Back-to-school راهنمای خرید: تلفن, قرص, هدفون, تمام فن آوری شما نیاز

بازگشت به مدرسه فصل است که تقریبا بر ما و کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان در حال آماده سازی برای بازگشت به مربوطه موسسات آموزشی. و است که اغلب نیاز به یک مجموعه ای از چرخ دنده ی جدید برای کمک به فرایند یادگیری و یا کمک با فعالیت های آرامش بخش است که به همان اندازه مهم است.

در حال حاضر بدیهی است که ما در اینجا به شما بگویم که کتاب های درسی را دریافت کنید و چگونه بسیاری از نوت بوک ها و مداد شما را از طریق سال.

که خسته کننده است. ما در اینجا به پیشنهاد برخی از اسباب بازی سرد و چند موارد دیگر که خود را اتاق جای خوبی بود و در حالی که تحصیل. سال تحصیلی جدید فرصت خوبی است که نه تنها به برخی از لباس های جدید اما همچنین تغییر محیط زندگی خود را کمی و بهبود آن با برخی از چیزهای جدید است که شما می توانید لذت بردن از برای سال آمده است.

شما می توانید پرش مستقیم به این بخش است که شما منافع بسیاری را از لینک های زیر کلیک کنید:

گوشی های هوشمند

البته ما شروع با چند گوشی! این روزها گوشی های هوشمند و ضروری مورد در جیب هر کس حتی بچه ها یکی است. چقدر خوب از یک ایده است که با ما نیست جای خود را به قاضی.

بخش بزرگی از زندگی ما حول ما گوشی های هوشمند و در حال حاضر بیش از همیشه ما نیاز به یک دستگاه ما می توانیم اعتماد به ما را از طریق یک روز کامل استفاده بدون ما باعث هر گونه سردرد غیر ضروری.

پس, در اینجا توصیه های ما در مورد شما می خواهید برای شروع سال تحصیلی با یک گوشی جدید:

اپل آی فون 11

آی فون 11 بهترین تمام اطراف گزاره ارزش از اپل در حال حاضر و مناسب برای کاربران در تمام سنین است. آن را سریع بزرگ عمر باتری دو دوربین و حالت شب.

اپل آی فون SE

آیفون SE باعث می شود برای اولین بار گوشی های هوشمند. آن نسبتا ارزان و بسیار جمع و جور اما هنوز هم به اندازه کافی قدرتمند برای بچه خود را به لذت بردن از آخرین بازی. به علاوه آن را به یک آی فون است که اغلب باید برای جوانان است. شما باید اپل بخش بازاریابی که تشکر می کنم.

وان پلاس 8

اگر شما می خواهید یک تلفن شاخص اما احساس نمی مانند پرداخت 1000 دلار برای آن OnePlus 8 راه برای رفتن است. صفحه نمایش زیبا, براق, طراحی و عملکرد بهترین در کلاس.

Samsung Galaxy A71

کهکشان A71 است а بزرگ میانی گزینه است. صفحه نمایش و دوربین در نقطه و آن را حتی می آید با 5G پشتیبانی می کند. تمام است که در قیمت راه پایین تر از Galaxy S20 سری باعث می شود آن را ایده آل برای دانش آموزان.

Samsung Galaxy Note 10+

اگر شما بیشتر از یک کاربر قدرت و به دنبال چیزی خیال باف و سپس توجه داشته باشید 10+ است تلفن را برای شما. با S Pen و قابلیت های چند وظیفه ای توجه داشته باشید کهکشان رویایی گوشی برای مهندسی و دانشجویان هنر به طور یکسان.

Motorola Moto G Power

اگر شما به دنبال یک تلفن است که خلاص شدن از باتری خود را, اضطراب, برای, خوب, نگاه هیچ بیشتر از Moto G قدرت. کارآمد چیپ و باتری اطمینان حاصل شود که “من باتری درگذشت” خاموش است بهانه ای لیست برای تماس.

