از انجام مبل شنی به روش قدیمی بیمار و خسته شده اید؟ این را بخوان

بین بگ یا مبل شنی، یک مبل و صندلی راحتی است که شما می توانید در اتاق های نشیمن استفاده کنید. با وجود این که ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بین بگ یا مبل شنی، یک مبل و صندلی راحتی است که شما می توانید در اتاق های نشیمن استفاده کنید. با وجود این که بین بگ ها رویههای ضخیم و مقاومی دارند اما مدلهایی با رویه چرم و مواردی اینچنین در تولیدات سازندگان مبلمان شنی وجود ندارد. بین بگها از نظر ظاهری و شکل آنها با مبل های شنی تقریبا یکی هستند اما بین بگ از جنس پارچه مخملی یا خزهای است اما مبل های شنی از جنس چرم مصنوعی یا فوم تولید و عرضه میشود. داخل آنها پر میشود. دلخواه بودن محیط زندگی به آن جان میبخشد و فضایی دلنشین برای آسایش و امنیت روح و روان را ضامن میشود. یک مبل شنی از سه قسمت تهیه میشود که در ادامه به بررسی آن میپردازیم. افرادی که کتابباز هستند یا اهل تماشای فیلمهای طولانی باشند داشتن یک مبل طبی شنی برای جلوگیری از آسیب دیدن ستون فقرات بسیار ضروری است و خرید این مبل کمک زیادی به سلامتی بدن آن فرد میکند.

پس به راحتی از مبل شنی بزرگسال خود استفاده کنید و نگران آسیب دیدن آن نباشید . امروزه یکی از دلایل آسیب به ستون فقرات بدن نشستن به صورت ناصحیح می باشد، نشستن روی زمین سفت و سخت یکی از عواملی است که مشکلات ارتوپدی ایجاد می کند، به همین دلیل پزشکان همیشه پیشنهاد می کنند که از یک مبل راحت استفاده کنید. نمایندگان اینتکس در ایران سعی میکنند تا حد امکان قیمت این محصولات را برای خرید آسان و راحت تمام قشر ها در جامعه افزایش ندهند. این محصول با 4 رنگ سفید، نسکافه ای، قرمز و مرجانی عرضه می شود که پیشنهاد می شود نسبت به رنگ های مبل ها و دکوراسیون خانه خود آن را انتخاب کنید. باید توجه داشته باشید که این نوع پارچه ها به گونه ای هستند که هنگام نشستن فرد روی آن قسمت های خالی روی آن فرد قرار می گیرد . داخل هپی چیر را با دانه های یونولیت پر می کنند، یونولیت، همان فیبری داخل کارتن لوازم خانگی است، که با کشیدن روی سیمان زبر دانه های آن جدا می شود. اما با گذشت ده تا پانزده روز استفاده به آرامی شکل می گیرد و راحتی خود را به دست میآورد.

بین بک در ایران معمولا به مبل شنی مشهور است شاید دلیل آن استفاده از موادی شبیه به شن در ساختار آن باشد. که طعمههای آن محسوب میشوند، از جمله مهمترین عوامل انقراض شیر ایرانی است. مبل شنی خزدار نیز در دو نوع خز بلند و کوتاه تولید می شود که در هنگام خرید باید به تمامی این نکات توجه داشت، خز استفاده شده در ساخت این محصولات کاملا استاندارد و بدون پرز می باشد اما یکی از معایب مبل شنی خزدار را می توان حساسیت برخی افراد به خز دانست که موجب بروز حساسیت و عطسه می شود. داخل مبلهای شنی علاوه بر یونولیت، از ابرهای نرم پر میشوند. بین بگها از الیاف مصنوعی تهیه میشوند و قابل شستشو هستند. گوشهای بزرگ و مثلثی شکل با دستهای از موهای سیاه به طول تقریبی ۵ سانتیمتر در انتهای آن. مبل شنی را میتوانید با مبلهای راحتی و مدرن خانه، ست کنید. مثلاً پارچههای کتان و مخمل خیلی نرم و لطیف هستند و کم پیش میآید روی آن دچار تعریق شدید شوید در حالی که روی مبل چرم امکان عرق کردن زیاد وجود دارد اما از طرفی مبل با رویه چرم بسیار شیک و لاکچری است و اگر قرار است به طور ویژه و شبانه روزی از مبل شنی خود استفاده کنید شاید پارچههای پلیاستری همان مقاومت و دوامی که مد نظرتان را داشته باشند.

وقتی به بین بگ یا همان مبل های شنی فکر می کنید، ممکن است یک اتاق خواب یا خوابگاه دانشگاه نوجوان را در ذهن خود مشاهده کنید. تنوع رویه و طرحهای بین بگها در مقایسه با مبلهای شنی کمتر است. امروزه مبلهایی با طراحی متفاوت از مدلهای قبلی عرضه میشوند. این محصولات در انواع یک نفره، دو نفره، سه نفره، تختخواب شو، تختهای شنی نرم و راحت خانوادگی راهی بازار میشوند. نشستن روی این نوع مبل هنگام کار با لپتاپ راحت و دلنشین است. پارچه های مخملی و جیر نیز از نمونه پارچه هایی هستند که دارای سطحی لطیف و زیبا می باشند ، این گونه از مبل های شنی که با رویه جیر ، مخملی و خزدار ساخته شده اند از عرق کردن بدن جلوگیری می کنند . یکی از مهم ترین اصل خرید مبل شنی در نظر داشتن قیمت آن است . این نوع مبلها برای استراحت جلوی تلویزیون بسیار لذتبخش و مناسب به نظر میرسند. علاوهبر این، راحتی فوقالعاده هنگام استفاده از صندلی شنی، تجربهای لذتبخش را برای کاربران رقم میزند. بین بگها از معروفترین مبلهای خانواده پاف هستند. برخی شاید این سوال برایشان پیش بیاید که ایا تفاوت بین مبل هپی چیر با مبل شنی چیست ؟ Th᠎is ᠎post has been do ne with GSA Conte​nt G​enerat᠎or D​emoversion​.

آخرین مطالب