فضانورد از دست می دهد ابزار در طول راهپیمایی فضایی هرگز آن را دوباره ببینید

  • یک فضانورد کاملا از دست داده خود را در آینه در حالی که انجام یک ایستگاه فضایی راهپیمایی فضایی.
  • آینه جدا شد در مدت کوتاهی پس از راهپیمایی فضایی آغاز شد و آن را از دست داده بود به خلاء فضا.
  • آینه سرنوشت ناشناخته است اما به احتمال زیاد خواهید جست و خیز به سمت زمین و نابود شود زمانی که از آن بازدید جو است.

Spacewalking فضانوردان باید مقدار زیادی برای نگرانی در مورد. راه رفتن در اطراف در خلاء فضا تنها با خود spacesuits به عنوان حفاظت به اندازه کافی خواهد بود برای بالا بردن هر کسی فشار خون, نه به ذکر است این کار آنها را مجبور به انجام در جاذبه صفر را به عنوان آنها کروز بالاتر از سطح زمین است. نیازی به گفتن چیزهایی که می تواند یک کمی غیر قابل پیش بینی که امروز در یک راهپیمایی فضایی انجام شده توسط فضانوردان کریس کسیدی و رابرت Behnken.

در طول گردش کسیدی از دست یک ابزار مفید است که برای فضانوردان: یک آینه بود که متصل به مچ دست چپ. فضانوردان با استفاده از این آینه چون دید از داخل یک کلاه لباس فضایی بزرگ نیست و این کمک می کند تا آنها را ببینید زاویه است که نمی خواهد در غیر این صورت ممکن است.

این حادثه اتفاق افتاده است فقط به عنوان راهپیمایی فضایی آغاز شد. به سی ان ان گزارش آینه سست شد فقط بعد از کسیدی بود خروج از تخم. در هر نقطه بر روی زمین آینه را به زمین کاهش یافته است و می توانست به راحتی بازیابی (و یا احتمالا حتی شکسته) اما این که چگونه همه چیز در فضا است. به جای کسیدی آینه ساخته شده یک استراحت برای آن غلت به فضا که در آن هرگز دیده می شود دوباره.

خبر بد این است که آینه از بین رفته است اما خبر خوب این است که آن را اعتقاد به یک خطر برای ایستگاه فضایی و یا هر آینده spacewalks. ISS باقی مانده در مدار چون اساسا در حال سقوط در سراسر زمین فقط در سرعت مناسب است. آینه از سوی دیگر است که به احتمال زیاد در حال حرکت در سرعت است که اجازه می دهد آن را به باقی می ماند در مدار برای هر توجهی از زمان. به جای آینه به احتمال زیاد جست و خیز به سمت زمین هر چه زودتر به جای بعد از کوبیدن به جو و به طور کامل نابود شده در این فرآیند است.

از دست دادن آینه نمی طور قابل توجهی تحت تاثیر راهپیمایی فضایی خود را و فضانورد اواز یا موسیقی دو نفری بود که هنوز هم قادر به انجام وظایف آنها مجموعه ای را برای مقابله با. بیشتر به طور خاص, راهپیمایی فضایی است که فقط یکی در یک سری از spacewalks که در آن فضانوردان به تدریج جایگزین پیری نیکل-هیدروژن باتری های جدید براق بالاتر-ظرفیت باتری های لیتیوم یون.

شما ممکن است تعجب که چرا ایستگاه فضایی نیاز به چنین باتری آن را به عنوان یک مجموعه ای از پانل های خورشیدی است که کشش از هر دو طرف. درست است که انرژی خورشیدی به منبع اصلی قدرت برای ایستگاه فضایی اما این فضاپیما ورقه به تاریکی سایه زمین چند بار در هر روز است. کسانی که دوران پانل های خورشیدی دیگر غرق در نور خورشید و قدرت است کشیده شده از باتری ها هستند که پس از شارژ که نور را باز می گرداند.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>