قرص عالی سمت و پا زدن دستگاه. در حالی که آنها به آرامی تبدیل به تعیین فیلم-تماشای گجت در بسیاری از خانه های آنها استفاده می شود بسیار بیشتر از این است. تماشای آنلاین درس در حالی که یادداشت برداری? اطمینان حاصل کنید. انجام تحقیق و پژوهش برای یک مقاله ؟ البته. اگر شما صرف کمی بیشتر آن را می توانید خود را جایگزین نقشه کشی تبلت و حتی لپ تاپ خود را.

Apple iPad (2019)

iPads ها را تبدیل به یک مترادف با قرص و با همین دلیل خوب. آنها را قابل اعتماد و طولانی مدت و انجام تقریبا همه چیز شما می خواهید آنها را به. آنها نیز می تواند بسیار مقرون به صرفه مگر اینکه شما در حال رفتن برای ردیف بالا ، سال گذشته استاندارد اپل یک انتخاب عالی برای کسانی که به دنبال چیزی علاقه داشتن فقط یک قرص است که می شود کار انجام می شود.

Amazon Fire HD 8

جدید آمازون Fire HD 8 قرص کاهش برخی از گوشه و کنار از نظر سخت افزاری اما این که به طور مستقیم منعکس شده در قیمت آن است. اگر شما به دنبال یک Netflix قابل حمل دستگاه و یا چیزی را به بچه خود را و نه نگرانی در مورد آن را شکسته و سپس شما نمی توانید به اشتباه با یک قرص آتش.

سامسونگ کهکشان S6

در حال حاضر ما در حال وارد شدن به مسائل جدی تر. زبانه کهکشان S6 سامسونگ high-end قرص و نشسته بالاتر از بسیاری دیگر از تبلت های اندرویدی در بازار است. آن می آید با یک صفحه نمایش OLED مناسب و معقول صدایی سخنرانان و حتی یک S Pen. با تب S7 به ظاهر در اطراف گوشه S6 می تواند در حال حاضر اغلب توان با تخفیف بیشتر بهبود ارزش است. اضافه کردن یک صفحه کلید پوشش و نوشتن مقالات بر روی آن می شود یک نسیم است.

اپل iPad Pro (2020)

اگر شما در اپل اکوسیستم و کار با بالاتر بودجه جدید iPad Pro است راه رفتن است. عملکرد خاموش نمودار iPadOS به روز رسانی در حال ساخت آن را مفید تر از همیشه و در حال حاضر آن را حتی LiDAR. اشکال این است که اپل مداد و صفحه کلید پوشش به فروش می رسد به طور جداگانه تداوم قیمت بسته کامل را تا حدودی ناراحت کننده سطوح. هنوز هم نسبت به دانشگاه شهریه این فقط یک قطره در سطل است.

Smartwatches و انتقالها تناسب اندام

ساعت های هوشمند به سرعت در حال پیدا کردن راه خود را به بیشتر و بیشتر مچ هر سال است. آنها در حال تبدیل شدن بیشتر مفید با هر نسل و عمر باتری نیست به عنوان بزرگ به عنوان نگرانی از آن استفاده می شود. یک ساعت هوشمند می تواند کمک به شما پیگیری از برنامه پر مشغله خود را به عنوان خوانده شده و پاسخ به پیام ها و البته وجود دارد یک دسته از سلامت مرتبط با ویژگی های است که بسیار مفید هستند.

اپل دیده بان سری 5

اپل آخرین smartwatch انتخاب قطعی و بدیهی است اگر شما بخشی از اکوسیستم اپل. در حال حاضر با یک صفحه نمایش و برخی از بهترین ویژگی های بهداشتی در یک پوشیدنی شما نمی توانید به اشتباه توسط جفت شدن آی فون خود را با یک دیده بان اپل سری 5.

سامسونگ کهکشان دیده بان

سامسونگ در پرچمدار بعدی ساعت هوشمند ، کهکشان دیده بان 3 می تواند فقط هفته دور, اما در حال حاضر بهترین گزینه حق بیمه باقی می ماند کهکشان اصلی سازمان دیده بان.

اپل دیده بان سری 3

اپل دیده بان سری 3 توسط اپل بودجه گزینه اگر شما به دنبال به صرفه جویی چند صد دلار یا بیشتر. اگر چه این دو سال مسن تر, آن را هنوز هم می شود کار انجام می شود وقتی که می آید به ضروری smartwatch قابلیت.

