کودک Yoda عکس از “Mandalorian’ فصل 2 بازدید وب

  • مدیر رابرت رودریگز به تازگی یک عکس از کودک Yoda از فصل دوم این Mandalorian.
  • این Mandalorian یک برک آوت ضربه زمانی که آن را راه اندازی در سال گذشته و کمک دیزنی+ متراکم کردن بیش از 50 میلیون مشترک در فقط در مورد پنج ماه است.
  • این Mandalorian فصل دو انتظار می رود که برای اولین بار در اکتبر سال 2020 است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک چلپ چلوپ به عنوان یک جریان خدمات شما نیاز به یک برک آوت آمار را به خود جلب اولیه جمعیت از بینندگان و تولید مقدار کافی از وزوز. Netflix بکشد برای مثال تا به حال خانه از دو کارت در حالی که Hulu دیدم پروفایل خود را به موشک وار رفتن با تشکر از 2017 انتشار خدمتکار داستان.

با پخش آنلاين چشم انداز به عنوان شلوغ به عنوان آن است که امروز توانایی تولید یک برک آوت ضربه بیشتر به چالش کشیدن از همیشه است. در واقع این یکی از دلایلی است که چرا تلویزیون اپل+ دقیقا نمی جهان توسط طوفان گرفته شده. هر چند اپل سرویس اشتراک قطعا دارای یک تعداد انگشت شماری از جامد و به خوبی دریافت شده نشان می دهد هیچ یک از نشان می دهد که موفق به تولید هر نوع حرکت و یا اعتیاد به مواد مخدره در جریان اصلی. همان اما نمی توان گفت دیزنی+.

زمانی که دیزنی+ راه اندازی در ماه نوامبر گذشته روشن شد که خدمات جریان ضربه خواهد بود. پس از همه, دیزنی بود به جدول با گنجینه ای از معشوق محتوا همراه با یک تخته سنگ از جذاب اصل. هنوز بسیاری از مردم واقعا پیش بینی چقدر محبوب دیزنی+ خواهد بود. اتفاقا دیزنی در ماه گذشته اعلام کرد که در حال حاضر دارای بیش از 50 میلیون مشترک در سراسر جهان است.

یکی از دلایل که چرا دیزنی+ موفق به آمار زمین در حال اجرا را می توان به محبوبیت این Mandaloriana live-action سری از ستارگان جهان. در حال حاضر فراتر از این واقعیت است که طرفداران یک لایزال اشتها برای جنگ ستارگان محتوای این Mandalorian این محبوبیت بود بدون شک تقویت شده توسط کودک سیاه Yoda ، و مطمئن شوید که نوزاد Yoda در واقع یک نه کودک است و نه آن را Yoda اما این واقعیت باقی می ماند که آن را بدون شک برک آوت “ستاره” از سری.

خوب چند هفته کودک Yoda الگوهای رفتاری تحت وب است. حتی افرادی که تا به حال هرگز دیده می شود که سری قبل با آن آشنا بودند ، جای تعجب نیست که یک اسباب بازی مخمل خواب دار کودک و Yoda عروسک یکی از مهمترین در خواست اسباب بازی در آمازون در طول این فصل تعطیلات.

با که گفت, مدیر رابرت رودریگز در این هفته ارائه شده با ما در نگاه اول نوزاد Yoda از فصل دوم این Mandalorian. “من واقعا فروتنی بگویم من در حال حاضر بود و امتیاز بسیار نادر کارگردانی بزرگترین ستاره در جهان” رودریگز گفت: در Instagram.

همراه با عکس در زیر دیده می شود هر چند آن را واقعا نمی هر چیزی را دور. هنوز هم ما در حال رفتن به شکایت در هر زمان یک عکس جدید از نوزاد Yoda شروع ساخت دور:

فصل دوم این Mandalorian است که میله میله به راه اندازی در ماه اکتبر این سال است.

منبع تصویر: دیزنی

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>