آکواریوم ماهی ها شروع به دست انسان

  • ماهی در استرالیا محبوب کنز آکواریوم هستند احساس کمی پس از مستند مانع از بازدید کنندگان از آمدن به آنها را ببینید.
  • ما معمولا نمی فکر می کنم از ماهی به عنوان داشتن احساسات اما دانشمندان که با آنها کار می کنند می گویند که قطعا چنین نیست.
  • حتی برخی از وحشی ماهی در سد بزرگ ریف در حال از دست رفته جریان ثابت از گردشگران که به آنها مراجعه کنید.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اجتماعی فاصله مجبور است همه ما به زندگی می کنند زندگی ما کمی متفاوت تر از ما استفاده می شود. آن را نیز بدان معنی است که جمع آوری در مکان هایی مانند باغ وحش ها و آکواریوم مطلق است و هیچ حداقل برای زمان حال. شما ممکن است از دست رفته شما عزیزان و دوستان نزدیک بیشتر از همیشه در حال حاضر اما به نظر می رسد که اسیر ماهی در حال تجربه مشابه احساسات.

به عنوان ABC اخبار گزارش های دریایی, زیست شناسان شروع به متوجه علائم از تنهایی در ماهی که به طور معمول بی شماری از بازدید کنندگان در هر روز است. شما ممکن است تعجب که چگونه شما می توانید بگویید احساسات یک ماهی اما مردمی که دیدن آنها را در روز و روز را در حال لکه بینی تغییرات.

در کنز آکواریوم در شمال کوئینزلند, استرالیا, زیست شناس دریایی پل بارنز ABC گفت که ماهی او موفق ظاهرا تا حدودی افسرده عدم فعالیت. آکواریوم بسته شده به مردم از ماه مارس زمانی که مستند به اثر رفت.

“کاملا چند ماهی آغاز شده رفتار کمی عجیب و تقریبا حتی sulking کمی” بارنز ABC گفت و اشاره کرد که یکی از امکانات محبوب ترین ماهی عظیم هامور نام چانگ است که قطعا نه خود را می بینم. “”او متوقف خوردن برای چند هفته و هنوز هم با داشتن یک بیت از یک sook. بسیاری از مردم درک نمی کنند که حیوانات می توانید در خارج از مخزن و ببینید مردم در واقع آنها واقعا لذت بردن از تعامل انسانی.”

جالب به نظر می رسد که این آرامش به دلیل عدم تعامل انسانی نیست و محدود به حیوانات در اسارت. برخی از شناخته شده ماهی شخصیت است که تماس با دیواره بزرگ مرجانی در خانه احساس اثر به عنوان به خوبی. یک ماهی مائوری wrasse به نام خوب شده است “از دست رفته جمعیت” با توجه به دن Gabbut یک راهنمای تور است که طول می کشد بازدید کنندگان برای دیدن صخره و ثروت خود را از حیات وحش است.

ما نمی تمایل به فکر می کنم از ماهی ها به عنوان موجودات عاطفی, اما وجود دارد مقدار زیادی از شواهد برای حمایت از این مفهوم است که بسیاری از ماهی ها — به خصوص بزرگتر گونه — توانایی ایجاد ارتباط عاطفی است. در حداقل ماهی است که تبدیل شده اند عادت کرده اند به طور منظم بشر بازديد از دست رفته تحریک و فعالیت های ارائه شده توسط گردشگران است.

جای تعجب نیست که خلق و خوی کم توسعه یافته به انسان است که برای مراقبت از ماهی. “بسیاری از ما کار در این صنعت به دلیل ما نه تنها پرشور در مورد حیوانات ما نیز پرشور در مورد گرفتن این پیام در سراسر و آموزش عمومی در مورد این حیوانات” بارنز گفت. “این در واقع کاملا افسرده در زمان است.”


یک بازدید کننده جرقه بزند یک عکاسی از خود با یک ماهی در کنز آکواریوم در استرالیا. تصویر منبع: کنز آکواریوم / Facebook

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net