AT&T یک تاسف صفحه از T-Mobile راهکار با قریب الوقوع فروشگاه تعطیلی

Coronavirus همه گیر است آمار هر دو گوشی های هوشمند و بی سیم, صنایع, فوق العاده سخت در چندین جبهه کند کردن دست

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 خرداد 1399
Coronavirus همه گیر است آمار هر دو گوشی های هوشمند و بی سیم, صنایع, فوق العاده سخت در چندین جبهه کند کردن دستگاه تلفن همراه تولید و ساخت آن را به طور فزاینده ای دشوار برای حامل چوب به خود را که قبلا طراحی و اجرای شبکه و گسترش برنامه ها و شاید مهم تر از همه به شدت تحت تأثیر تقاضای مصرف کننده.
بزرگ کاهش جهانی گوشی های حمل و نقل پیش بینی شده تا پایان سال خواهد شد و بدون شک باعث ایجاد مشکل برای شبکه تلفن همراه اپراتورها در علاوه بر این به واقعی فروشندگان گوشی های هوشمند به خصوص در بازارهای مانند آمریکا که در آن بسیاری از خریدهای هنوز هم انجام شده با کمک حامل.
آجر و ملات فروشگاه باقی می ماند بخشی حیاتی از استراتژی کسب و کار در امریکا چهار بزرگ (و یا به جای سه بزرگ) شرکت های تلفن همراه اما با تعداد زیادی از این محل به طور موقت بسته شده و در چند ماه گذشته و بسیاری از مردم تمایلی به صرف پول در موارد غیر ضروری مانند گوشی های هوشمند, درآمد, تولید شده توسط, فیزیکی, Verizon, AT&T و T-Mobile فروشگاه بدون شک سقوط کردن صخره.

برای آنچه در آن ارزش, ملت, دومین ارائه دهنده خدمات بی سیم اصرار دارد این کریکت فروشگاه شدند و در راه خود را قبل از همه گیر با COVID-19 فقط "شتاب" یک تصمیم در حال حاضر ساخته شده در صورت کاهش آفلاین فروش. AT&T همچنین ادعا می کند آن را انجام این کار به "چین" با آن نیازهای مشتریان که بیشتر و بیشتر متمرکز در خرید آنلاین از هر دو دستگاه های تلفن همراه و بی سیم طرح.

مترو توسط T-Mobile و کریکت بی سیم دو تا از بهترین و کم هزینه اعتباری جایگزین برای به طور کلی گران قیمت سیم کارت دائمی خدمات عرضه شده توسط Verizon, AT&T و T-Mobile و اگر چیزی از آن احساس می کند مانند ما نیاز داریم بیشتر از کسانی که امروز در نامشخص و بی ثبات محیط اقتصادی.

البته فقط به خاطر اینکه برخی از فروشگاه آجر و ملات در حال رفتن به دور این بدان معنا نیست که این سیم کارت های اعتباری اپراتورهای بیش از حد با کریکت مثلا شعار بسیار چشمگیر 10 میلیون مشترک پایه سال گذشته است. بدیهی است که نه چیزی AT&T خواهد بود به دنبال دهد تا در هر زمان به زودی پس از کسب Cricket Wireless شرکت مادر جهش بی سیم در سال 2014.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن