ستاره شناسان فکر می کنم آنها فقط به تماشای یک سیاره متولد شود

  • یک نوزاد سیاره فقط خال خال توسط دانشمندان با استفاده از تلسکوپ بسیار بزرگ در شیلی.
  • جسم یک چرخش جرم ماده در اطراف یک نقطه مرکزی در فضا است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در پیشرفت سیاره کشف شده توسط دانشمندان است.
  • به عنوان تلسکوپ فن آوری بهبود توانایی ما برای مطالعه و درک آنچه اتفاق می افتد در سایر سیستم های ستاره ای رشد خواهد کرد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سیارات نیست و فقط پاپ از هیچ جا. آنها می توانند به روش های مختلف اما یک چیز سازگار است در مورد همه آنها: همه این موضوع است که باعث می شود تا یک سیاره بود, در برخی از نقطه در گذشته دست خوش پیشامد میشه رایگان از تمام ذرات دیگر که در حال حاضر آن را احاطه کرده است.

اکنون اخترشناسان با استفاده از رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ را کشف آنچه که آنها فکر می کنند که یک سیاره در میان بودن به دنیا آمد. یک نقطه مرکزی در یک چرخش توده ای از گرد و غبار و گاز ممکن است کودک برای اولین بار سیاره تا کنون کشف شده توسط انسان است.

به عنوان ESO توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ جمعی از مواد کشف شده در مدار یک ستاره جوان به نام AB Aurigae. این سیاره در حال پیشرفت به نظر می رسد مانند یک غول طوفان در فضا, اما آن را در واقع یک مجموعه از ماده به آرامی coalescing به یک شکل جامد. یا حداقل این چیزی است که ستاره شناسان امیدوار هستند.

“هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی شناسایی شده اند اما کمی شناخته شده است در مورد چگونه آنها را به شکل” آنتونی Boccaletti سرب نویسنده یک مقاله در این کشف منتشر شده در مجله نجوم و اخترفیزیکدر بیانیه ای گفت:. “ما نیاز به رعایت بسیار جوان سیستم واقعا به ضبط لحظه ای که سیارات فرم.”

این تلسکوپ بسیار بزرگ ممکن است دانشمندان اجازه داد که برای دیدن چیزی که اگر آن را سخت به برای مطمئن دانند. برخی از مدل های از شکل گیری سیاره اشاره کرده اند در امکان چرخاندن, چرخش اشکال که قبل از تولد یک نوزاد سیاره است. آن را حس می کند به گفته محققان.

“پیچ و تاب و انتظار می رود که از برخی از مدلهای نظری از سیاره تشکیل” آن Dutrey همکاری نویسنده از این کار توضیح می دهد. “این مربوط به اتصال دو spirals & twister rings — یک سیم پیچ داخل از مدار این سیاره دیگر در حال گسترش به بیرون — که عضویت در این سیاره محل سکونت. آنها اجازه می دهد گاز و گرد و غبار از دیسک برای accrete بر روی تشکیل سیاره و آن را رشد می کنند.”

در نهایت همه یا تقریبا همه از این موضوع چرخش در فضای اطراف نقطه مرکزی تبدیل خواهد شد بخشی از این سیاره جدید. این روند اعتقاد بر این است به میلیاردها سال پس از ما به احتمال زیاد برای گرفتن یک نگاه اجمالی از محصول نهایی در طول عمر ما. هنوز هم آن را باور نکردنی برای دیدن آن در وضعیت فعلی آن است.

رفتن به جلو محققان توجه داشته باشید که این تلسکوپ بسیار بزرگ (آیا شما فقط عشق این نامگذاری کنوانسیون?) که در حال حاضر در حال توسعه ارائه خواهد شد و حتی واضح تر نگاه سیارات فراخورشیدی و شاید به ما یک ایده بهتر از دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد با این کودک خاص سیاره است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر