اپل تحرک داده ها کمک می کند تا معامله گران نفت نشت جوهر قرمز

معامله گران نفت در تصمیمات سرمایه گذاری بر اساس شرایط مختلف ورودی. برخی از استفاده از نمودار پیش بینی قیمت آینده حرکت از نگاه دیگران عرضه و تقاضا داده و در 1920s برخی از معامله گران در واقع فکر می کنید که گفت و گو حباب در نوار کمیک نشان داد آینده حرکت قیمت سهام و کالاها. فن آوری های جدید به ارمغان آورد پیچیده تر روشها از جمله استفاده از دوربین های حرارتی به مسیر خطوط لوله و مخازن ذخیره سازی. و با توجه به انتخاب بسیاری از معامله گران نفت فکر می کردم که به لطف اپل آنها را کشف کرده بود “جام مقدس” پیش بینی قیمت بنزین.

معامله گران نفت پیدا عدم جامد همبستگی بین اپل و تحرک داده و تقاضا برای بنزین

در اواسط آوریل ، اپل اعلام کرد که آن را انتشار داده ها از نقشه های آن در نرم افزار بر اساس تعداد درخواست ها برای جهت های ساخته شده توسط کاربران آی فون. این به اصطلاح تحرک داده های ایجاد شده برای پیگیری گسترش COVID-19. اما معامله گران نفت تصمیم گرفت که با مطالعه داده ها از اپل آنها می تواند به برخی از نتیجه گیری در مورد چگونه سریع تقاضا برای بنزین و نفت خام بود و دوره نقاهت پس از خشک شدن از جهانی همه گیر.

معامله گران استفاده می شود که تحرک داده ها در سیستم های تجاری خود امیدوار بودیم که این امر آنها را با ارائه مفید و اطلاعات دقیق. اما در این گزارش اشاره می کند که این نتیجه معکوس با استفاده از تحرک داده ها به عنوان یک ابزار اضافی معامله گران خریداری بنزین آتی به عنوان روز یادبود آخر هفته در ماه مه. وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) اعلام کرد که داده های خود را نشان داد 6 درصد کاهش در تقاضا برای گاز و قیمت های آتی کاهش یافته و ایجاد جوهر قرمز برای بسیاری از معامله گران است. با توجه به اینکه 70 درصد از تقاضا برای نفت این است که برای وسایل نقلیه معامله گران ناراحت شدند نه تنها به دلیل آنها یک ضربه به حساب های خود را, اما همچنین از آنجا که این ابزار جدید هیجان انگیز است که معامله گران فکر می کنید به آنها بگویید که آینده مشغول به کار شد.

چه چیزی باعث قطع? برخی می گویند که مشکل نهفته است در این واقعیت است که اپل تحرک داده است بر اساس درخواست جستجو و نه واقعی مایل سفر. اپل توضیح داد که بر روی وب سایت خود را, چگونه آن را محاسبه داده: “با استفاده از داده های جمع آوری جمع آوری شده از نقشه های اپل جدید سایت نشان می دهد تحرک روند برای شهرستانها عمده و 63 کشور و یا مناطق. اطلاعات تولید شده توسط شمارش تعداد درخواست های ساخته شده برای اپل نقشه برای جهت. این مجموعه داده ها و سپس نسبت به منعکس کننده تغییر در حجم از مردم پیاده روی و یا در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی در سراسر جهان است. در دسترس بودن داده ها در یک شهر خاص کشور یا منطقه است که موضوع را به تعدادی از عوامل از جمله آستانه را به جهت درخواست های ساخته شده در هر روز.” بنابراین اطلاعات مورد استفاده توسط معامله گران تنها نشان می دهد که چگونه اغلب یک کاربر آیفون نگاه کردن جهات به یک محل. به جای کشف یک ابزار است که ارائه آنها را با زمان واقعی آمار تقاضای برای نفت و معامله گران به سادگی دیدم فرضی تقاضا برای سوخت.`

مت mlm ignite مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری لاک پشت ها سرمایه مشاوران می گوید که داده های تولید شده توسط اپل می شود مرتبط به تقاضای نفت نیز به عنوان دیگر شاخص انجام دهد. Mlm ignite می گوید که او هنوز هم با استفاده از اپل تحرک داده اما می افزاید: داده های دیگر از جمله زمان واقعی ترافیک اطلاعات از نقشه برداری شرکت TomTom. او همچنین با استفاده از دالاس فدرال رزرو بانک تحرک و تعامل شاخص که در آهنگ چقدر کاربر دستگاه های سفر در یک روز و چه مدت آنها باقی می ماند به دور از خانه.

TomTom را داده است ترجيح داده اپل توسط RNC تحلیلگر مایکل Tran. دومی می گوید که اکثر مردم نمی با استفاده از نرم افزار برای نقشه خود گردش. RNC با استفاده از TomTom را داده و همراه با آن خود را در خانه جغرافیایی داده است. در حالی که اپل کاهش یافته است به نظر در گزارش رویترز این شرکت ادعا می کند که داده های آن قطاری از هر کسی که صاحب یک آی فون. که با این نسخهها کار به حدود 100 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

با میلیون ها دلار در سهام معامله گران همیشه در حال جستجو برای یک ابزار است که آنها را به لبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر