آماده برای پوشیدن یک ماسک صورت اگر شما فروشگاه در این فروشگاه

  • وجود دارد تنها چند رفتار که افراد می توانند با تمرین های اجتماعی مانند فاصله گرفتن از افراد دیگر و با پوشیدن یک ماسک صورت خارج از خانه که به عنوان ابزار کارآمد برای جلوگیری از گسترش coronavirus.
  • خرده فروشان مانند سیب Verizon و دیگران شده اند بسیار تهاجمی تر از بسیاری از دولت های ایالتی و محلی وقتی که می آید به ماسک و پوشش صورت نیاز است که مشتریان آنها را می پوشند در هنگام بازدید از فروشگاه خود را.
  • در اینجا نگاهی تقریبا یک دوجین از خرده فروشان است که باید تصمیم گرفتند به اجرا در صورت نیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک دانشمند پیشرو اعلام کرد این هفته که مردم امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس باید به عنوان به عنوان غیر قابل قبول به رانندگی در حال مستی یا نه با پوشیدن کمربند ایمنی در خودرو. Venki راماکریشنان رئيس جمهور از انجمن سلطنتی انگلستان ساخته شده اعلام روز سه شنبه تاسف این واقعیت است که “مردم گرفته اند به شستن دست و فاصله باقی می ماند اما شک و تردید در مورد پوشش صورت.”

این می آید به عنوان همان خشم است که بیان می شود بیشتر و بیشتر در اینجا در ایالات متحده توسط مردم مبهوت در ضد ماسک صورت طرفداران. حتی بازیگر تام هنکس که ساخت دکمه دور در روزهای اخیر برای ترویج خود فیلم جدید تازی آمدن به تلویزیون اپل+ این آخر هفته detoured کمی در تلاش های تبلیغاتی به سرزنش افرادی که حاضر به گرفتن ساده coronavirus پیشگیری مراحل را مانند ماسک ، در امتداد آن خطوط متحده و دولت های محلی در سراسر ایالات متحده نیست دقیقا شده است در نظر است که نیاز به ماسک صورت در تنظیمات عمومی و که نمی کند — اما این یک وضعیت است که بخش خصوصی با این حال شده است بسیار تهاجمی تر در الزامی.

در واقع خریداران در اطراف ما بدون شک شروع به دریافت استفاده می شود به همه جا از نشانه هایی که در حال حاضر دستور هر کس به پوشیدن ماسک در داخل به خصوص در شدت-قاچاق کسب و کار مانند مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ.

منبع تصویر: MohammadJavad جهانگیر/شاتر

مطالعات نشان داده اند که تمرین رفتارهای مانند پوشیدن یک ماسک صورت و اجتماعی فاصله خود را حداقل 6 فوت از افراد خارج از خانواده شما می تواند به طور چشمگیری جلوگیری از گسترش coronavirus. با که در ذهن ما می خواهم برای نور افکن نزدیک به یک دوجین عمده فروشان هستند که نیاز به بازدید کننده به فروشگاه های خود را به پوشیدن ماسک صورت داخل (شما ارائه می شود می توانید یکی اگر شما یک ماسک صورت). کسب و کار عبارتند از:

وجود دارد تغییرات جزئی در سیاست در برخی از این خرده فروشان. برای مثال در Verizon وجود دارد موظف به نسبت یک مشتری داخل برای هر کارمند که بدان معنی است که شما ممکن است مجبور به صبر کردن در وسیله نقلیه خود را در خارج قبل از اینکه مجاز به فروشگاه. اپل نیز در حال حاضر به مشتریان ارائه گزینه به “مغازه با یک متخصص” اجازه می دهد تا شما را به برنامه یک زمان برای بازدید از فروشگاه به خرید.

این همه می آید به عنوان آخرین coronavirus شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که ما در حال حاضر در حال حاضر پیشی گرفتن 3 میلیون موارد گزارش شده از این ویروس و همچنین بیش از 131,000 مرگ و میر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de