اپل بزرگ بعدی اپل نرم افزار هنوز هم می تواند آمده در این سال, اما آن را احتمالا نمی خواهد

یا نه اپل قصد دارد به پرده هر سخت افزار جدید محصولات خود را همیشه اول مجازی WWDC رویداد بعد از امروز یک چیز کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر است که قطعا در حال آماده شدن برای انتشار در هر زمان به زودی این است که در عین حال یکی دیگر از iPad Pro نسل.

چرا که آخرین 11 و 12.9 اینچ مدل ها تنها چند ماه است که با این حال متوقف نشده چندگانه تحلیلگران صنعت و پرکار leakers از بارها و بارها پیش بینی تازه از انواع بروید رسمی در پایان سال است.

منتظر نیست که کمی به زودی ؟

آن را نمی ممکن است بسیاری از حس برای این شرکت به عجله کردن یک نسخه جدید از آن بالا پایان قرص فقط شش یا نه ماه پس از یکی از قبلی است اما شما باید به یاد داشته باشید در اوایل سال 2020-منتشر شد iPad Pro 11 و 12.9 نیست در واقع به معنی ارتقاء به جدول.
ما در حال صحبت کردن در یک سوم عقب رو به دوربین (همچنین به عنوان شناخته شده LiDAR scanner) که می توانید تعدادی از کارهای جالب… با نوپای تکنولوژی است که هنوز هم نیاز به یک مقدار زیادی از کار یک “جدید” A12Z Bionic پردازنده که به شدت شبیه پیر A12X مدل از نظر قدرت خام و کوچک دیگری از ماده است.

نسل بعدی در ضمن می تواند با استفاده از یک بسیار بهبود یافته اپل A14X چیپ ست پشتیبانی اختیاری 5G اتصال و ترک ال سی دی صفحه نمایش فن آوری در پشت در حمایت از چیزی به نام Mini-LED. به عنوان نام نشان می دهد که دومی قابلیت اساسا استخدام کوچک دیودهای نور (Led) برای فعال کردن کلی بالاتر کنتراست سیاه پوستان عمیق تر و دیگر پیشرفت های قابل توجه در مقایسه با معمولی Lcd (کریستال مایع صفحه نمایش) در حالی که صرفه جویی در هزینه های بیش از این پتانسیل استفاده از تکنولوژی OLED.
هنوز هم به نظر می رسد به عنوان اینکه ال جی توانسته است به سرعت غلبه بر این “پیچیدگی”, آماده سازی خود برای عرضه لازم Mini-LED صفحه نمایش برای یک 12.9 اینچی اپل, نرم افزار راه اندازی در “سه ماهه چهارم در اولین.” نسل بعدی غول پیکر است که ظاهرا در “تولید آزمایشی” در حال حاضر با زمان اپل شریک Foxconn به عنوان اسمبلر از تمام قطعات تولید شده توسط شرکت های مختلف به عنوان TSMT Epistar و فوق ال جی صفحه نمایش.

آیا نفس خود را نگه دارید برای یک سال 2020 تجاری اولین

حتی اگر همه چیز می رود هموار از هم اکنون برای اپل پنجم-gen iPad Pro 12.9 Q1 2021 احساس ترین محتمل انتشار جدول زمانی. پس از همه این است که یک شرکت شناخته شده برای عجله جدید و پیشگامانه فن آوری های قبل از انجام جامع تست و کنترل کیفیت.

جالب است که امروز گزارش اشاره چیزی در مورد آینده نگر 11-inch, iPad نوع نرم افزار با مینی فن آوری صفحه نمایش LED. این بدان معناست که ما ممکن است مجبور به صبر کمی طولانی تر برای آن که یک نظریه به طور مستقیم یا غیر مستقیم تایید توسط تعدادی از شایعات قبلی است.

ما نیز نباید نادیده گرفتن احتمال سقوط 2020 انتشار اپل A14X-صفحه iPad Pro با نوع 5G پشتیبانی جلوتر از بهار 2021 اولین برای این “کامل refresh” با Mini-LED. که خواهد بود بسیار پراکنده استراتژی, اما قطعا چیزی به در نظر گرفتن در این نقطه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>