اپل اولین اپل با یک انقلابی صفحه نمایش ممکن است راه اندازی این سال

  • یک پنجم-gen iPad Pro را گزارش راه اندازی در اواخر سال 2020 این برنامه شامل یک نوع با نام تجاری جدید از فن آوری صفحه نمایش.
  • صفحه نمایش ال جی و چند تایوانی تامین کنندگان تولید مینی صفحه نمایش LED برای 12.9 اینچی اپل, نرم افزار, یک گزارش از کره جنوبی می گوید.
  • اپل به طور گسترده ای انتظار می رود به سوئیچ از ال سی دی به Mini-LED بر روی انواع محصولات از جمله iPads ها.

سال پیش, گزارش, گفت که اپل در حال همکاری با ال جی بر روی آی فون پروژه به نگه داشتن آن مخفی از سامسونگ. به طور جداگانه برخی از نشت نشان داد که اپل در حال توسعه نوع جدیدی از فناوری صفحه نمایش در تایوان است. ما هرگز از آنچه که اپل مشغول به کار بود با ال جی یا تایوانی همکاران و همه اپل شایعات تابه. اما ما از دیدن یک صفحه نمایش جدید تکنولوژی تبدیل شدن به طور فزاینده ای در ارتباط با محصولات اپل در سال های اخیر است.

برای اولین بار اپل به استفاده از آن گزارش شده است که در توسعه در حال حاضر و می تواند ضربه فروشگاه به عنوان به زودی به عنوان در اواخر سال 2020 است. و بسیار اتفاق می افتد که LG شایع است آن را با دیگر تامین کنندگان تایوانی نیز درگیر در زنجیره تامین.

اپل در حال حاضر تجدید iPad خود را طرفدار خط در اوایل این سال اگر چه دستگاه های جدید از ویژگی های جزئی ارتقاء است که شامل یک پردازنده سریعتر و رو به عقب LiDAR اسکنر. برخی از شایعات می گویند یکی دیگر از iPad Pro refresh دلیل است بعد از این سال آوردن 5G پشتیبانی برای اپل قدرتمند ترین قرص.

IPad Pro نیز انتظار می رود برای اولین بار در یک سری از محصولات جدید اپل به ورزش مینی صفحه نمایش LED به جای LCD یا OLED. اپل ساخته شده پرش به صفحه نمایش OLED برای اپل در سال 2017. سه سال بعد هر آی فون جدید مدل است که انتظار می رود به ویژگی های یک صفحه نمایش OLED و برای اولین بار برای شرکت. اپل و مک خطوط هنوز هم استفاده از صفحه نمایش ال سی دی. اما بیشتر محصولات ممکن است تبدیل به مینی صفحه نمایش LED در آینده است.

انقلابی صفحه نمایش با تکنولوژی باعث می شود نازک تر طرح ممکن است بدون فدا کردن روشنایی تصویر با کیفیت. این Elec توضیح می دهد که Mini-LED طرح نیز اجازه اپل بیشتر اضافه کردن تراشه های LED به همان فضا و افزایش وضوح صفحه نمایش است. معمولی تبلت یا نوت بوک PC نیاز به حدود 10000 Mini-LED تراشه. اپل نرم افزار نمایش XDR راه اندازی در سال گذشته 576 LED تراشه.

صفحه نمایش ال جی عرضه خواهد شد 12.9 اینچ Mini-LED پانل به اپل بعد از این سال برای پنجم-gen iPad Pro به کابل می گوید. این خواهد بود که ال جی اولین Mini-LED مقابله با اپل است.

این گزارش می گوید اپل نیز نهایی عرضه line برای تبلت با Epistar تایوان عرضه تراشه های LED. پانل خواهد بود مونتاژ توسط ال جی, در حالی که صفحه نمایش ال سی دی (LCM) ماژول خواهد شد ساخته شده توسط تایوان TSMT که نظارت بر این پروژه است. Foxconn را دریافت رقابت ماژول و مونتاژ iPad Pro. بنا به گزارش LG می خواستم برای تبدیل شدن به LCM اسمبلر که می شده اند بیشتر معامله سودآور.

حتی پس از, اپل قرارداد خواهد بود ظاهرا یک “بخشش” برای صفحه نمایش ال جی به دلیل اپل فرمانده سهم بازار در قرص کسب و کار. اپل روانه بازار 44.3 میلیون قرص در سال گذشته 27.7 درصد از بازار در هر استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک. هنوز هم نه همه کسانی که iPad Pro, فروش اپل به فروش می رساند بسیاری از مقرون به صرفه نسخه اپل است که نمی خواهد Mini-LED صفحه نمایش در هر زمان به زودی.

این گزارش می گوید اپل استفاده خواهد شد Mini-صفحه نمایش LED طرح در سایر محصولات در آینده از جمله مانیتور و لپ تاپ اما معلوم نیست که اتفاق می افتد. شناخته شده اپل خودی Ming-Chi Kuo همچنین اخیرا گفته است که اپل به ارمغان خواهد آورد Mini-LED صفحه نمایش به چندین جدید پروژه های متعدد از جمله ipad و مک بوک.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>