به عنوان رستوران بازگشایی در سراسر آمریکا, ترسناک, ویدئو نشان می دهد که چگونه به سرعت coronavirus گسترش

  • Coronavirus رستوران گسترش باید یک نگرانی بزرگ به آمریکا شروع به بازگشایی شده است.
  • مطالعات نشان داده است که صرف زمان در داخل خانه با دیگران یک عامل خطر مهم برای COVID-19 انتقال و که شامل غذا خوردن در رستوران ها.
  • قبل از شما بیرون بروید شما باید rewatch نور سیاه و سفید تصویری آزمایش از ژاپن نشان می دهد که چگونه از آن آسان است برای یک پاتوژن به گسترش در یک رستوران تنظیم.

شما بوده ام در حال مرگ به بیرون رفتن و خوردن مواد غذایی و دور از خود را در جدول اتاق ناهار خوری برای سال, و شما ممکن است به زودی قادر به ناهار خوردن در داخل یک رستوران در حال حاضر که هر دولت باز است ، اما شما نباید پایین گارد خود را به عنوان خطر انتقال باقی مانده است بسیار واقعی به خصوص اگر جامعه خود را ثبت شده است تعداد فزاینده ای از COVID-19 مورد در چند هفته گذشته. یک مطالعه در چین نشان داد که اعضای سه خانواده که صرف کمتر از دو ساعت با هم داخل یک AC-تهویه رستوران در اواخر ماه ژانویه شد هر یک از شما با رمان coronavirus. این همه را با یک فرد آلوده بود که بدون علامت در زمان است.

از آن پس ما دیده ایم بیشتر تحقیقات نشان می دهد که این ویروس می تواند از طریق قطرات نامرئی که خارج شده در حالی که ما در حال صحبت کردن. یک فرد آلوده 52 61 اعضای گروه کر که با حضور همان عمل در اواسط ماه مارس با صرف کمتر از سه ساعت با هم. به طور جداگانه یک سری از ترسناک تصویری آزمایشات نشان داده اند که چگونه از آن آسان است برای یک پاتوژن به گسترش از طریق سطوح از جمله نور سیاه و سفید تست انجام شده در یک رستوران.

اگر شما با توجه به غذا خوردن شما کاملا باید دوباره این آزمایش از اواسط ماه مه. ژاپن پخش عمومی سازمان NHK با همکاری کارشناسان بیماری های عفونی به مطالعه راه یک ویروس می تواند سفر بین اشیاء و افراد داخل یک بسته تنظیم مانند یک رستوران. آنها با استفاده نامرئی رنگ در زیر نور سیاه و سفید استفاده از آن را به دست یکی از 10 شرکت کنندگان برای شبیه سازی نتیجه عطسه یا سرفه به یک طرف.

شرکت کنندگان پس از صرف 30 دقیقه خدمت خود را به مواد غذایی از بوفه. سپس نور سیاه و سفید تبدیل شده بود. بسیار به ترس از شرکت کنندگان آثار نامرئی رنگ داشت و در همه جا از جمله بشقاب و ظروف را به عنوان به خوبی به عنوان دست و چهره افراد دیگر در اتاق. در اینجا است که تصویری دوباره:

دیگران با استفاده از نور سیاه و سفید و رنگ های خاص در تنظیمات مختلف از جمله بیمارستان ها و کودکستان به نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای نامرئی ماده برای انتقال از سطوح به دست و در نهایت ، CDC را به روز رسانی آن COVID-19 دستورالعمل انتقال به توضیح است که سطح گسترش بعید است اما خطر هنوز هم وجود دارد. شما هنوز هم باید درمان سطوح و اشیاء به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران به عنوان بالقوه آلاینده ها به خصوص در یک رستوران.

برای سال در حال حاضر ما شنیده ام که چقدر مهم است برای شستن دست ما اغلب عطسه و سرفه به ما آرنج و اجتناب از دست زدن به افراد دیگر جلوگیری از جمعیت باقی می ماند اجتماعی دور از دیگران و استفاده از ماسک صورت.

اگر شما احساس می کنید اعتماد به نفس در مورد ناهار خوری یک بار در رستوران مورد علاقه خود را بازگشایی, شما باید با حفظ احترام به همه این قوانین است. شما نمی قادر خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک صورت و غذا خوردن در همان زمان, اما اجتماعی فاصله اقدامات می تواند به کاهش خطر انتقال. فقط مطمئن شوید که محل مورد علاقه خود را پیدا کرده است یک راه برای کاهش تماس بین مردم است. شما ممکن است همچنین می خواهم به نشستن در خارج اگر رستوران آن ارائه می دهد. و شما باید مطلقا اجتناب از دست زدن به صورت خود را حتی پس از شما مقادیر و یا شسته دست خود را.

همه از آن می تواند بسیار استرس زا باشد. گرفتن COVID-19 دلیل این که شما رفت و به شام زودتر از شما بودند به قرار زیر خواهد بود نه یک داستان بزرگ به هر دو. شما هنوز هم می تواند صبر کنید چند هفته قبل از واقع بازدید از یک رستوران. به جای بیرون رفتن شما می توانید همچنان به سفارش بایگانی اطلاعات و پشتیبانی خود را در رستوران های محلی در این زمان دشوار است.

در نهایت به یاد داشته باشید نکته هم مهم نیست که چگونه شما در خرید غذا از رستوران ها. افرادی که خدمت می کنند و یا ارائه وعده های غذایی مورد علاقه خود را نیز به خطر می اندازند زندگی خود را.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>