• اپل 7-نسل اپل با قیمت است که در حال حاضر مقرون به صرفه ترین مدل این شرکت ارائه می دهد در تمام خرده فروشی اما آمازون در فروش کاهش قیمت به 2020 پایین.
  • در حالی که $329 است که قطعا یک شروع عالی قیمت برای ورود به سطح مدل که بهتر از هر قرص در بازار بزرگ فروش در حال حاضر در آمازون اسلش یک تن از پول اپل 10.2 اینچ و iPad.
  • با تشکر از این فروش بزرگ شما می توانید یک نام تجاری جدید iPad 32GB از ذخیره سازی فقط برای $249.99 و یا شما می توانید ارتقاء به 128GB مدل برای $329.99 است که یک 100 دلار صرفه جویی.

وقتی که می آید به تبلت آمازون همیشه به نظر می رسد برای ترویج خود را آتش قرص دستگاه خیلی بیشتر از هر قرص دیگر در وب سایت خود را. این دقیقا یک رمز و راز به همین دلیل است که مورد خواهد بود البته و هیچ مشکلی با آمازون ترویج دستگاه های خود را. هر سه آتش قرص ارائه یک ارزش فوق العاده ای با قیمت با شروع در فقط $49.99 حتی زمانی که آنها در فروش با هر گونه تخفیف. اگر شما در بازار برای یک تبلت و نگرانی اصلی خود را صرف به عنوان کوچک که ممکن است آتش قرص است که قطعا راه رفتن است.

آتش قرص در واقع فوق العاده است اما حتی در آن قیمت پایین سنگ و حتی با همه آمازون, ارتقاء, آمازون تبلت هنوز هم نمی پرفروش ترین مدل های خارج وجود دارد وجود دارد. که افتخار می رود به 7th, نسل, اپل, ارزان ترین نسخه از آن هزینه های نزدیک به هفت برابر حد آمازون مقرون به صرفه ترین تبلت در آن قیمت خرده فروشی $329. البته شما برتر کیفیت ساخت بهتر عملکرد و iOS هنگامی که شما خرید این, اپل, و این که چرا بسیاری از مردم خوشحال هستند به صرف پول اضافی است. اگر شما یکی را انتخاب کنید اما امروز شما صرف نیست و در هر نقطه در نزدیکی کامل خرده فروشی.

اکثر sku ها از اپل 7-نسل iPad tablet شده خارج از بورس در آمازون برای مدت طولانی است چرا که آنها در میان بهترین فروش محصولات در آمازون الکترونیک دسته. زمانی که آنها در سهام چند اندازه های مختلف و گزینه های رنگ در دسترس بود با اندکی تخفیف. عجله به آمازون در حال حاضر در حال, و شما را پیدا کنید که 10.2 اینچ, اپل, است, به نحوی در سهام در فضای خاکستری با 32GB. چه حتی crazier, اما, این واقعیت است که آن را در فروش با زن 80 دلار تخفیف.

که کاهش هزینه های خود را برای تنها $249.99 و شما می دانید که شما در حال گرفتن یک معامله خوب است در هر زمان شما می توانید نمره اپل برای زیر $300. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا 128GB اپل در حال حاضر در فضای خاکستری و شما صرفه جویی در پول و حتی بیشتر — این $429 مدل می تواند به عنوان کمی به عنوان $329.99!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

یک زن با استفاده از 11 اینچ اپل, اپل, نرم افزار کشیدن صفحه نمایش و یا لمس کردن یک آیکون برنامه. منبع تصویر: Sushiman/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de