AT&T بیشتر به بهبود درخواست تجدید نظر از آن برنامه های پیش پرداخت با چند ماه معاملات

اعتباری ما سرویس های بی سیم در جنگ است تا حرارت… دوباره با دو جدید AT&T برنامه های طراحی شده به Verizon و T-Mobile یک اجرا برای پول خود را صرف هفته پس از حامل کاهش قیمت آن نامحدود به همراه گزینه ای برای تضعیف آخرین دور از تخفیف از بزرگ قرمز.

این زمان در اطراف, Ma بل است که واقعا انجام کاری خاص اجازه دادن به مشتریان خود و صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در دراز مدت اگر آنها مشکل پرداخت برای چند ماه دسترسی به شبکه در صف مقابل. در حالی که قطعا غیر معمول برای یک عضو از ملت “چهار بزرگ” بی سیم حامل این استراتژی به وضوح با الهام کوچکتر شرکت های تلفن همراه مانند نعناع تلفن همراه.
جای تعجب نیست AT&T نمی کاملا به عنوان کم به عنوان نعناع است که در حال حاضر به اتهام دوام $60 در تمام برای 3 ماه طرح از جمله 8 گیگابایت 4G LTE داده در ماه است. در عوض بهترین کشور دومین ارائه دهنده خدمات بی سیم می توانید انجام دهید این است که شما قلاب تا با یک 8GB ماهانه اطلاعات با سرعت بالا در سطل $33 هنگامی که شما با پرداخت 99 دلار در پیشبرد برای آن جدید 90-طرح روز.

حتی بهتر از شما می توانید به ارمغان بیاورد که ماهانه هزینه تمام راه را به پایین به 25 دلار اگر شما مایل به سرفه تا 300 دلار حق کردن خفاش و اساسا متعهد به AT&T برای یک سال تمام. آنلاین-تنها ارائه می دهد می تواند تمدید شود در همان به شدت کاهش می یابد و قیمت به عنوان به زودی به عنوان اولیه تبلیغاتی دوره نتیجه گیری اگر شما را انتخاب کنید و بقیه مقابله ضوابط و شرایط خیلی ساده و روشن است.

بدیهی است پیش پرداخت غیر قابل استرداد می باشد (یا در بخشی از یا به طور کامل) و یک بار به شما ضربه خود را 8GB 4G LTE اطلاعات سقف سرعت در دسترس خواهد بود به طور خودکار کاهش می یابد و به حداکثر 128Kbps باقی مانده از خود را در 30 روز. شما همچنین می توانید فضای مجاز: نامحدود صحبت کنید و متن داخل ایالات متحده و مکزیک و کانادا و همچنین به عنوان متن نامحدود از آمریکا به بیش از 100 کشور جهان, تلفن همراه, کانون حمایت و متاسفانه 480p کلاه برای جریان ویدئو.

در صورتی که شما نگرانم فوق قیمت ها به اندازه کافی به ضرب و شتم ورایزون 16GB و T-Mobile را 10GB اعتباری گزینه های, اما این مقایسه است که به سختی عادلانه است. علاوه بر گرفتن اطلاعات با سرعت بالا در AT&T رقابت شما همچنین لازم نیست به پرداخت برای بیش از 30 روز از خدمات در یک بار. هنوز Ma بل آیا از لحاظ فنی ارائه به شما بهترین شانس خود را به حداکثر رساندن صرفه جویی در دراز مدت است که قطعا هیچ چیز به عطسه در است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im