‘Avengers: Endgame’ مدیران می دانم که چگونه مارول می تواند بی نهایت حماسه

  • Avengers: Endgame بهترین Marvel فیلم برای تاریخ اما موفقیت آن به طور مستقیم مربوط به راه مارول ساخته شده است آن طیف بافی یک داستان پیچیده با کمک از 21 فیلم که راه اندازی شد بیش از یک دهه.
  • آن را سال برای مارول به تکرار موفقیت Endgameو امید به شکست دادن آن با حتی بزرگتر Avengers عاقبت.
  • مدیران Endgame دانم چه داستان می تواند حتی بزرگتر فیلم از آخر بازیو این داستان است که در حال حاضر شایعه شده بود در این نسخهها کار میکند برای MCU.

هیچ سوالی وجود دارد که Avengers: Endgame بهترین فیلم مارول ساخته شده تا کنون است. این طیف عنوان خرد سوابق متعدد در دفتر جعبه درآمد نزدیک به 3 میلیارد دلار از فروش بلیط به تنهایی. اما آخر بازی نمی توانست ممکن است بدون 21 فیلم که قبل از آن که کمک مارول در محل مجموعه قطعات مختلف پازل ساخته شده است که آخر بازی باید به تماشای فیلم. آن را فقط به قهرمانان و خائنانی که مخاطب رو به دیدار با بیش از یک دهه بلکه داستان که مارول بافته شده در طول سال ها متصل تمام کسانی که به ظاهر مجزا ،

به همین دلیل ما نمی توانیم انتظار یک Endgame-مانند هر زمان به زودی. مارول به بازسازی آن جهان در حال حاضر است که آن را بازنشسته سه فن-قهرمانان مورد علاقه و ایجاد یکی دیگر از عمده داستان به جای بی نهایت حماسه که با نتیجه دور از خانه سال گذشته است. طیف فاز 4 حتی نمی باید یک Avengers 5 عاقبت در آن به دلیل مارول را معرفی جدید قهرمانان و خائنانی در این مرحله به عنوان به خوبی به عنوان بلوک های ساختمان برای آینده عظیم داستان. از روسیه و برادران انجام شود ممکن است با طیف برای هم بودن اما آنها می دانند که دقیقا چه نوع از داستان خواهد به نوبه خود در آینده Avengers قسط را حتی بزرگتر موفقیت از Endgame.

صحبت کردن به BroBibgleجو و Anthony Russo توضیح داد و در عین حال دوباره که Avengers داستان است که آنها را به طیف را باید راز جنگ. که به سختی تعجب آور با توجه به این که بسیاری انتظار مارول را به راز جنگ به این طیف پس از بی نهایت حماسه. در واقع راز جنگ ممکن است تعجب فرصت مناسبی را پشت آهن و همچنین دیگر شخصیت های مارول که فوت یا بازنشسته در واقع بدون احیای هر کسی یا بدون اذیت نمودن Endgame. ما در حال حاضر توضیح داد که چگونه مارول در حال حاضر ما مشروط به پذیرش نسخه از قهرمانان که دقیقا شخصیت های ما بزرگ شد به عشق. جدید Loki و Gamora کامل نمونه از آن است. اصل درگذشت و در نهایت جنگو در حال حاضر ما در حال گرفتن به بررسی نسخه های مختلف از این دو بازیکن کلیدی.

برگشت به Russos, این اولین بار نیست که Russos گفت: Secret Wars قوس داستان خواهد بود نوع مارول ماجراجویی است که آنها را به طیف. آنها بیشتر توضیح دهید که چه چیزی باعث می شود داستان بسیار جذاب است.

“شما می دانید من به عنوان خوانده شده زمانی که من 10 یا 11 و آن را مقیاس همه از قهرمانان با هم,” Joe Russo گفت. “این یکی از اولین و مهمترین کتاب برای انجام این کار — که واقعا رویداد-داستان سرایی به من در آن بهترین. و چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما را به تمام کسانی که شخصیت ها با هم. من همچنین می خواهم این ایده از خائنانی داشتن به تیم با قهرمانان. [آنتونی] و من مانند پیچیده روابط بین قهرمانان و خائنانی ما مانند خائنانی که به اعتقاد آنها قهرمانان در داستان های خود را پس از آن همه نوع ساخته شده است به این مفهوم راز جنگ. به اجرای چیزی که در مقیاس بی نهایت جنگ بود به طور مستقیم مرتبط با رویای راز جنگاست که حتی بزرگتر در مقیاس.”

“این خواهد بود که بزرگترین فیلم شما احتمالا می تواند تصور کنید به طوری که چیزی است که واقعا ما را هیجان زده در مورد داستان — جاه طلبی از آن است که حتی بزرگتر از جاه طلبی های بی نهایت حماسه,” Anthony Russo اضافه شده است.

که تایید که راز جنگ است برای رفتن به بعدی MCU داستان. و نه آن را با توجه به این که Russos خواهد بود استخدام به آینده Endgame-مانند فیلم های چند سال از هم اکنون. اما هنگامی که این طیف در انتخابات عراق پس از چهار فوق العاده و X-Men شود هنگامی که ما برای دیدن Avengers 5 نرم راه اندازی مجدد از حق رای دادن پس ما برای دیدار با جدید خائنانی ما ممکن است درک که در آن این است که همه رفتن.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im