اپل نتایج سه ماهه سوم می تواند کلید آیفون 12 تاریخ راه اندازی

اپل اعلام خواهد شد مالی خود را در سه ماهه سوم نتایج فردا و تحلیلگران بر این باورند که اگر این مسائل راهنمایی ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
اپل اعلام خواهد شد مالی خود را در سه ماهه سوم نتایج فردا و تحلیلگران بر این باورند که اگر این مسائل راهنمایی به صورت مالی سه ماهه چهارم, آن می تواند نگه دارید سرنخ به آیفون 12 تاریخ راه اندازی با توجه به خودی کسب و کار.

با توجه به تاثیر COVID-19 pandemic, درآمد است که انتظار می رود به سقوط توسط 2 میلیارد دلار در سه ماهه سوم. فروش این شرکت را نیز تحت تاثیر قرار در آن مالی سه ماهه دوم سال به دلیل شیوع و wearables و خدمات بال بودند پوشش نقره ای. آی فون ساز نیست موضوع راهنمایی برای مالی سه ماهه سوم هنگامی که آن را نشان داد درآمد سه ماهه دوم به دلیل ابهامات ناشی از کوروناویروس.


با توجه به برآورد تحلیلگران وال استریت اپل ارسال خواهد شد درآمد حاصل از $52.1 میلیارد نزدیک به 3 درصد در سال در سال کاهش می دهد. خدمات انتظار می رود که باقی می ماند یک نقطه روشن. تقاضا برای برخی از محصولات ممکن است رفته اند تا بیش از حد به دلیل از کار از راه دور و یادگیری است.

فردا تماس خواهد بود بیشتر در مورد چه آمده


به طور کلی تحلیلگران نه بیش از حد نگران سوم-چهارم نتایج و مارک آن را "اتفاقی چهارم."

در عوض فردا نتایج بیشتر در مورد آیفون آینده 12. خودی صنعت شده اند به دنبال به جلو به اولین آیفون 5G برای یک مدت زمان طولانی و این چیزی است که باعث می شود این سال بسیار مهم است. اگر چه اپل بعید است که برای تایید آن 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند در طول درآمد تماس تحلیلگران امیدوارند به حدس زدن تاریخ راه اندازی مبتنی بر اینکه این شرکت مسائل راهنمایی برای سه ماهه آینده.

پس از چند ماه گذشته شده اند گوش دادن به گزارشات متنوع در مورد راه اندازی آی فون 12 با برخی از نشت اشاره به تاخیر. برخی از شایعات تا به حال ادعایی که coronavirus مربوط به محدودیت هایی که اختلال در فرآیند تولید.


پس فردا سرمایه گذاران می خواهید برای پیدا کردن اگر این گوشی هنوز هم در مسیر و که این شرکت هنوز در ساخت محصولات.


اگر غول کوپرتینو مسائل راهنمایی که پایین آن خواهد بود که نشان می دهد آیفون 12 است به تاخیر افتاد. از سوی دیگر اگر هدایت است فصلی بالاتر هنگامی که در مقایسه با گذشته چند محله آن خواهد بود نشانه آن است که طرح راه اندازی نشده است مختل شود از آنجا که از virus.

RBC Capital Markets' مولر گفت:

در اکثر برآورد آیفون 12 اعلام برگزار خواهد شد بین اواسط تا اواخر ماه سپتامبر و اکتبر. آن باقی مانده است دیده می شود اگر همه مدل ها را در فروش ،


است, آی فون, 12 چیزی که بعد از بزرگ پس از آیفون 6?


قبل از coronavirus زده اپل بود بنا به گزارش امید که آیفون 12 شروع یک فوق العاده چرخه. اگر چه بسیاری از تحلیلگران بر این باورند این هنوز هم می تواند اتفاق می افتد برخی بازیگران خود را شک و تردید است. بنابراین اپل انتظارات برای سه ماهه آینده نیز کمک خواهد کرد که تحلیلگران تعیین اینکه آیا این شرکت هنوز امید زیادی برای آن ترکیب جدید.

یک 5G supercycle نیز کمک به تولید کننده و جبران هر گونه بیماری همه گیر سوخت تاثیری بر واحد های دیگر. به طور کلی بازار ناظران به نظر می رسد بسیار خوش بینانه در مورد آیفون 12 و آن را باور خواهد بود که مهم ترین محصول چرخه اپل دیده می شود پس از انتشار آیفون 6 در سال 2014.

با توجه به Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس:

قبلا 8 و آیفون آیفون X بودند و انتظار برای تکرار موفقیت آیفون 6 اما این اتفاق نمی افتد. زمین به نظر می رسد رسیده برای آیفون, 12, اگر چه. ظاهرا 350 میلیون از زمان نصب پایه 925 میلیون هستند تا برای ارتقا و این قطعا می تواند کمک به درایو تقاضا است. یکی دیگر از چیزی است که می تواند در اپل به نفع iPhone 12 قیمت ارائه آن شروع می شود در $649 و نه $749 به عنوان گزارش شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب