فروشگاه برنامه اپل طول می کشد استفاده از مستندات به نمره خود را بهترین رشد ماهانه پس از 2017

همانطور که معلوم است, یک بیماری همه گیر است که نیروهای مردم به ماندن در خانه است که در واقع خوب است برای برخی

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399

همانطور که معلوم است, یک بیماری همه گیر است که نیروهای مردم به ماندن در خانه است که در واقع خوب است برای برخی از کسب و کار. مواد غذایی تحویل خدمات مانند Shipt و Instacart دیده می شود کسب و کار رونق گرفته اند و شرکت هایی که در ساخت ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت و حوله کاغذی. همچنین به خوبی انجام می دهند در طول COVID-19 شیوع شده است در فروشگاه App اپل. این را حس می کند از آنجا که مردم در حال کار از خانه و نصب برنامه های مناسب در iPads خود را. آنها همچنین در حال دانلود بازی, جریان محتوای برنامه و بیشتر بر روی آی فون خود را و آی پاد لمسی ،

در ماه گذشته نشان داد که قوی ترین رشد برای فروشگاه App پس از سپتامبر 2017

با توجه به TheStreet, مورگان استنلی tech تحلیلگر Katy Huberty به او گفت مشتریان شرکت امروز که آوریل قوی ترین ماه برای فروشگاه App پس از سپتامبر 2017. داده ها از سنسور برج نشان داد که در سال بیش از سال App Store درآمد افزایش یافت 31 درصد در ماه. در یک ترتیبی اساس مارس شاهد 19 درصد افزایش در فروشگاه App درآمد در مقایسه با اعداد گزارش شده برای ماه مارس. در کل برای ماه رشد 40 درصد از ماه مشابه در سال گذشته است. که قویترین ماهانه سال بیش از سال نرخ رشد برای فروشگاه App محبوبیت پس از مورگان استنلی شروع به ردیابی این خاص متریک در سال 2015; مورگان استنلی می گوید که آوریل بود که چهارمین ماه متوالی افزایش فروشگاه app دانلود.

Huberty اشاره کرد که نه نفر از ده کشور برتر از نظر تولید App Store درآمد تا به حال بالا-خط رشد در ماه آوریل است. این 10 کشور به حساب 90% از فروشگاه App درآمد و تنها استرالیا تا به حال کندتر رشد درآمد بر اساس ترتیبی. در ماه مارس اپل اعلام کرد که در فروشگاه App است که به 20 کشور جدید از جمله افغانستان, گابن, ساحل d'lvoire گرجستان مالدیو, صربستان, بوسنی و هرزگوین, کامرون, عراق, کوزوو, لیبی, مونته نگرو, مراکش موزامبیک میانمار, نائورو, رواندا تانزانیا زامبیا و وانواتو.

فروشگاه App است که بخشی از اپل بخش خدمات. در یک حرکت درخشان این شرکت تصمیم گرفت در سال 2016 به تمرکز بر روی خدمات خود را از درآمد به عنوان آی فون واحد فروش تا به حال به اوج خود رسید و سال قبل. اپل تنظیم یک هدف دو برابر شدن خدمات درآمد حاصل از $25 میلیارد آن جمع آوری شده در سال مالی 2016 به 50 میلیارد دلار در طول سال مالی جاری. اپل فقط منتشر شده مالی خود را Q2 اعداد چند روز پیش و برای دومین سه ماهه متوالی, خدمات, درآمد, زد, در یک نرخ بالاتر از 50 میلیارد دلار. در واقع برای اولین بار نیمی از این سال مالی اپل جمع آوری $26 میلیارد دلار در خدمات درآمد.

با تمرکز بر روی تعداد زیادی از فعال آی فون واحد (حدود 900 میلیون) اپل می تواند جمع آوری تکرار هزینه اشتراک از موسیقی اپل, اپل, بازی اپل اخبار+ و Apple TV+ مشترکان است. و بخش خدمات نیز شامل فروشگاه App AppleCare+ iCloud و بیشتر. در حالی که Huberty نوشت که "این نتایج همچنان به تایید می کنند که برنامه اقتصاد سالم است و این که فروشگاه App باقی خواهد ماند ذینفع اجتماعی فاصله و افزایش تعامل همراه" او همچنین اشاره کرد که مارس خواهد بود که اوج فروشگاه App رشد درآمد. او می آید به این نتیجه گیری از آنجا که چند کشور در حال کاهش در مستند محدودیت. این تحلیلگر می گوید که وجود دارد این است که یک شات است که اپل بیش از پیش بینی خود برای 18 درصد رشد در فروشگاه App درآمد برای ماه ژوئن.

فروشگاه App افتتاح شد درهای خود را در ماه جولای 10th, 2008 با 500 برنامه برای آی فون 3G. اپل به زودی لگد کردن مبارزات انتخاباتی آگهی با برچسب خط که یاد شد: "برنامه وجود دارد برای آن است." باور کنید یا نه به عنوان در سه ماهه اول گوگل فروشگاه بازی دارای بسیاری از برنامه های در دسترس از فروشگاه App. با توجه به ana ortega Google Play Store ذکر شده 2.56 میلیون نرم افزار در مقایسه با 1.85 میلیون برنامه در فروشگاه app. حتی با وجود اینکه بیشتر برنامه ها در Google Play Store و Android 85 درصد از بازار جهانی گوشی های هوشمند بازار, برنامه, فروشگاه, تولید درآمد بیشتر برای توسعه دهندگان سال پس از سال است.

از مارس iOS توسعه دهندگان نرم افزار جمع آوری شده اند $155 میلیارد دلار از فروش پرداخت می شود و در خرید برنامه از App Store را باز کرد. پس از بازار آندروید راه اندازی شد (در حال حاضر در Google Play Store البته) برای توسعه دهندگان پلت فرم پرداخت شده است 80 میلیارد دلار. چرا این شکاف بزرگ? نظریه این است که چون بسیاری وجود دارد, بسیاری از کم قیمت گوشی های اندروید است که فروخته شده در بازارهای در حال توسعه این کاربران لازم نیست که پول برای خرید به عنوان بسیاری از برنامه ها و یا ایجاد به عنوان بسیاری از در برنامه خریدهای به عنوان کاربران iOS.

بازگشت در سال 2018 یک بررسی نشان داد که 20 درصد از کاربران iOS بررسی فروشگاه App روزانه در حالی که 32 درصد انجام وظیفه بر اساس این هفته. در همان زمان تنها 9 درصد از کاربران آندروید بازدید از فروشگاه Google Play یک بار در روز در حالی که 21% بازدید هفتگی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب