اپل بیش از حد گوش AirPods استودیو می تواند ‘رها کردن در هر زمان’ با بوز-رقابت قیمت برچسب

نه محتوا صرفا با مسلط پر رونق واقعی بی سیم از earbuds بازار اپل همچنین می خواهد به حرکت عمیق تر به high-end audio قلمرو کنترل شده توسط امثال سونی و بوز. البته کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر در حال حاضر صاحب ضربه به فروش می رساند که همه چیز را از $60 در ورود به سطح گوشی با رعد و برق کابل به حق بیمه در گوش بی سیم قوطی دلربا 350 دلار یک جفت.

این پسر بد شده اند تا حد زیادی کفن در پنهان کاری تا همین اواخر که دیگر سنگ جامد منبع از اطلاعات در داخل در سرزده محصولات اپل نشان داد یکی از بالا فروش امتیاز. در حال حاضر از آن زمان به نوبه خود توجه ما را به جان Prosser در توییتر یک بار دیگر برای “تایید” در نام رسمی و قیمت توصیه می شود از نزدیک شدن سریع high-end قوطی.
آماده استقبال از اپل AirPods استودیو در آینده بسیار نزدیک بانوان و آقایان و پرداخت $349 اگر برای برخی از دلایل شما نمی خواهید که چگونه بوز 700 یا سونی WH-1000XM3 نگاه بر روی کاغذ. دومی مدل فقط اتفاق می افتد به هزینه 350 دلار نیز در حالی که بوز 700 به طور معمول در دسترس است در $400. سپس دوباره هر دو موجود بالا پایان لوازم جانبی صوتی را می توان اغلب خریداری شده در تخفیف قابل توجهی به ذکر است ما انتظار داریم که سونی به پرده WH-1000XM4 بیش از حد قبل از طولانی است.

به عبارت دیگر تبدیل AirPods استودیو به یک جعبه دفتر آمار ممکن است ثابت کند را به عنوان آسان به عنوان آن بود اصلی AirPods به میلیون ها و میلیون ها نفر از گوش در سراسر جهان اگر چه سفارشی زاویه قطعا می تواند کمک به افتراق.

در مورد استودیوی نام آشنا برای تلفن های موبایل راه وجود دارد که در واقع شده است سه Beats Studio نسل های منتشر شده در سال های اخیر هیچ کدام با این حال ثابت به عنوان محبوب به عنوان بوز و سونی بالا پایان بیش از حد گوش قوطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>