Banksy این است که coronavirus قطعه جشن سلامت کارگران

  • مرموز بنکسی هنرمند این است که آفرینش های هنری این بار با الهام از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران به خطر انداختن زندگی خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • تصویر از یک پسر جوان نادیده گرفتن ابرقهرمان خود را, اسباب بازی به بازی با شکل یک پرستار است که با پوشیدن یک ماسک و یک ابرقهرمان-مانند کیپ. آن را در نهایت به حراج گذاشته می شود به جمع آوری پول برای بریتانیا NHS سازمان های خیریه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فقط چند هفته پس از معروف گریزان هنرمند خیابانی بنکسی خود پرده برداری جدیدترین ایجاد یک مجموعه ای از رنگ موش در حمام خود را که منعکس قرنطینه صفحه اصلی زندگی است که در حال حاضر وضعیت موجود در سراسر جهان به لطف coronavirus — او را با یک قطعه جدید. آن را یکی دیگر از قطعه ای که مربوط به زمان گیر است اما جایی که یکی از آخرین نشاط و سرگرم کننده, این یک ادای احترام به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران خطر جان خود را برای محافظت از ما.

Banksy جدیدترین قطعه است که شما می توانید ببینید در Instagram حساب نامیده می شود تعویض بازیاست و همچنین بر روی صفحه نمایش در داخل Southhampton بیمارستان عمومی در انگلستان است. آن را به تصویر می کشد یک پسر جوان نادیده گرفتن ابرقهرمان خود را, اسباب بازی از جمله بتمن و مرد عنکبوتی برای بازی با مجسمه سفالین رنگی از یک پرستار که نقاب و شنل. “با تشکر برای همه شما انجام می دهند” می خواند توجه داشته باشید Banksy چپ برای کارکنان بیمارستان. “من امیدوارم که این روشن در محل تا کمی حتی اگر آن را فقط سیاه و سفید است.”

قطعه ای است که در نهایت رفتن به عموم نمایش داده برای یک دوره و سپس آن را به حراج گذاشته خواهد شد به جمع آوری پول برای بریتانیا خدمات بهداشت ملی سازمان های خیریه.

پائولا سر اجرایی بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS foundation trust گفت: پس در مورد Banksy جدید قطعه با توجه به نگهبان: “در اینجا در Southampton, بیمارستان ما خانواده شده است به طور مستقیم تحت تاثیر با از دست رفتن غم انگیز بسیار دوست داشتنی و اعضای محترم ستاد و دوستان است. این واقعیت است که Banksy انتخاب کرده است ما به رسمیت شناختن سهم برجسته همه در و با بیمه خدمات درمانی در حال ساخت در بی سابقه بار است که یک افتخار است.”

Banksy قبلی قطعه قبل از این یکی بیشتر بود نشاط و در همراهی با او خرابکارانه زیبایی. آن را به تصویر کشیده نقاشی موش که یک تصویر آشنا در کار خود او و ارائه آنها را در یک صحنه در حمام خود را که نشان داد جوندگان هرج و مرج کاشت — مانند پله در خمیر دندان به فشار یک انفجار که به نظر می رسد به چسبیدن به در هوا گرفتن یک آینه به دست کشیدن از آن گوشهء چشم و نقاشی بر روی دیوار, در میان چیزهای دیگر.

طبق معمول Banksy جدیدترین آثار هنری گسترده دست آورد با توجه به عنوان به زودی به عنوان آن نازل شد در روز چهارشنبه. آن را به سرعت دستگیر بیش از 1 میلیون لایک پس از آن نوشته شده بود به Instagram و قابل توجهی پوشش رسانه ای به زودی با رسانه ها اعم از نگهبان به BBC همه نمایش آن است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de