خبر بد: شما ممکن است واجد شرایط برای آینده محرک بررسی

  • کنگره است که انتظار می رود را به محرک های جدید بررسی قانون در یک ماده از هفته به عنوان بخشی از ادامه تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.
  • اگر قانونگذاران را تصویب یک محرک جدید لایحه که شامل کمک های مالی بیشتر برای پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها همانطور که انتظار می رود هر کس که یک بررسی آخرین زمان ممکن است واجد شرایط این زمان در اطراف.
  • قانونگذاران صحبت شده است در مورد اضافه کردن یک کلاه درآمد به هر قانون جدید تصویب آنها.

است ابر که بر اقتصاد ایالات متحده برای ماه ها در حال حاضر به لطف بیماری همه گیر کوروناویروس که غرق زندگی میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان کشته نمرات و پرتاب ده ها میلیون نفر از مردم در ایالات متحده به تنهایی. اقتصادی درد ثابت کرده است به طوری حاد, در واقع, که دولت فدرال است که انتظار می رود به دنبال یک دور جدید از اورژانس محرک در هفته های آینده با قانون جدید در تمام احتمال, جمله های اضافی دور از محرک چک که ارائه پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

خواندن برگ چای تا کنون به نظر می رسد که کنگره تمام خواهد شد اما قطعا شیرجه رفتن به آماده سازی این قانون جدید پس از سنا بازگشت از آن دو هفته تعطیلی پیش از گرفتن قوانین پیچیده در زمان شروع به گرفتن چک جدید در ماه اوت است. ضمن وجود یک پتانسیل جدید زاویه برای اضافه کردن به ما در درک خواهد کرد که به احتمال زیاد جدید چک کنید — و این می تواند خبر بد اگر بیشتر از شما امید برای بودجه اضافی.

همانطور که ما این باورند در پست های اخیر نه هر کسی که یک محرک بررسی آخرین بار در اطراف ممکن است یکی دیگر از این زمان با حزب جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی اشاره به همان ایده در نظرات به دوشنبه.

“من فکر می کنم مردم شده اند که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یا کمتر” مک کانل گفت: با توجه به تپه. “بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی … که به خوبی می تواند بخشی از آن است.

“من خواهید بود رونمایی چیزی خواهد بود که نقطه شروع در چند هفته. و ما پس از آن برخورد با دولت و دموکرات ها و بقیه … من فکر می کنم ما چیزی را انجام دهید دوباره. من فکر می کنم این کشور نیاز به یک گذشته افزایش دهد.”

به عنوان یک یادآوری وجود دارد درآمد آستانه متصل به محرک لایحه اگر چه افراد می تواند به $75,000 برای دریافت کامل $1,200 پرداخت. شما مرحله به مرحله با دریافت حتی یک بخش از آن محرک مقدار در همه اگر شما ساخته شده $99,000 یا بالاتر. حتی پس از یک $40,000 کلاه هنوز هم اجازه می دهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها به نفع این زمان.

نیوزویک اشاره می کند که با توجه به تازه ترین داده های سرشماری وجود دارد 131 میلیون آمریکایی با درآمد کمتر از $40,000 در سال 2018 است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>