Samsung Galaxy تماشای فعال 2

کهکشان دیده بان فعال 2 یکی دیگر از بزرگ ساعت هوشمند از سامسونگ. کوچکتر با یک پاک کننده طراحی و بسته بندی شده با ویژگی های آن را به راحتی بازی را با هر لباس های گاه به گاه.

Fitbit بالعکس 2

این عکس 2 ممکن است احساس به عنوان خوب به عنوان smartwatches سامسونگ, اما آن را بسیار توانمند با این وجود و Fitbit برنامه و فعال آن جامعه بزرگی اگر ورزش است که تمرکز خود را.

Fitbit Ace 2

Fitbit Ace 2 است که برای کوچکترین مدرسه را برانگیخت. آن را ساده و با دوام و کمک خواهد کرد که ایجاد انگیزه در بچه خود را به فعال تر در طول روز به جای صرف زمان خود چسب به یک صفحه نمایش.

Garmin Vivofit Jr 2

یکی دیگر از گروه طراحی با بچه ها در ذهن. Garmin Vivofit را Jr 2 می آید در کشت های مختلف خنک کاری ادامه داده اند که شامل دیزنی مورد علاقه و شخصیت های جنگ ستارگان.

هدفون

هدفون یک بخش حیاتی از هر فرد مدرن آرسنال. از لذت بردن از آهنگ های مورد علاقه خود را در حالی که در خارج از خانه به نگه داشتن همه چیز آرام در اتاق خوابگاه به مزاحم همسایه ها و هم اتاقی سودمندی خود را غیر قابل انکار است. هدفون بی سیم خلاص شدن از شر آن مزاحم کابل ما نگه داشتن به حل کردن و اگر چه این بدان معناست که شارژ و در عین حال یکی دیگر از ابزار به راحتی بیش از ارزش آن است.

بنابراین در اینجا برخی از بهترین گزینه ها در بازار در حال حاضر.

اپل AirPods Pro

این AirPods Pro گران هستند اما اگر شما می خواهید به نگه داشتن حواس او را پرت در خلیج خود را فعال لغو سر و صدا و غیر قابل تعویض است. به علاوه اگر شما یک کاربر آی فون شما می توانید تقریبا اتصال از طریق مسنجر هنگامی که شما آنها را بیرون بکشد و شما می توانید حتی بپرسید سیری یک یا دو چیز اگر شما تمایل.

Samsung Galaxy جوانه+

سامسونگ Galaxy جوانه+ یک مزیت خود را از: عمر باتری. آن را تقریبا بی نظیر وقتی که می آید به واقعی بی سیم از earbuds. شما می توانید آنها را برای بسیاری از ساعات بیداری خود را بدون نیاز به قرار دادن آنها در شارژ مورد.

Anker Soundcore زندگی P2

اگر شما به دنبال یک جفت از earbuds در بودجه Anker Soundcore زندگی P2 یک انتخاب عالی هستند. صدای آنها بسیار بهتر از قیمت آنها-برچسب نشان می دهد و می تواند تا 7 ساعت در یک شارژ که بیش از مناسب و معقول.

سونی WH1000XM3

در حال حرکت به over-the-ear دسته ما نمی تواند جست و خیز گل سرسبد سونی هدفون بی سیم. آنها مجموعه ای از استاندارد برای عالی فعال لغو سر و صدا و خارج کردن نزدیک به کامل صدا.

Sennheiser HD 4.50

پله از نظر ما رسیدن به یک معشوق جفت Sennheiser اواسط محدوده هدفون. با یک تعادل بین قیمت و کیفیت صدای این قوطی های شما را نا امید نیست.

