اپل پایه آیفون 12 5G مدل ممکن است گرانتر از شما انتظار می رود

اپل قطعا گرفتار ما با تعجب به سال گذشته زمانی که قیمت پایه آی فون 11 مدل پایین تر از سال 2018 آیفون XR با وجود اضافه کردن یک دوم 12MP دوربین به پشت بودجه دوستانه 6.1 اینچی گوشی و به طور قابل توجهی بهبود خام آن قدرت پردازش.

البته ما نمی دقیقا تماس بگیرید آی فون 11 یک طراحی مجدد اساسی و یا یک ارتقاء عمده از سلف خود, در حالی که در این سال ورود به سطح آی فون 12 نوع است که به طور گسترده ای انتظار می رود را حداقل دو بسیار قابل توجه تغییرات به جدول.
ما در حال صحبت کردن در مورد 5G اتصال و دیر گذر از ال سی دی به صفحه نمایش OLED تکنولوژی که هر دو به احتمال زیاد به درایو تا هزینه های تولید و در نهایت منعکس بالاتر شروع قیمت.

آماده به صرف حداقل $749

هر چند آن را قطعا راه خیلی زود برای اطمینان می دانم که دقیقا همان چیزی است که اپل در حال آماده سازی از نظر مشخصات و قیمت امتیاز برای آیفون کامل 12 صف آخرین پیش بینی از یکی از معتبر تحلیلگر قطعا محتمل به نظر می رسد با توجه به این دو فوق عمده ارتقاء.
مسلم آن را شاید نه کاملا منصفانه به مقایسه مقرون به صرفه ترین آیفون 12 نوع با سال گذشته پایه آی فون 11 مدل به عنوان سابق است که نوک به ورزش کم حجم 5.4 اینچ صفحه نمایش OLED است. اما با 5G حمایت بی شک بهبود دوگانه عقب رو به دوربین سیستم کوچکتر شکاف و احتمالا بطور قابل توجهی سریع تر اپل A14 Bionic چیپ ست در دو آن مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند آن را سخت به استدلال می کنند با ارزش از این $749 و تا آیفون 12 مدل است.

اگر پیش بینی های جدید تابه خارج MacRumors معتقد است که 6.1 اینچ آیفون 12 حداکثر (یا آی فون به علاوه 12) است به احتمال زیاد برای شروع در $799 یا حتی $849 که قطعا نشان دهنده یک مقدار سخت تر به پیاده روی بیش از 699 دلار و تا 6.1 اینچ آی فون 11 با پانل ال سی دی.
نگه داشتن در ذهن که این غیر-Pro Max نوع است همچنین انتظار می رود برای حل و فصل فقط دو عقب, اکشن, بر خلاف آیفون 12 نرم افزار و 12 Pro Max که باید در خانه در مجموع از چهار تصویربرداری سنسور در پشت خود را (هر) از جمله پیشگامانه LiDAR اسکنر قرض گرفته شده از 2020 iPad Pro خانواده است. در حال حاضر آن باقی مانده است دشوار است برای پیش بینی ساختار قیمت گذاری آیفون 12 Pro duo که ممکن است یا نه ممکن است در نهایت شبیه به آی فون 11 Pro و 11 Pro Max.

5G سرعت و… گم شده و لوازم جانبی در سراسر هیئت مدیره

شده است وجود دارد بسیاری از اطلاعات متناقض bandied مورد در ماه های اخیر در مورد تلفن همراه اتصال و استراتژی های مختلف اپل می تواند اتخاذ برای آیفون 12 فهرستی اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند همه گروه های اصلی انواع مجموعه به ترک 4G LTE ، نه دقیقا به عنوان فن آوری LTE خواهد شد و بدیهی است که هنوز هم پشتیبانی می شود در 5G-دستگاه های فعال اما شما ایده را دریافت کنید.

نیز وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول آیفون, 12, 12, حداکثر, 12 نرم افزار و 12 Pro Max خواهد تمام منتشر می شود در ورایزون با سازگاری برای کشور به سرعت 5G شبکه نیز در mmWave-مجهز به نسخه های به احتمال زیاد به هزینه 50 دلار به 100 دلار بیشتر از “استاندارد” 5G تنظیمات ارائه کم و اواسط گروه پشتیبانی تنها.

در حالی که این ها همه منطقی حرکت می کند و افزایش قیمت ها انتظار می رود “پذیرش توسط مصرف کنندگان” و بعید است به “تاثیر می گذارد و تقاضا” در راه با توجه به تحلیل Jeff Pu آن باقی مانده است دیده می شود خریداران آینده نگر چگونه احساس خواهد شد در مورد صرف پول بیشتر برای دستگاه های حمل و نقل در “نفیس”, جعبه خالی است.
یکی از دلایل ممکن است ذکر شده توسط خودیها برای اپل تصمیم به فروش آیفون 12 صف بدون یک شامل شارژر و یا گوشی یک کاهش هزینه. اما اگر گفت: کاهش نمی خواهد گذشت به مصرف کنندگان احتمال یک “سوپر-چرخه” اتفاق می افتد بعد از این سال ممکن است حتی کوچکتر از قبلا اعتقاد بر این بود.
البته هنوز هم وجود دارد شانس اپل نیز انتشار حداقل یک آیفون 12 مدل با اتصال 4G LTE تنها در شروع قیمت از $649 یا حتی پایین تر اما در حال حاضر ما نمی خواهد نگه داشتن نفس ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>