افراد بدون علامت می تواند گسترش coronavirus برای بیش از یک هفته مطالعه می گوید:

  • افرادی که نمی نشان دادن علائم کروناویروس اما آلوده شده اند هنوز هم مسری یک مطالعه جدید از چین می گوید.
  • افراد بدون علامت تجربه بسیار خفیف تر از نسخه COVID-19 است که می تواند اثرات ظریف در بدن است.
  • این مطالعه شامل بیماران از اصلی coronavirus کانون در ووهان و به این نتیجه رسیدند بدون علامت بیماران عفونی به طور متوسط هشت روز.

ترکیب یک دوره کمون طولانی با فقدان نشانه مجزا و شما را تا پایان با یک عامل بیماری زا است که می تواند با سهولت و آلوده به مقدار زیادی از مردم بدون هشدار آنها را به حضور آن است. به همین دلیل رمان coronavirus بسیار خطرناک است. چپ بدون کنترل ویروس حرکت از فرد به فرد سریع تر از ما می تواند تصور چند ماه پیش. قطعی COVID-19 تشخیص نمی تواند تاسیس بدون تست به دلیل عدم وجود نشانه های خاص. Coronavirus علل علائم مشترک با دیگر بیماریهای و منحصر به فرد COVID-19 نشانه ها ظاهر نمی شود در همه افراد آلوده.

و در اینجا نهفته است یکی دیگر از مشکل بزرگ: بسیاری از افراد بدون علامت هستند اما آنها هنوز هم مسری است. یک نام تجاری جدید مطالعه از چین می گوید که حامل بدون علائم می تواند مسری در هر نقطه از سه تا 12 روز به طور متوسط حدود هشت روز. به همین دلیل اجتماعی فاصله گرفتن از اقدامات بسیار مهم هستند حتی پس از باز شدن اقتصاد همراه با دسترسی مناسب به تست استفاده از ماسک های صورت و افزایش شستن دست.

این مطالعه در مقایسه با بیماران علامت دار به بدون علامت COVID-19 بیماران می آید از ووهان چین و منتشر شد چند روز پیش در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA).

محققان در نگاه 78 نفر از 26 خوشه موارد از قرار گرفتن در معرض هونان غذاهای دریایی بازار و یا تماس نزدیک با دیگر COVID-19 بيمار. همه آنها تایید شد با RT-PCR مورد تاييد قرار گرفت اما 33 شد بدون علامت — 42.3 درصد از کل. که درصد بالایی است که در خط با یافته های اخیر از CDC. به طور مشابه یک مطالعه که به تجزیه و تحلیل مسافران یک کشتی کروز که در سمت چپ آرژانتین در اواسط ماه مارس با تایید عفونت در هیئت مدیره در بر داشت که 60 درصد از مردم در قایق آلوده شدند. از کسانی که 81 درصد نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

این ووهان مطالعه ارائه شده برخی از نتیجه گیری در مورد بیماران بدون علامت که مشاهده شد در طول مطالعه. در مقایسه با بیماران علامت دار آنها جوان بودند و اغلب ، همچنین آنها تا به حال یک نسبت پایین تر از کبد صدمات و کمتر مصرف CD4 T لنفوسیت. آنها همچنین نشان داد سریع تر ریه بازیابی در سی تی اسکن و کوتاه مدت از ویروسی ریختن از نازوفارنکس سواب.

آنچه در این مطالعه به ما می گوید این است که بدون علامت بیماران ممکن است احساس می کنید هر چیزی, اما بدن خود را هنوز هم مبارزه با ویروس. Coronavirus می کند بر ریه ها و لنفوسیت شمارش می توانید قطره. پزشکان از انگلستان فکر می کنم T-cell count نشانگر آن است که می تواند پیش بینی شدید COVID-19 موارد و تقویت سلول های T می تواند در بهبود شرایط بیماران است.

ویروسی ریختن یا contagiousness است که حدود هشت روز به طور متوسط تا 19 روز علامتی ، یک مجموعه جداگانه از مطالعات می گویند COVID-19 بیماران نیست عفونی پس از 11 روز.

مطالعه باعث می شود آن را روشن, اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شک که افراد بدون علامت هستند و هنوز هم مسری حتی اگر ویروسی ریختن می تواند به عنوان کم به عنوان سه روز برای برخی از مردم:

ما پیدا کردن کمتر مصرف CD4+T لنفوسیت در عفونت بدون علامت نشان می دهد که آسیب به سیستم ایمنی بدن در عفونت بدون علامت بود و خفیف تر در مقایسه با علامتدار عفونت. اگر چه بيمار بدون علامت با تجربه کمتر آسیب رساندن به خود را, آنها ممکن است غافل از بیماری خود و در نتیجه نه جدا شده خود و یا به دنبال درمان و یا آنها ممکن است نادیده گرفته توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی و در نتیجه ندانسته انتقال ویروس به دیگران است.

این تحقیق همچنین توضیح می دهد که موارد بدون علامت نیاز به شناسایی و جدا شده به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است:

پس از بيماران بدون علامت COVID-19 شد نسبتا پنهان این واقعیت ویروسی ریختن شناسایی از طریق نازوفارنکس سواب نباید نادیده گرفته شود. بنابراین شناسایی و جداسازی بیماران مبتلا بدون علامت COVID-19 به عنوان اوایل به عنوان ممکن است بحرانی برای کنترل انتقال COVID-19. تماس بيماران با COVID-19 باید از نزدیک تحت نظارت برای جلوگیری از ثانویه انتقال است.

به عنوان با دیگر COVID-19 مطالعات و تحقیقات بیشتر ممکن است مورد نیاز برای تایید این یافته ها. اما همانطور که من پیشتر گفته شد این ووهان مطالعه می تواند در یک زمان بدتر. چین فقط یک معامله بزرگ از تست نزدیک به 10 میلیون از ووهان جمعیت 11 میلیون نفر و پیدا کردن فقط 300 موارد بدون علامت که برچسب نمی عفونی. که به نظر می رسد بسیار بعید است. آنچه بدتر است این است که چین نیست از جمله این 300 نفر در آن رسمی COVID-19 آمار با وجود آنچه در مطالعات مثل این یکی می گویند. ساده ترین نتیجه این است که چین نگه می دارد و دروغ گفتن در مورد آن coronavirus موارد است.


نگران زن می پوشد پزشکی ماسک در برابر coronavirus در حالی که خرید در سوپر مارکت و یا فروشگاه – بهداشت و بیماری همه گیر مفهوم – زن جوان با پوشیدن ماسک محافظ در ترس از covid-19 coronavirus منبع تصویر: Space_Cat/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>