نقره crypto کیف پول می رسد بر روی تلفن خود را

Cryptocurrency شده است یکی از موضوعات داغ در جهان برای چند سال گذشته بوده و پلاریزه مردم و دولت از زمان آغاز به کار خود. حتی اگر شما نمی تجارت با crypto شما قطعا در مورد آن شنیده است. و در حالی که کل blockchain تکنولوژی بسیار پیچیده و کمی مشکوک به نظر می رسد که cryptocurrency است که در اینجا به ماندن بگیرید.افرادی که می خواهید به شیرجه رفتن به اعماق و ناشناخته crypto اقیانوس را پیدا خواهد کرد همه چیز رو یک کمی آسان تر است. نقره یک شرکت بین المللی مستقر در لندن راه اندازی کرده است اولین نسخه عمومی از آن Ethereum کیف پول برای iOS و دستگاه های آندروید TechCrunch گزارش. Crypto کیف پول خود را ذخیره دارایی های مجازی و آنها معمولا نیاز به پیچیده پشتیبان گیری از شیوه های مانند نوشتن دنباله ای از کلمات و یا خرید فیزیکی تجهیزات.

این Argent crypto کیف پول ساده روند بدون به خطر انداختن امنیت. این یک نوع کیف پول است که اجازه می دهد تا شما را نگه دارید خود را رمزنگاری کلید (مورد نیاز برای آغاز معاملات) در حالی که نگه داشتن چیزهای ساده است. این نقره کیف پول امن است توسط چیزی به نام “نگهبان’. اساسا یک نگهبان می تواند کسی که به شما اعتماد – یک دوست یا یک عضو خانواده است.

اگر شما از دست دادن تلفن خود را (و خود را نقره کیف پول) شما فقط تماس خود را نگهبان برای تایید هویت خود را. سپس شما می توانید بازگرداندن تمام سرمایه های خود را در دستگاه دیگری. این یک ساده و شهودی از روش های است که می تواند در برخورد با cryptocurrency آسان تر برای بی تجربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im