Anker Soundcore زندگی Q20

تعجب ؟ شما نباید! Anker یک بنگ برای جفتک انداختن خود را پادشاه و ما توصیه می شود که اغلب محصولات این شرکت به کسانی که به دنبال ارزش. در این قیمت ANC نمی تواند به عنوان خوب به عنوان آن را در Sony جفت اما شما هنوز هم آن را داشته باشد و باتری Soundcore زندگی Q20 گذشته برای 40 ساعت! آنچه را دوست دارید ؟

بلندگوهای بلوتوث

یک بلندگوی بلوتوث دیگری است که باید برای دانش آموزان است. آنها خیلی کاره! پمپ های مورد علاقه خود را ضربه در خانه و یا لغزش آن را در کوله پشتی خود را و جم در پارک و یا در ساحل, مهم نیست. آنها با دوام و خود باتری ساعت بیشتر از شما می توانید به طور مداوم. هیچ دلیلی وجود ندارد که یک.

که می شود گفت در اینجا آنهایی که ما را در نظر بگیرید:

JBL Flip 5

JBL ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از بهترین بلندگوی بلوتوث تولید کنندگان و با همین دلیل خوب. تلنگر 5 به نظر می رسد سرد است محترم باس برای اندازه آن است و می تواند یک شیرجه در استخر مانند این هیچ معامله بزرگ است.

Ultimate Ears Boom 3

این UE Boom 3 یکی دیگر از دوام بلندگوی بلوتوث با صدا است که برآوردن نیازهای هر بداهه ، و اگر هر یک از دوستان خود را بیش از حد شما می توانید جفت همه آنها را با هم و آن را به سطح بعدی.

مارشال اکتون دوم

این یکی از شما می خواهم به رول اطراف در شن و ماسه. مارشال اکتون دوم oozes شخصیت و اضافه کردن کمی از کلاس به فضای زندگی خود را. نیازی به گفتن آن را برای تلفن های موبایل شگفت انگیز نیز هست. با اکتون دوم شما در حال خرید یک بلندگوی بلوتوث و گرفتن یک استارت مکالمه به عنوان یک جایزه.

Bose Soundlink دوم

اگر پیشنهادات دیگر شما متناسب نیست و شاید Soundlink دوم خواهد شد. پیدا کنیم و طراحی یک کمی خسته کننده است اما اگر که برای شما مهم است و سپس برخی از آن ویژگی های دیگر ممکن است شما را متقاعد به خرید آن.

Anker SoundCore Pro+

رسیدن به قیمت های پایین تر ما دوباره رسیدن به یک Anker محصول. این SoundCore Pro+ همه چیز است که شمارش: صدای قوی و عمر باتری دوام آورد. هیچ کس شگفت زده خواهد شد اما از آن خواهد شد کار خود را انجام دهید و هزینه آن به طور قابل توجهی کمتر از بقیه پس چرا آن را امتحان کنید ؟

لپ تاپ

لپ تاپ ها یک بخش حیاتی از هر مطالعه تلاش های این روزها پس چرا آنها بسیار پایین در لیست ما? شانس هستند شما در حال حاضر یکی که شما خوشحال هستید. اما در صورتی که چنین نیست و ما چند مدل خواهد شد که اصحاب هر دو در خانه و در کلاس درس.

اپل مک بوک ایر

اپل نازک و نور مک بوک ایر انتخاب ارجح از بسیاری از دانش آموزان برای آن.. خوبی لاغری و سبکی. عملکرد آن است و نه درجه و SSD می توانید پر کنید تا به سرعت اما اگر شما در حال مطالعه هر چیزی که نیاز به استفاده از نرم افزار سنگین آن را باید کت و شلوار شما فقط خوب است. البته اگر شما در حال حاضر چند محصولات اپل مک بوک ایر را مناسب و حتی بهتر.

Dell XPS 13 9380

دل XPS 13 با بسته بندی خیلی بیشتر پانچ در حالی که مدیریت به نگه داشتن آن مشخصات نسبتا باریک است. یک پردازنده Intel core i7 processor 16GB RAM و یک 4K نمایش نشانه هایی است که این دستگاه به معنی کسب و کار است. اگر شما می خواهید به خودتان را جدا از مک جمعیت این دل است که راه راست را به آن را انجام دهد.

HP Envy X360

HP Envy X360 شرط در AMD در پردازنده های موبایل و, که یک نفس هوای تازه. تیم قرمز تراشه های لذت بردن راندمان انرژی بهتر و بدون به خطر انداختن عملکرد. این به این معنی زندگی بهتر باتری و حرارت کمتر در دامان خود. حسادت به لولا اجازه می دهد تا صفحه نمایش را به رفتن تمام راه را در اطراف بنابراین شما همچنین می توانید استفاده از آن به عنوان یک تبلت. بسیار بسیار خوب!

