مرداد جدیدترین قفل هوشمند #1 پرفروش در سایت آمازون امروز

 • اوت جدید 4th-generation اوت Wi-Fi Smart Lock در حال حاضر بهترین-فروش قفل جدید در سایت آمازون و از آن زمان برای شما برای پیدا کردن چرا.
 • در بالا از ویژگی های استاندارد شما را از هر گونه قفل هوشمند این آخرین اوت مدل همچنین می افزاید: برخی از قابلیت های منحصر به فرد و همچنین سازگاری با تمام بالا صدای دستیاران: الکسا, گوگل, دستیار, و حتی سیری.
 • آن را در حال حاضر یک ارزش بزرگ در آن قیمت خرده فروشی اما جدیدترین August smart lock اتفاق می افتد به تخفیف در حال حاضر در چه ممکن است آن را sleekest رتبه دهی گزینه رنگ.

هنوز بسیاری از شرکت ها کمک کرد که مورد پسند عامه کردن یک محصول جدید دسته هنگامی که آن را برای اولین بار در حال ظهور هستند و هنوز هم یکی از برترین برندها در این رده در حال حاضر. اوت قطعا متناسب با این لایحه هر چند آن را بسیار آسان به این ببینید که چرا. چه چیزی باعث اوت قفل هوشمند تا موفق ؟ ما فکر می کنم این همه boils پایین به سه چیز است.

اولین و مهمترین اوت هوشمند قفل های زیبا و ساده برای نصب. بخش بیرونی خود را deadbolt با کلید در محل باقی می ماند و تنها بخش داخلی خود قفل می شود عوض میکنه. دوم اوت قفل امن و قابل اعتماد و این شرکت به طور مداوم بهبود آنها را با اصلاحات و ویژگی های جدید است. و سوم اوت قفل بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با رقابت — و به ویژه امروز است.

August 4th-generation اوت Wi-Fi قفل هوشمند است که آخرین و بزرگترین محصول در شرکت فروشگاه. این همه ویژگی های است که مردم عشق را از اوایل ماه اوت مدل به علاوه آن را تا به برخی از اضافات جدید مانند سازگاری با هر سه بالا صدای دستیاران از جمله الکسا, گوگل, دستیار, و سیری. این مدل جدید طراحی تصفیه است که هنوز هم فورا قابل تشخیص به عنوان یک اوت قفل و آن را هنوز هم فقط به عنوان آسان برای نصب به عنوان همیشه.

با تمام آنچه که در ذهن, آن را بسیار آسان به این ببینید که چرا این قفل در حال حاضر #1 بهترین فروش قفل جدید در آمازون است و شامل هر دو قفل هوشمند و سنتی قفل. آن را نیز در فروش در تخفیف امروز در براق سیاه و سفید, رنگ, بنابراین آن را به زمان مناسب آن را به اتمام.

در اینجا نقاط گلوله که در ماه آگوست عرضه شده در آمازون صفحه محصول:

 • یک کلید است که با این نسخهها کار در همه جا. قفل درب جلو. و آن را باز کند. از هر نقطه.
 • متصل حق خارج از جعبه. مرداد Wi-Fi قفل هوشمند بدون نیاز به پل برای اتصال به Wi-Fi را, بنابراین شما می توانید صدای کامل و دسترسی از راه دور قابلیت بدون سر و صدا. نیاز 2.4 GHz Wi-Fi.
 • ارتقاء های موجود خود را قفل. به راحتی متصل به موجود خود را deadbolt در داخل درب خود را – بنابراین شما می توانید همچنان به استفاده از موجود خود را کلید.
 • هرگز برای لکنت زبان پیدا کردن کلیدهای خود را دوباره. خودکار-باز کردن قفل تشخیص زمانی که شما می رسند و باز کردن درب. فعال کردن خودکار قفل به قفل هنگامی که درب بسته می شود.
 • ارسال کلید امن برای دوستان, خانواده, و یا مردم به شما اعتماد فورا همه از اوت برنامه. لغو دسترسی در هر زمان.
 • نسل 4 قفل هوشمند از ماه اوت در حال حاضر 45 درصد کوچکتر است.
 • کنترل درب خود را با صدای خود: با این نسخهها کار با هر سه صدای دستیاران – سیری در الکسا و گوگل دستیار – استفاده از صدای خود را به کنترل درب خود را – مانند قفل/باز کردن و یا بررسی وضعیت خود را درب.
 • همیشه می دانم که می آید و می رود با فعالیت های خوراک. ببینید دقیقا چه زمانی مهمانان و عزیزان خود را وارد کنید و ترک خانه خود را با اوت فعالیت تغذیه مناسب در برنامه خود را.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de