به دلیل coronavirus می تواند جف بزوس تبدیل شدن به اولین trillionaire? شاید.

  • آمازون شاهد رکورد فروش در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است میلیون ها نفر از مردم به قرنطینه و سر خم کردن در خانه — آنها را وادار به تکیه می کنند و حتی بیشتر کالاهای ضروری فروخته و تحویل داده شده توسط آمازون.
  • چون از آمازون رکورد فروش و قوی رشد درآمد که کمک به مدیر عامل شرکت جف بزوس ” به افزایش حتی بالاتر منجر به حدس و گمان که او در حال گسترش ارزش خالص ممکن است به زودی (در این دهه) او را تبدیل به اولین trillionaire در تاریخ است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در اوایل سال جاری firebrand نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز رفت و ویروسی به صورت یک کلیپ از سخنان او در یک رویداد که او را دیدم روی صحنه با نویسنده Ta-Nehisi Coates که در یک نقطه به آرامی بکند او را به توضیح او مشاجره که وجود میلیاردرهای است “غیر اخلاقی است.” Coates بازی مدافع شیطان, درخواست نماینده کنگره به تصور یک تاجر ساخته شده است که میلیاردها دلار “ساخت ابزارک” و “فروش آن widgets.” آیا او سزاوار این میوه ها از کار خود را? Ocasio-کورتز شات بازگشت که آن را واقعا کار خود را — “به خوبی شما را نمی کسانی که ویدجت شما؟” او با اشاره به امکان از کارگران که در واقع آن دسته از ویدجت داشتن به احتمال زیاد پرداخت شده است و فقر و دستمزد پیچ در پیچ خودش به کف خط: “هیچ کس تا کنون باعث می شود یک میلیارد دلار است. شما را از یک میلیارد دلار است.”

نقطه روشن شدن هر چند نماینده کنگره: در حال حاضر به ما بگویید که چگونه شما احساس می کنید در مورد وجود trillionaires! چرا که سطح ثروت با تشکر از شرکت او در ادامه به چنگک جمع کردن در رکورد سود در طول coronavirus همه گیر شروع به نظر می رسد در دسترس به عنوان به زودی به عنوان این دهه برای مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس.

آمازون اجرایی آغاز شده روند در توییتر پنج شنبه به عنوان یک نتیجه از مردم شروع به mull بیش از این امکان — که به نظر نمی مانند این می تواند اتفاق می افتد ریاضی برای چندین سال و شاید تا پایان این دهه است. این قدردانی در یک قسمت به کارایی فوق العاده به تازگی در سایت آمازون با بزوس’ مالکیت سهام شامل مقدار زیادی از ثروت خود را. این شرکت فروش بیش از 75 میلیارد دلار در طول سه ماهه اول و بدون شک صعود از وجود دارد با تشکر از میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان گیر بودن در خانه و سفارش کالاهای ضروری.

علاوه بر این مهر را میلیاردرهای شاخص ویژگی در حال حاضر گیره بزوس ” خالص ارزش دلار در 143 میلیارد دلار است. اگر او را افزایش می دهد که با کمی بیش از $100 میلیارد بزوس خواهد شد یک چهارم از این راه به trillionaire وضعیت.

مردمی در Recode سعی به پرتاب آب سرد بر روی همه سر و صدا در اطراف این ایده که بزوس در نهایت می تواند گرفتن وجود دارد با استدلال بودن که آره اگر آمازون دارای پنج سال دیگر مانند آن را اجرا کنید تا برای آخرین پنج و سپس بزوس امکان پذیر می تواند برسد که ذهن ترا درهم میشکنند ، اما آنها استدلال می کنند وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم آمازون می توانید نگه دارید که همان سرعت بالا. من خیلی مطمئن نیستم من می خواهم سمت خود را که شرط, اما این همچنین نوع علاوه بر نقطه است.

این بحث ارائه شده و دیگر بهانه ای برای آوردن آمازون سود خود را در آن شیوه و ثروت بنیانگذار آن همه پشت به نور که در آن کسانی که با هم مخلوط کنید و کاملا به سادگی به نوبه خود آمازون را به یک آشکار کیسه مشت زدن. مطمئن آمازون قرار دادن یک تماس برای کارگران به عنوان محصولات و خدمات خود هستند و در حال حاضر تقاضا بیشتر از همیشه به دلیل coronavirus. بزوس نیز ساخته شده است یک نقطه به تازگی بازدید از آمازون انبار و همچنین به عنوان یکی از غذاهای کامل مکان های فروشگاه (که متعلق به آمازون).

بحث در مورد اینکه آیا او در نهایت آنقدر ثروتمند است که شما می توانید با قرار دادن یک “تی” در مقابل آن و در عین حال نیز قرار داده جهان ثروتمندترین مرد پشت در تیررس مترقی دموکرات که نماینده به طور فزاینده ای صوتی و پرشور هسته اصلی این حزب است. انتظار برای دیدن بیشتر از این دیگر coronavirus همه گیر میکشد و نزدیک ما به نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. کارگران به طور فزاینده ای خواستار پرداخت بیشتر و بهتر منافع در حالی که آمازون نیز نگه داشتن نزدیک به جلیقه تعدادی از کارگران خود را که بدست آلوده با COVID-19 ویروس.

منبع تصویر: صخره اوون/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im