسیاری بر این باورند که CAD تصویر ساخته شده برای مورد تولید کنندگان موجود فقط به اندازه کافی اطلاعات برای این شرکت نتیجه گیری تصویر ناقص است.

ما همچنین انتظار می رود اپل به افزایش ظرفیت باتری برای آینده ، که نه تنها به دلیل 5G حمایت بلکه با توجه به 120 هرتز ارتقاء نرخ refresh برای آیفون 12 نرم افزار گوشی های. این به این معنی است که کسانی که گوشی را تازه کردن صفحه نمایش خود را 120 بار در هر ثانیه. آیفون 12 Pro Max می تواند ورزشی 4400mAh باتری نسبت به 3969mAh ظرفیت بر روی آی فون 11 Pro Max.

نسل بعدی آیفون مدل ممکن است پرده برداری کرد در ماه سپتامبر به طور معمول coronavirus شیوع ممکن است نیروی اپل به تاخیر انتشار گوشی های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>