• ستاره شناسان کشف یک سیاره شبیه به زمین در اندازه آن می تواند سیاره ما ،
  • سیاره کپلر-1649c است که در منطقه قابل سکونت از ستاره آن بالا بردن امکان habitability.
  • این سیاره این ستاره یک کوتوله سرخ است که شناخته شده برای تولید عود است که می تواند خاموش کردن زندگی است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمین تا آنجا که هر یک از ما می دانید تنها سیاره ای است که دارای تمام مواد تشکیل دهنده مناسب برای زندگی است. هنگامی که ستاره شناسان زل زل نگاه کردن گذشته منظومه شمسی ما در جستجوی دنیای جدید آن را غیر ممکن به می دانم که دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد بر روی سطح آن. هنوز اندازه گیری همه چیز است که می تواند اندازه گیری از راه دور ما می توانید یک ایده خوب از چه قابل سکونت و یا خصمانه هر سیاره ممکن است.

دانشمندان با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط ناسا کپلر تلسکوپ فضایی باید تصادفا یک سیاره که چک بسیاری از جعبه ما می خواهم نظر بسیار مهم در جستجو برای حیات فرازمینی. آن را به نام کپلر-1649c و از نظر اندازه می تواند اساسا زمین دوقلو.

کپلر-1649c است وسوسه انگیزی برای پیدا کردن هر کسی که در آرزوی یک روز که در آن انسان ها تایید وجود حیات بیگانه. آن را در منطقه قابل سکونت از ستاره خود به این معنی است که آن را به اندازه کافی نزدیک برای آب مایع وجود داشته باشد بر روی سطح آن, اما به اندازه کافی سرد است که آب نمی خواهد فورا تبخیر. که خود را در آن است به جای تعجب نادر کیفیت اما 1649c خیلی بیشتر به نفع آن است.

این سیاره واقع شده است که حدود 300 سال نوری از زمین در حدود 1.06 بار به اندازه سیاره ما است. در سیاره ای شرایط آن اساسا یکسان است. علاوه بر آن, آن دوش ستاره این سیاره در حدود 75 درصد نور به اندازه خود ما خورشید را فراهم می کند برای زمین است. که می تواند به این معنی است که سطح آن در دماهای بسیار شبیه به زمین را نیز که واضح است که یک مزیت بزرگ برای زندگی است.

“این جذاب دور دنیا به ما می دهد و حتی بیشتر امیدوارم که یک دوم زمین نهفته در میان ستاره ها انتظار به تازگی” ناسا توماس Zurbuchen در بیانیه ای گفت. “اطلاعات جمع آوری شده توسط ماموریت های مانند کپلر و ما Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) ادامه خواهد داد به عملکرد اکتشافات شگفت انگیز به عنوان علم جامعه برطرف توانایی های خود به دنبال امیدوار کننده سیارات سال پس از سال است.”

بنابراین این سیاره سنگی زمین مانند جهان است که کمی سردتر از سیاره خود ما اما آن را به اندازه مناسب و فاصله از ستاره خود برای حمایت از زندگی است. اگر شما امیدوار بودند وجود نداشت گرفتن متاسفانه یکی وجود دارد.

ستاره ای که کپلر-1649c مدار یک کوتوله سرخ. کوتوله سرخ ستاره ها معمولا کوچک و به مراتب سردتر از ستاره ها مثل خود ما خورشید, اما آنها نیز عادت بودن فوق العاده فرار. ستارگان شراره تصور رایج در ستاره کوتوله سرخ و وقتی اتفاق می افتد که ستاره به سرعت در حال افزایش روشنایی حتی دو برابر این مقدار انرژی را ساطع می کند بیش از طول فقط چند دقیقه. چنین رویدادی می تواند نوار یک سیاره از فضای آن در طول زمان است که زندگی را به عنوان ما آن را می دانم غیر ممکن است.

آن را ممکن است در مجموع مقابله شکن برای زندگی در سیاره کپلر 1649c اما آن را نمی بزرگ ، از خسته کننده بخشی است که در فاصله 300 سال نوری ما فاقد توانایی برای دیدن آنچه که در واقع ممکن است اتفاق می افتد در این سیاره است. در حال حاضر ما در حال از چپ به صبر و تعجب می کنم.

منبع تصویر: ناسا/مرکز تحقیقات Ames/دانیل راتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de