کودک فکر می کند که او آمازون دستیار دیجیتال (تصویری)

در حال دستیاران دیجیتال مصرف بیش از جهان است ؟ اپل سیری و گوگل دستیار و آمازون الکسا حفظ ظاهر می شود بر روی دستگاه های بیشتری در انتظار شما به آنها یک کار را انجام دهید اعم از تکرار امروز پیش بینی آب و هوا برای تنظیم زنگ هشدار و یا چرخاندن ترموستات ، فکر می کنم در مورد تعداد دفعاتی که هر روز با شما تماس خارج “هی سیری” یا “O. K. Google.” چرا تاثیرپذیر کودک ممکن است این ایده اشتباه در مورد او/او را به نام.

شما نام بچه خود را در گوگل دستیار ؟

و به گزارش نیویورک پست که دقیقا چه اتفاقی افتاده است به 11 ماه امیلی. شروع شد زمانی که او پنج ماه, پیر, پدر و مادر او تماس خواهد بود “الکسا” برای بیدار دستیار دیجیتال خود را در آمازون اکو هوشمند بلندگو. و یک ویدیو نشان می دهد نتایج. در حالی که هل دادن دختر او را که نشسته است در یک پرسه زن امیلی مادر تلاش می کند به دخترش توجه با تماس نام او اما کودک پاسخ نمی. هنگامی که مادر با او تماس می الکسا نوزاد جرقه بزند به توجه. حرکات تند و سریع سر خود را به سرعت به او زل زل نگاه کردن لیزر متمرکز شده ، “بدون نام امیلی نه الکسا,” مامان می گوید.
بازگشت در ماه اکتبر ما در طول گذشت نتایج یک آزمایش انجام شده توسط Perficient که نشان داد که اگر زندگی خود را وابسته به یک پاسخ صحیح از دیجیتال خود را یاور گوگل, دستیار یکی از شما باید انتخاب کنید. 90% از سوالات پرتاب در آن پاسخ داده شد “به طور کامل و به درستی.” سیری درست بود 70% از زمان و الکسا فقط با پاسخ دادن به 67 درصد از سوالات به درستی. اما شما ببینید این مشکل در اینجا مناسب است ؟ کسی که می خواهد به نام بچه خود گوگل دستیار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>