اپل فوق العاده AirPods نرم افزار در فروش هستند در غیر منتظره ای بالا تخفیف امروز تنها

منتشر شده تقریبا یک سال پیش اپل بالا پایان AirPods Pro می تواند در سمت چپ و بدون عاقبت تا 2021 زمانی که کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر است که انتظار می رود به پرده یک جفت جدید از غیر حرفه ای واقعی بی سیم از earbuds به عنوان به خوبی.

اگر شما در حال حاضر به صبر کنید همه که زمان برای به روز رسانی “hearables” دستگاه شما همیشه می توانید انتخاب کردن برای یکی از بسیاری از کم هزینه AirPods جایگزین در حال حاضر در دسترس از بسیاری از شرکت های مختلف… و یا استفاده از یکی از موارد بسیار نادر تخفیف های ارائه شده توسط یک مجاز مانند آمازون و یا خرده فروش عمده حامل مانند Verizon در سنگین وزن و قهرمان این صنعت پر رونق.
جالب توجه است گفت: معاملات به نظر می رسد به جای گرفتن یک کمی بیشتر از اواخر با آمازون متعلق به Woot کاهش سرد 35 دلار خاموش AirPods نرم افزار لیست قیمت امروز تنها. این است که کمی کوچکتر تخفیف از یک موجود در e-tailer شرکت مادر فقط در ماه گذشته اما قابل پیش بینی به اندازه کافی خاص که قاتل معامله از بین رفت خیلی سریع و هرگز آمد.

که باعث می شود جدیدترین Woot ارتقاء تا بحال یکی از بهترین شما می توانید با استفاده از در زمان نوشتن این مقاله را گرفتی ورایزون تخفیف از هفته گذشته است که در واقع هنوز هم در دسترس است. در حالی که AirPods جوانب فنی ذکر شده در $224.99 به جای $249.99 قیمت شما به سادگی نیاز به اضافه کردن آیتم به سبد خرید شما و Woot را به طور خودکار اصلاح اضافی 10 دلار در افتخار از آن تولد 16.

در $214.99 آن را سخت به استدلال می کنند با ارزش ارائه شده توسط این براق و قدرتمند واقعی بی سیم از earbuds شامل دولت از هنر سر و صدا لغو فعال قابلیت همهجانبه صدا و عرق و طراحی مقاوم در برابر آب و همچنین به عنوان یک جامد 4.5 ساعت از عمر باتری بین اتهامات که دستی بی سیم شارژ می تواند بیش از 24 ساعته خوانده شده را علامت.
البته که هنوز هم را ندارد AirPods Pro ارزان تر از برخی از بزرگترین رقبای اما آن را نیز دشوار است برای پیدا کردن یک جفت از سر و صدا لغو earbuds با بررسی بهتر از این پسر بد. و بله در صورتی که شما نگرانم این عمیقا با تخفیف اقلام با نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده و سالم حمل و نقل به صورت رایگان (برای اعضای آمازون نخست) در کنار یک استاندارد 1-سال گارانتی کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر