• به عنوان ما در تلاش برای بازگشایی مردم در حال تلاش برای پیدا کردن امن فعالیت های آنها می توانند خارج بدون ابتلا به کروناویروس مانند رفتن به استخر شنا.
  • کارشناسان پزشکی می گویند که coronavirus نمی تواند زنده ماندن در آب کلر وجود دارد اما هنوز هم خطرات ذاتی به رفتن در هر نقطه که ممکن است بازدید توسط کسی که با این ویروس.
  • تا زمانی که مردم در حال اجرا استخر دنبال CDC دستورالعمل آن باید نسبتا امن به شنا بروید تا زمانی که استخر در خارج از منزل.

همانطور که امریکا با احتیاط بازگشایی — با وجود این واقعیت است که ميزان عفونت است که هنوز صعود در کشورهای مختلف — بسیاری از مردم در حال رفتن به سعی کنید برای پیدا کردن امن همه چیز برای انجام در خود و یا با خانواده خود را در خارج از خانه. پس از همه, بسیاری از ما قفل شده در داخل برای نزدیک به سه ماه در حال حاضر و ما در حال خارش را به انجام کاری را می کند که شامل نشستن بر روی نیمکت. و با تابستان در اطراف گوشه چه جایی بهتر نسبت به رفتن استخر ؟

اگر شما حتی آنقدر در نگاه تلفن خود را بیش از آخر هفته روز یادبود, شانس شما در سراسر یک تصویری از مردم در یک استخر پارتی در میسوری دریاچه از رشتهکوه اوزارک. اجتماعی فاصله قوانین مسخره گرفته بودند با بی پروا به عنوان ده ها تن از partiers بسته بندی شده با هم در استخر, شنا صرف اینچ از یکدیگر برای مدت زمان طولانی. و در عین حال به طور معجزه آسایی نجات برای یک میسوری که آزمایش مثبت برای coronavirus روز بعد بیشتر موارد گزارش شده است. که ما به ارمغان می آورد به سوال: چگونه امن هستند استخرهای شنا در حال حاضر ؟

دو دلیل وجود دارد که چرا یک استخر شنا (با مناسب دستورالعمل در محل) ممکن است نسبتا امن نقطه به صرف زمان اگر شما به دنبال برای رفتن به خارج. برای اولین بار به عنوان بهداشت یادداشت در مقاله اخیر, هوای آزاد, مناطق در حال فکر به کمتر منجر به انتقال از فضاهای داخلی. دوم, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند که آنها را دیده ام “هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس است که باعث COVID-19 را می توان به مردم از طریق آب در استخر, وان داغ یا آب زمین های بازی.” و در نهایت کلر است که قادر به کشتن ویروس.

“Coronavirus نمی کند برای زنده ماندن در آب کلر” متخصص بیماری های عفونی دکتر Amesh A. Adalja گفت: سلامت.

البته این بدان معنی نیست که شما به طور ناگهانی ایمنی بدن به coronavirus زمانی که شما شیرجه رفتن کلر آب است. اگر شما در حال ایستاده در کنار کسی با داشتن یک گفتگو در حالی که کمر-در استخر, شما هنوز هم می تواند در معرض قطرات آمدن از بینی و دهان مردم در اطراف شما. اگر شما استنشاق قطرات که پراکنده از کسی که با این ویروس کلر از استخر رفتن نیست آیا شما هر گونه خوب است.

اما حتی اگر شما نمی توانید در نزدیکی هر کسی در حالی که شما در حال شنا کردن در استخر دکتر Adalja هشدار می دهد که همه چیز در اطراف استخر هنوز هم می تواند یک تهدید واقعی: “وجود دارد می تواند شرایط شلوغ و مشترک سطوح تماس (مانند عرشه و رختکن) که ممکن است ارائه فرصت برای این ویروس را منتقل کنند.”

CDC ارائه دستورالعمل برای مکانهای با استخر, وان داغ, آب و زمین به روی عموم باز است که شامل تمیز کردن و ضد عفونی نرده اسلاید صندلی و دستشویی, اصلاح طرح های خود را به نگه داشتن مهمانان حداقل شش فوت از هم فاصله اطمینان حاصل کرد که صابون و ضد عفونی کننده دست در حال ارائه به مهمانان و درخواست همه به سایش پوشش صورت در تمام زمانی که آنها در آب است. هر فعالیت که شامل آینده در تماس با هر کسی که خارج از خانه خود را در حال رفتن به حمل برخی از درجه ای از خطر تا زمانی که یک واکسن هست اما اگر محلی خود را در استخر ایجاد تغییرات به اطمینان حاصل شود که مهمانان به عنوان امن به عنوان آنها می تواند وجود دارد قطعا بدتر فعالیت به شریک شدن در این تابستان.


رئیس رزا DeLauro دارای یک عکس از دریاچه از رشتهکوه اوزارک در میسوری در آخر هفته روز یادبود منبع تصویر: AL DRAGO/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im