آیا شما دیوانه در coronavirus مستند? در اینجا 5 چیزهایی است که کمک خواهد کرد که

  • بسیاری از ایالت ها در حال حاضر شروع به سهولت خود را coronavirus محدودیت و اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی, اما ما در حال حاضر شاهد بزرگ خوشه در COVID-19 مورد در چند تا از آنها را.
  • مردم به سادگی نمی مراقب باشید به اندازه کافی به عنوان کسب و کار بازگشایی پس از عفونت نرخ در حال رسیدن و یا حتی فراتر از نرخ بازگشت در ماه مارس در برخی از مناطق.
  • بسیاری از مردم تصمیم به ادامه به ماندن در مستند به عنوان یک نتیجه ما باید پیشنهادات خود را برای برخی از چیزهایی که کمک خواهد کرد که به تصویب زمان در داخل خانه.

ما باید برخی از اخبار خوب: کارشناسان تایید کرده اند که این رمان شیوع کروناویروس در ایالات متحده است در نهایت شروع به گرفتن بهتر در هفته های آینده در بسیاری از مناطق. که اولین اشعه آفتاب دیده ایم در یک زمان بسیار طولانی است, اما این مهم است که ما نمی تواند جلوتر از خودمان را. قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده در مورد این احتمال که همه چیز شروع به بهبود این مهم است که به نگه داشتن خودتان یادآوری است که این معنا نیست که همه چیز را به حالت عادی در هر زمان به زودی. آنها نمی خواهد. مگر همه ما هوشیار باقی می ماند وجود دارد خواهد بود یک موج دوم از عفونت خواهد شد که ویرانگر به ما سیستم بهداشت و درمان و به ما روحیه.

اکثر ایالت ها در حال حاضر در روند بازگشایی اقتصاد خود را در این نقطه, اما برخی از آنها که دقیق در مورد آن از دیگران است. و متاسفانه نه هر کس است که با پیروی از دستورالعمل های جدید حتی در ایالات متحده هستند که هوشمند بودن در مورد بازگشایی. در حالی که ما شاهد کاهش چشمگیر در میزان عفونت در برخی از قبلی نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی کشورهای دیگر باید COVID-19 caseloads که بالا رفتن سرسام آور هستند به عنوان آنها بازگشایی شده است.

یک چیز وجود دارد شما نیاز به نگه داشتن خودتان یادآوری… این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. این مشکل پس از ماندن در انزوا است در چنین تضاد کامل با راه ما به طور معمول در زندگی ما, اما شما باید به تمرکز بر روی تصویر بزرگ. ماندن در قرنطینه خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند. آن نیز کمک خواهد کرد به طور چشمگیری کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus که بسیار مهم است از آنجا که همه ما می دانیم که هیچ واکسن آینده تا زمانی که در سال آینده در soonest.

حالا که شما می دانید شما نیاز به ادامه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای حداقل دو ماه آینده و یا در اینجا برخی از موارد کلیدی است که کمک خواهد کرد که گذر زمان در خود شده است.

هدفون

صرف وقت با کیفیت با خانواده خود است و بدیهی است که مهم است اما پس از صرف برخی از زمان به تنهایی. یک جفت هدفون خوب باید برای کمک به غرق کردن جهان در اطراف شما و آمازون تا به برخی از گزینه های زیادی هستند که هنوز هم حمل و نقل با وجود این شرکت سیاست جدید در تاخیر در تحویل از موارد غیر ضروری. AirPods Pro در انبار و حمل و نقل بلافاصله و آنها نیز اتفاق می افتد به فروش در آمازون جدید پایین ترین قیمت همیشه. شما همچنین می توانید یک دسته پول در اپل AirPods 2 هر دو با و بدون شارژ بی سیم مورد.

اگر شما می خواهید یک گزینه مقرون به صرفه تر از TOZO T10 واقعی بی سیم از earbuds باید به معنای واقعی کلمه ده ها هزار نفر از 5 ستاره رتبه بندی در آمازون و آنها در فروش در حال حاضر فقط برای $31.99.

همانطور که برای یک جفت over-ear headphones با فعال لغو سر و صدا ما رو یک گزینه فوق العاده برای شما. این TaoTronics SoundSurge 60 ANC هدفون که فوق العاده بررسی و در فروش برای $42.99 زمانی که شما کلیپ در سایت کوپن و این یکی از بهترین قیمت های ما دیده ایم در این هدفون.

یک streaming media player

Roku برتر در فروش است در حال حاضر فقط برای $29, که باعث می شود آن را مقرون به صرفه ترین گزینه در بازار برای یک دستگاه پخش رسانه ای است که پشتیبانی از هر دو رزولوشن 4K و HDR. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا یک تخفیف آتش تلویزیون استیک و یا یک آتش تلویزیون استیک 4K و آن را تحویل داده در هفته آینده, و یا اگر شما می خواهید برای صرفه جویی چند دلار و آتش تلویزیون استیک 4K refurbs اتفاق می افتد به در حال حاضر در انبار.

یک قرص

پس از صرف تن از زمان هم شما همیشه رفتن به می خواهید به تماشای تلویزیون با بقیه خانواده خود را. همچنین, شما در حال رفتن به خسته از بازی و تلاش برای خواندن اخبار خود را بر روی صفحه نمایش گوشی های هوشمند کوچک. شما قطعا می خواهید یک تبلت و بهترین گزینه های خارج وجود دارد در حال حاضر اپل جدیدترین 10.2 اینچ و iPad که شروع می شود در $249.99 به جای $329 در حال حاضر در آمازون. اگر شما به دنبال به صرف حتی کمتر آمازون Fire 7 تبلت Fire HD 8 قرص و high-end Fire HD 10 همه در انبار در حال حاضر با شروع در فقط $39.99.

یک کتاب خوان

قرص بزرگ برای خواندن این خبر و برای کتاب خواندن, اما اگر شما یک وقت خواننده شما قطعا می خواهید برای رفتن به یک دستگاه اختصاص داده شده است که آسان تر در چشم. نیازی به گفتن آن نیست بهتر از آمازون همه جدید Kindle و ضد آب Kindle Paperwhite و شما می توانید صرفه جویی تا 30 دلار در حال حاضر به لطف آمازون فروش.

تخته

حتی در مورد چیزهای است که اجازه می دهد تا شما سرگرم کننده را در خود… آنچه در مورد صرف برخی از وقت با کیفیت با اعضای خانواده خود را? شما قطعا باید انتخاب کنید تا برخی از سرگرم کننده جدید بازی های هیئت مدیره و آمازون می داند که چقدر محبوب و مهم در هیئت مدیره بازی به طوری که آنها در حال حمل و نقل کردن حق دور.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de