ستاره شناسان نقطه وسوسه انگیز فوق العاده زمین در نزدیکی یک سیستم ستاره

  • فوق العاده-زمین کشف شد در نزدیکی مرکز کهکشان و به نظر می رسد در منطقه قابل سکونت از ستاره خود است.
  • این سیاره بزرگتر از زمین است اما کوچکتر از نپتون و آن ستاره ای است که فقط 10% به عنوان عظیم خود ما خورشید است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر بشر تا کنون موفق به آن را خارج از این سیاره به اندازه کافی بزرگ اعداد برای حفظ یک تمدن در جای دیگر ما به شما بدیهی است که می خواهید برای پیدا کردن یک جهان که شبیه به زمین است. ستاره شناسان در حال حاضر به کشف تعدادی از نامزدهای احتمالی است که ارائه باریک امید در نهایت تبدیل شدن ما “زمین 2” و محققان از دانشگاه کانتربری نیوزیلند فقط دیگر اضافه شده به لیست.

این یک exoplanet به نام Kepler-62f و آن را به یک عضو منحصر به فرد از “سوپر زمین” است که اقامت در داخل قابل سکونت در مناطق مربوطه خود را ستاره. در مورد Kepler-62f اگر چه تعدادی از سوالات باقی مانده پاسخ داده شود قبل از ما می توانید آن را اعلام مناسب برای زندگی است.

اول چیزهای خوب. Kepler-62f اعتقاد بر این است که به یک سیاره سنگی مانند خود ما را اگر آن را به احتمال زیاد بزرگتر از زمین و کوچکتر از نپتون. آن را در منطقه قابل سکونت از میزبان خود استاری — که در آن درجه حرارت اجازه می دهد برای آب مایع وجود داشته باشد بر روی سطح آن — اما این مدار در یک نرخ بسیار کندتر از زمین می کند. در واقع یک سال در Kepler-62f است بیش از 600 روز طولانی است.

این ستاره در مرکز این سیاره سیستم کوچک است حتی در مقایسه با زمانی که به خود ما کوچکتر از ستاره. این فقط 10 درصد جرم خورشید ما است که کمک می کند تا توضیح کندتر مدار Kepler-62f. همه این برای تلفن های موبایل خیلی خوب است اگر ما تصور وجود زندگی در Kepler-62f اما هنوز خیلی زود به جشن می گیرند.

ما هنوز هیچ سرنخی که به وضعیت این سیاره جو (در صورتی که حتی یکی است) و یا ویژگی های از سطح آن است. آن می تواند یک خشک-up, سوخته, پوسته یا آن را می تواند پوشش داده شده با آب است. ما فقط نمی دانم.

به عنوان محققان در توصیف خود مقاله منتشر شده در مجله منسوب به فیزیک نجومیکشف Kepler-62f ساخته شده است با تشکر از سحر و جادو از یک تکنیک به نام گرانشی microlensing.

“ترکیب گرانش سیاره و ستاره میزبان باعث نور از دور پس زمینه ستاره بزرگ شده باشد در یک راه خاص. ما با استفاده از تلسکوپ های توزیع شده در سراسر جهان برای اندازه گیری نور-خم اثر” دکتر Herrera مارتین منجر نویسنده این مقاله توضیح می دهد.

“به یک ایده از نادر بودن, تشخیص زمان آن را در زمان برای مشاهده بزرگنمایی با توجه به ستاره میزبان حدود پنج روز در حالی که این سیاره شناسایی شد تنها در طول یک پنج ساعت اعوجاج. پس از تایید این بود که در واقع ناشی از یکی دیگر از ” بدن ” متفاوت از ستاره و نه یک کلام خطای ما اقدام برای به دست آوردن فنی star-سیستم سیاره.”

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.net