ASUS بی سر و صدا را تایید ROG تلفن III

شایعه Asus ROG تلفن III ظهور کرده است تا در پایگاه داده از کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC) در روسیه گزارش, MySmartPrice. این نشان میدهد که آن رونمایی شده است در اطراف گوشه است که به سختی تعجب آور به عنوان گوشی انتظار می رود که اعلام کرد در ماه آینده در کنار ZenFone 7.
این لیست نیست به صراحت ذکر است این گوشی اما در مورد شماره مدل ZS661KS است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که ROG تلفن III.
در واقع شرکت خود را تایید شایعاتی که این مدل تعداد متعلق به آینده دستگاه بازی. اگر شما سر به وب سایت رسمی این شرکت ، لوازم جانبی صفحه برای این گوشی در حال حاضر زندگی می کنند. نه تنها آن را ذکر ROG تلفن III اما این گوشی نام نیز قبل از این مذکور شماره مدل.

در حال حاضر تنها یک USB نوع-C کابل شارژ ذکر شده است.

قبل از این ROG تلفن III گذشته بود فای اتحاد فرآیند صدور گواهینامه. همچنین خال خال شده در تست Geekbench.

ROG تلفن III مشخصات تا حد زیادی ناشناخته هستند

حتی اگر گوشی به نظر می رسد در بسیاری از مکان ها, نه زیادی است شناخته شده در مورد آن به جز که آن را بیمه Qualcomm Snapdragon 865 SoC و در دسترس 8GB و 12GB RAM انواع. آن را به احتمال زیاد خواهد شد کشتی با اندروید 10.

ROG تلفن II یکی از بهترین بازی های گوشی های هوشمند از سال 2019. امیدوارم جانشین آن خواهد ساخت و پس از آن با یک QHD+ صفحه نمایش بهتر دوربین با یک لنز تله. یکپارچه کنترل های فیزیکی نیز خواهد بود و بنابراین می توان گنجاندن بیشتر رایگان لوازم جانبی.

این گوشی به احتمال زیاد خواهد شد در چین برای اولین بار قبل از ساخت راه خود را به اروپا و آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>