آی فون اپل XS حداکثر برای Verizon و AT&T در فروش در یک ذهن دمیدن تخفیف

باید به شما خرید آیفون XS حداکثر در سال 2020? به عنوان همیشه مورد زمانی که آن را می آید به نسل گل سرسبد گوشی های از شرکت های بزرگ مانند اپل که بستگی به دو چیز است. به طور خاص آیا یا نه شما باید به خود یکی از جدیدترین و بهترین گوشی های, با سریعترین پردازنده و fanciest سیستم دوربین در دو, و چگونه قابل توجهی از تخفیف شما می توانید بر روی یک دستگاه مانند 2018-منتشر 6.5-inch A12 Bionic نیروگاه.
بدیهی است XS حداکثر است که ارزش آن در لیست قیمت $999.99 و تقریبا یک سال پس از تجاری اولین بسیار بهبود یافته آی فون 11 خانواده و فقط چند ماه دور از اعلام رسمی این 5G-فعال iPhone 12 فهرست. اما چه می شود اگر شما می توانید این ارجمند, پسر بد, برای عظیم 700 دلار کمتر از حد معمول است ؟
این بدان معنا نیست که آیفون XS حداکثر در فروش است در $300 در ورود به سطح 64GB ذخیره سازی پیکربندی ذهن شما به دلیل 700 $در مدل های نشانه گذاری است که تنها برای بالا ردیف انواع. ما در حال صحبت کردن دیجیتال محتکر پسند 512 گیگ مدل برای هر دو Verizon و AT&T مشتریان و همچنین به عنوان سابق حامل 256GB نسخه.

به منظور ادعا می کنند هر یک از این قاتل جدید معاملات شما جای تعجب نیست که برای دیدار با یک کلید خاص مورد نیاز در بهترین خرید. یعنی شما نیاز به ثبت نام برای یک توافق قسط ماهانه به صورت یک موجود یا جدید مشترک به یک ملت برترین ارائه دهندگان خدمات بی سیم.

با Verizon دستگاه پرداخت طرح های واجد شرایط خریداران به دنبال صرف یک کل بزرگ از $450 و 650 دلار برای آی فون XS حداکثر انطباق را انتخاب 256 یا 512 گیگابایت از داده های داخلی بود. جالب اینجاست که سابق نوع 200 دلار ارزان تر از یک قادر به جمع اوری فقط 64 گیگابایت از محتوا در زمان نوشتن این مقاله است.
در ضمن AT&T را 512GB پیکربندی نیز به مقدار خوشمزه و مقرون به صرفه $650 اما به جای پرداخت $27.08 یک ماه برای دو سال, شما نیاز به سرفه کردن $21.66 یک ماه برای دو سال و نیم.
گردان پشت به ارزش موضوع آن را به ارزش برجسته که آیفون XS حداکثر تا عینی سالخورده در مورد به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه شراب خوب حفظ آن ستارگان عمر باتری و صفحه نمایش زرق و برق دار در حالی که در ادامه به انجام تحت سراسر دوربین به طور کلی سرعت و کیفیت صوتی بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im