لوازم جانبی

زمان برای رفتن از طریق چند sidekicks برای خود sidekicks. این لوازم جانبی را به زندگی خود را آسان تر است به خصوص اگر شما می خواهم به یکی از هر دستگاه از لیست بالا.

3-در-1 شارژر بی سیم برای آی فون اپل دیده بان AirPods

بسیاری از مردم از خواندن این احتمالا آیفون-Apple-Watch-AirPods دسته کوچک موسیقی جاز یا بر روی آنها و یا در اطراف آنها در حال حاضر. با این شارژر می توانید یدکی میز کار خود را از یک دسته از کابل و باید هر سه منظمی سازماندهی شده و شارژ در حالی که شما در حال انجام کاری بر روی کامپیوتر خود را به عنوان مثال.

Anker شارژر بی سیم

به دنبال چیزی بیشتر جهاني ؟ Anker است که در اینجا به شما کمک کند یک بار دیگر! اتهام هر چی دستگاه های سازگار با این شارژر بی سیم بدون بدون هیچ زحمتی.

5-پورت USB شارژ ایستگاه

یکی از بدترین چیزهایی که در مورد داشتن یک دسته از اسباب بازی است که بسیاری از آنها نیاز به شارژ. آن را طولانی نیست قبل از اینکه گوشه ای از خانه خود را تبدیل به یک موش لانه کابل قدرت و آجر. با این 5 پورت شارژ ایستگاه شما می توانید به طور قابل توجهی declutter خود را شارژ بهره برداری و اضافه کردن راحتی در این فرآیند است. این یکی حتی می آید با لازم کوتاه کابل به نگه داشتن همه چیز شسته و رفته به عنوان به عنوان امکان پذیر است.

Aukey 2-پورت USB شارژر ماشین

اکثر ماشین ها این روزها یک پورت USB برای شارژ و یا حتی یک شارژر بی سیم. اما اغلب کسانی که فوق العاده کند. Aukey ماشین شارژر پشتیبانی از Qualcomm Quick Charge 3.0 و دو پورت بنابراین شما و شریک زندگی خود را می توانید هر دو تا گوشی های خود را در هیچ زمان!

Anker PowerCore باریک 10000 قدرت بانک

مانند سفرهای کمپینگ بیش از آخر هفته ؟ این بانک قدرت است که به مراتب از بزرگترین در بازار, اما آن را باریک و نسبتا سبک و هنوز هم می تواند بالا تا تلفن خود را در حدود 3 بار مقدار زیادی به شما از طریق یک طبیعت گریز. البته آن را نیز می تواند مسئول هر چیزی که با استفاده از USB, شارژر, که باعث می شود آن را ارزشمند علاوه بر این به فن آوری خود را ترکیب.

سرگرمی

مطمئن شوید که آن را به عقب به زمان مدرسه اما شما نمی توانید مطالعه تمام وقت. هر کس نیاز به برخی از زمان برای استراحت و منفجر کردن برخی از بخار. در اینجا چند دستگاه است که به شما کمک خواهد کرد که با تلاش.

Amazon Kindle Paperwhite

که نمی افروختن در این روز ؟ اما آیا شما ضد آب آخرین Kindle Paperwhite? احتمالا نه. بنابراین یکی از قدیمی خود را به یک کوچکتر(یا بزرگتر) نسبی و درمان خود را به یک زیبا جدید e-reader. وجود دارد بدون نیاز به شما بگوید چه باید بکنید با آن پس از آن.

آتش تلویزیون استیک

شما با یک تلویزیون در اتاق خوابگاه خود را که ندارد یکپارچه جریان خدمات ؟ یک آتش تلویزیون استیک و شما خوب به آن بروید! نخست تصویری از Hulu, Netflix, YouTube, هر چه انتخاب خود را از جریان خدمات است که شما احتمالا می توانید آن را دریافت کنید از طریق آتش تلویزیون استیک.

