AT&T در نهایت تخفیف Samsung Galaxy Z تلنگر توسط عظیم 780 دلار

گالاکسی Z تلنگر کامل تاشو دستگاه ما تمام شده است در انتظار برای مدت طولانی به آمده و به صنعت تلفن همراه از طراحی شیار از نیمه دوم یک دهه یا بیشتر? مطلقا نه به عنوان گواه در ما در عمق بررسی از چند ماه پیش و ما های اخیر دوباره از این گوشی نقاط قوت و ضعف پس از سه ماه به طور منظم استفاده کنید.

متاسفانه این بدان معنی است که سامسونگ دیدم بدون نیاز به ارائه معاملات و تخفیف را امتحان کنید به بیشتر افزایش درخواست تجدید نظر از یک در غیر این صورت عجیب محصول. در گذشته یکی از عمده حامل ایالات متحده آماده است به اصلاح مقدار قابل توجهی از پول کردن $1380 لیست قیمت 256GB LTE-تنها Galaxy Z بدون درخواست شما به تجارت هر چیزی در خرید و یا دو تا از این توله سگ به یک نمره رایگان.

این یک ساده خط جدید توسعه صرفا نیاز شما را به خرید تاشو گوشی های هوشمند در یک قسط ماهانه برنامه ریزی و اضافه کردن یک خط جدید و یا موجود AT&T حساب با فعال سازی دائمی نامحدود سرویس های بی سیم حداقل هزینه ماهانه از $75 برای مشتریان جدید قبل از تخفیف.

گوشی های هوشمند صرفه جویی می شود به عنوان برابر لایحه اعتبار بیش از دو سال و نیم به مقدار گسترده در مجموع $780. که اساسا بدان معنی است که شما دنبال آن هستید در هزینه فقط 600 دلار همه در همه جای فوق $1380 پس از در نظر گرفتن اعتبارات به در نظر گرفتن کاهش هزینه های ماهانه خود را از 46 دلار به $20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im