AT&T راه اندازی 5G در 28 بازارهای بیشتر

AT&T پویا طیف های (DSS) فن آوری اجازه می دهد تا حامل به استفاده از همان کانال برای هر دو LTE 4G و 5G کاربران است. AT&T Labs آمد تا با و توسعه این مفهوم است که در حال حاضر بخشی از استانداردهای 5G. به عنوان AT&T می گوید: “به نظر می رسد تا 5G بدون خاموش کردن 4G LTE.” منابع اختصاص داده شده به هر یک از فن آوری های مبتنی بر تقاضا است. امروز AT&T اعلام کرده است که روشن 5G در 28 بیشتر بازارهای ساحل به ساحل پوشش 179 میلیون نفر است. به طور کلی AT&T ارائه شده است 5G به مصرف کنندگان در مجموع 355 بازار در ایالات متحده است.

AT&T باید تهاجمی بازیکن در C-band, حراج برگزار می شود بعد از این سال”

در برخی از بازارهای جدید AT&T است که استقرار آن در DSS فن آوری است. این کشور دومین حامل می گوید: “از طریق DSS AT&T می توانند با استقرار 5G سریع تر و کارآمد برای کمک به مشتریان بیشتر استفاده از فناوری 5G دیر. این تکنولوژی کمک می کند تا ایجاد یک هوشمند و شبکه قوی برای مشتریان است.” Igal Elbaz, SVP بی سیم و دسترسی به فن آوری های at&T در بیانیه ای گفت که “DSS مهم پله سنگ در راه ما در سراسر کشور 5G. ما برای اولین بار در ایالات متحده حامل برای استقرار این تکنولوژی در شبکه ما, و آن را در حال حاضر نقش مهمی را به عنوان ما به سمت یک کشور 5G رد پای این تابستان.” اجرایی گفت: در اوایل این ماه “عملکرد DSS خواهد شد بستگی دارد در چگونه اغلب ترافیک تغییرات تقاضا و دانه دانه بودن از منابع تخصیص.”

AT&T شبکه 5G با استفاده از ارائه دهنده خدمات بی سیم را کم باند 850MHz طیف. مانند کم باند 600MHz طیف مورد استفاده توسط T-Mobile برای آن 5G شبکه در سراسر کشور این سیگنال می تواند سفر از فاصله دور و نفوذ در ساختارهای اما آنها نمی ارائه zippy دانلود سریع داده ها با سرعت شما می خواهم انتظار از 5G. اما AT&T نیز آن سریع تر 5G+ شبکه که با استفاده از بالا, باند, mmWave طیف برای مصرف کنندگان بسیار سریع 5G دانلود دیتا با سرعت. مشکل با mmWave سیگنال است که آنها نمی پوشش زمین و آنها به راحتی مسدود شده توسط سازه.

اگر چه DSS اجازه می دهد تا حامل به ارائه 5G بدون از بین بردن 4G ظرفیت این تکنولوژی در واقع اضافه کردن ظرفیت اضافی. تحلیلگران بر این باورند که این نیروی هر دو بی سیم ارائه دهندگان پیشنهاد بالا در مزایده از اواسط باند طیف بعد از این سال. هر دو AT&T و Verizon در حال غرق با مقدار 2.5 GHz اواسط باند طیف که T-Mobile در ادغام با حداکثر سرعت دویدن. با توجه به شدید بی سیم در طول یک سرمایه گذار در کنفرانس در اوایل این ماه, AT&T, مدیر عامل شرکت ارتباطات جف McElfresh اعتراف کرد که حامل علاقه مند بود در C-band طیف “از آنجا که وجود دارد هیچ دیگر طیف در دسترس است که با این نوع از پهنای باند.” این حراج شامل 3.7 GHz به 3.98 GHz فرکانس است که بخشی از C-band. در طول کنفرانس McElfresh گفت که او خوشحال بود با آرایش از at&T در طیف. او گفت: “ما گروه کم و اواسط باند طیف موقعیت واقعا قوی است…زمان برای ما شاید کمی کمتر فوری است.” با وجود این از نظر ما انتظار AT&T به بازی نقش مهمی در C-band طیف به عنوان Verizon.

بازارهای جدید دریافت AT&T 5G شامل Ouachita شهرستان در آرکانزاس; ملبورن میامی اورلاندو, وست پالم بیچ در فلوریدا; Maui County, در Huawei; آیداهو, شهرستان در آیداهو; آلتون-گرانیت شهرستان در ایلینوی; جکسون در میشیگان; کلمبیا در ایالت میسوری; Chippewa County در مینه سوتا; فارگو-مورهد در داکوتای شمالی/مینه سوتا; Eugene-اسپرینگفیلد در اورگان; کرافورد شهرستان در پنسیلوانیا; Aguadilla, ایبانیتو شهرداری Arecibo Mayaguez, Ponce, Rincon شهرداری سن خوان در پورتوریکو; لیک کانتی در ایالت تنسی; Austin, Dallas, شهرستان Navarro, Victoria, Wilson شهرستان در تگزاس; سالت لیک سیتی در ایالت یوتا است.

سریع تر mmWave AT&T 5G شبکه های در دسترس هستند در بازار مانند فینیکس در آریزونا; Los Angeles, منلو پارک, اوکلند, Redwood City, San Bruno, San Diego San Francisco, San Jose, غرب هالیوود در کالیفرنیا; جکسون میامی, میامی گاردنز اورلاندو در فلوریدا; آتلانتا در گرجستان; ایندیاناپولیس در ایندیانا; لوئیزویل در کنتاکی; نیواورلئان در لوئیزیانا; Baltimore, Ocean City در مریلند; دیترویت در میشیگان; شارلوت رالی در کارولینای شمالی; لاس وگاس در نوادا; شهر نیویورک در نیویورک; کلیولند در اوهایو; شهر اوکلاهما در اوکلاهما; پادشاه پروس فیلادلفیا در پنسیلوانیا; نشویل در تنسی; Austin, دالاس, هوستون, San Antonio, واکو در تگزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>