Roku Streaming Stick+

مقابله با Roku چوب+ است که تقریبا همان است که با آتش چوب اما با کمی متفاوت صف از خدمات است. که یکی از شما می خواهم تا حد زیادی بستگی به آنچه شما در حال برنامه ریزی برای تماشای بیشتر است.

Asus Wi-Fi 6 Dual-Band router

صرف که بسیار بر روی یک روتر ممکن است به نظر می رسد مانند هزینه های غیر ضروری اما فکر می کنم در مورد آن. تقریبا تمام دستگاه های خود را در Wi-Fi پس چرا درمان خود را با یک قادر به روتر است که ارائه خواهد شد سریع تر و قابل اطمینان تر اتصال است ؟ l—-

نینتندو سوئیچ

سوئیچ خارج شده و در حالی که برای, اما اگر شما یکی را نداشته باشند, در حال حاضر, آن را هنوز هم دیر نیست برای به دست آوردن یک. آن را بزرگ برای تعاونی های بازی و خود را به اتاق نقطه جمع آوری برای دوستان خود به اویختن در. به علاوه شما همیشه می توانید آن را با شما در جایی دیگر و بازی صدها نفر از بازی های بسیار جذاب بر روی بروید.

متفرقه

زمان برای نهایی مجموعه ای از محصولات است که کمک خواهد کرد شما در آینده خود را تحصیل ماجراهای. آنها در حال تبادل نظر در هر se, اما آنها چیزهایی که شما نمی تواند بدون رفتن مگر اینکه شما در حال رفتن برای برخی از غیر مومن, روش های یادگیری.

TaoTronics فلزی میز LED لامپ

خوب که نه ارزان چراغ رومیزی, اما مقدار زیادی از ویژگی های. آن را با انرژی کارآمد آن قابلیت چرخش به هر حال شما می خواهید آن را به حالت های مختلف نور و روشنایی سطوح و حتی شامل یک USB پورت شارژ. و آن را فقط به نظر می رسد ساده و سرد است که مهم است از آنجا که شما صرف مقدار زیادی از زمان در نزدیکی آن است.

اوج طراحی روزمره کوله پشتی

حتما این کوله پشتی هدفمند به سمت عکاسان اما حتی اگر شما در حال حمل یک دوربین و 5 لنز در اطراف شما هنوز هم می توانید استفاده از آن برتر طراحی محفظه و دوام. پایان دادن به rummaging و اتلاف وقت برای پیدا کردن که یکی از چیزهایی که شما کاهش یافته و در کوله پشتی خود را هفته پیش. با اوج طراحی روزمره کوله پشتی, همه چیز در جای خود است.

مبل گونی حافظه فوم Beanless صندلی کیسه

این beanbag صندلی است که در واقع beanless. چه معنا است ؟ به عنوان نام نشان می دهد, آن را پر شده با فوم حافظه به جای دادن به شما آرامش بیشتر و کمتر سر و صدا هنگامی که در حال حرکت در اطراف. این ابر مانند صندلی را به سرعت تبدیل شدن به مورد علاقه خود را به محل.

Nouhaus Ergo3D صندلی اداری ارگونومیک

دیر یا زود شما مجبور به گرفتن برخی از جدی کار مدرسه انجام می شود و این بدان معناست که صرف ساعت ها در میز کار خود را. بنابراین آیا به نفع خودتان و یک صندلی که راحت و ارگونومیک است. این Nouhaus Ergo3D است که فقط و بدن شما حمایت آن نیاز دارد. علاوه بر این, آن را با غلتک-سبک تیغه چرخ که برای فرش اتاق و صاف و آرام در طبقه چوب جنگلی به عنوان به خوبی.

SHW برقی قابل تنظیم ارتفاع میز کامپیوتر

شاید نشسته در حالی که کار شما نیست چیزی. که خوب است. با این ارتفاع میز قابل تنظیم شما می توانید از یک میز به میز ایستاده در ثانیه است. فقط مطمئن شوید که تمام کابل های لازم شل و یا شما دچار مشکل می شود. این یک سرمایه گذاری کوچک اما آن را ارزان تر از فیزیوتراپی است که برای مطمئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de