مخاطبان هستند و در واقع دوست داشتن فضایی نیروی’ با وجود بررسی وحشتناک

  • نسخه جدید Netflix سریال کمدی فضا نیروی آمد و در روز جمعه و در حالی که آن را بسیار پیش بینی به عنوان یک نتیجه از بودن Steve Carell, اولین بازگشت به تلویزیون کمدی از دفتراوایل نظرات خیلی بی رحمانه است.
  • ترین متهم این نشان می دهد که بدون جهت و از حال مهندسی معکوس در اطراف عنوان و ایده اساسی است.
  • زود واکنش از مخاطبان در ضمن بسیار متفاوت با مثبت قابل توجهی دریافت یک بار دیده می شود نشان می دهد شروع به جریان.

من باید اعتراف, من خیلی شگفت زده کرد — شوکه حتی ممکن است یک کلمه بهتر است — در منتقدان تقریبا در سراسر-هیئت مدیره سوژه متحرک از روبرو از Netflix جدید Steve Carell-led سری فضایی نیروی است که عرضه در جریان خدمات و جمعه. من صحبت با خالق Greg Daniels اوایل این ماه در مورد reuniting با Carell برای این 10 قسمت سری که fictionalizes دنیای واقعی ایجاد ما miliary جدید فضایی نیروی است که اتفاق می افتد به صورت همزمان با نشان می دهد. من هم پیش نمایش فصل 1 قبل از آن عرضه در Netflix بکشد و محرومیت چند از دردهای در حال رشد است که تمام سری جدید به طور کلی دست و پنجه نرم کردن با طول مراسم تحلیف فصل به عنوان آنها شروع به پیدا کردن ریتم خود را که من پیدا کردم این سری ها به راحتی بررسی دو جعبه من نیاز به هیچ گونه سریال تلویزیونی — این هر دو سرگرم و زیاده روی در ورید همان قبلی مجموعه تلویزیونی که Daniels تا به حال دست به ایجاد مانند دفتر و پارک و تفریح و سرگرمی.

با این وجود در بیشتر قسمت ها, بررسی های اولیه بودند ، تخته سنگ نام آن را “تکان دهنده unfunny.” از Mashableتا حدودی مرموز نقد: “متاسفانه Netflix بکشد فضا نیروی زندگی می کند تا نام خود را.” و از روزانه وحش: این نمایش یک “گیج کننده احتراق ناقص هدر رفتن پتانسیل جدی.” و بررسی بد نگه داشتن ستون تا از وجود دارد. در ضمن چگونه می توانم مخاطبان احساس می کنید در حال حاضر که سری است که در واقع زندگی در Netflix بکشد ؟

جالب است که تقریبا مخالف کامل از همه که. نگاهی به عنوان مثال در جایی که همه چیز ایستاده با احساسات در مورد نشان می دهد که از جمعه شب در پایان روز اول خود را. هر گوجه فرنگی فاسد, مخاطبان با محبت هستند نشان می دهد دو برابر منتقدان و بر اساس مجموع نمرات هر دو جمعیت:

منبع تصویر: گوجه فرنگی فاسد

در صورتی که شما نیاز به یک یادآوری در اینجا دوباره است Netflix رسمی توضیحات از مجموعه: “تزئین خلبان با رویاهای در حال اجرا نیروی هوایی ژنرال چهار ستاره Mark R. Naird (Steve Carell) انداخته است به صورت یک حلقه زمانی که او می یابد خود را شنود گذاشته و منجر به تازگی تشکیل ششم شاخه ای از نیروهای مسلح ایالات متحده: فضای نیروی. شک و تردید اما اختصاصی علامت uproots خانواده و حرکت به یک کنترل از راه دور پایه در کلرادو که در آن او و رنگارنگ تیم از دانشمندان و فضانوردان’ هستند وظیفه توسط کاخ سفید با گرفتن آمریکا در ماه (دوباره) در عجله و دستیابی به مجموع فضای كرد.”

دانیلز به من گفت که او و Carell “فکر زیادی” در مورد آنچه آنها می خواستند به انجام با شخصیت به طور کلی قبل از آنها شروع به نوشتن. آنها در حل و فصل یک تعادل از یک پسر که بسیار by-the-کتاب نوع نظامی را مسئول یک سازمان او ندارد و به طور کامل درک در ابتدا می آید اما به توجه به عنوان در واقع عنصر الهام بخش از آمریکا نیروهای مسلح. اما علاوه بر این و من نمی توانم این به اندازه کافی استرس — هنوز هم وجود دارد یک روکش از حماقت است که شامل تمام نشان می دهد در چنین راهی است که شما به منظور درک آن بدون در نظر گرفتن هر یک از آن را بیش از حد جدی است.

“استیو و من” دانیلز به من گفت: “صحبت در مورد چگونه این شخصیت که قرار بود به تجسم بسیاری از املاک صفات مثبت است که ما احساس نظامی بود بلکه باید این شخصیت دیگر بازی های برگزار شده توسط John Malkovich که می خواهم تجسم بسیاری از صفات مثبت از دانشمندان است. و سپس آنها نیز معایب و حقانیت خود را. اما به طور کلی نگرش به سمت کمدی خنده-با نگرش نه خنده-در نگرش است.”

مخاطبان بر اساس اوایل واکنش به نظر می رسید که در بر داشت که تلاش رضایت بخش است. در اینجا خلاصه ای از برخی از واکنش مخاطبان به این مجموعه از طریق توییتر که در آن سخت است نه در همه به پیدا کردن موارد از کسانی که نه تنها دوست داشت آنچه دیده می شود نشان می دهد تا کنون, اما همچنین احساس می کنید که بسیاری از منتقدان شدید کردن علامت با این یکی:


Gens. علامت Naird و پا زدن Grabaston در “فضای نیروی” منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im