یک سال پس از علنی لغو پروژه, اپل قابل درک است که احیا AirPower شارژ حصیر زیر موسوم به ‘Calisto.’ این دستگاه جدید که گفته می شود تصویر برای اولین بار به تازگی و در حال حاضر اطلاعات جدید در مورد برنامه ریزی, راه اندازی, جدول زمانی و قیمت گذاری پدید آمده است.

انتظار AirPower در هر دو اواخر سال 2020 یا اوایل 2021

صحبت کردن در ابزار بازیگران پادکست به تازگی فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه و YouTuber Jon ‘Jern’ Prosser نشان داد اپل امیدوار است به انتشار نسخه جدید از AirPower در هر سه ماهه آخر سال 2020 و یا سه ماهه اول سال 2021.

که جدول زمانی می تواند تغییر کند اگر گرم شدن بیشتر مسائل مواجه می شوند اما آن را نشان می دهد اپل کار بسیار سخت در حال حاضر برای دریافت محصول در قفسه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پیش از 2021 آیفون با هیچ پورت.

انتشار در اواخر این سال به معنی AirPower می تواند یک مقام ظاهر در ماه سپتامبر در کنار آیفون 12. اصلی معرفی شده در این رویداد سالانه در سال 2017, اگر چه آن آماده نیست و تا به حال هیچ شرکت تاریخ انتشار فراتر از ‘2018.’

اما اپل احتمالا نمی خواهد تکرار همان اشتباه را دوباره و تنها انتظار برای اعلام این محصول هنگامی که آن را آماده برای تولید. در صورتی که به معنی هل دادن آزادی به اوایل سال 2021 این غول کوپرتینو ممکن است انتخاب به پرده شارژ بی سیم حصیر در آن سالانه مارس رویداد.
صرف نظر از زمانی که راه اندازی اتفاق می افتد هر چند پیش از آن گزارش ها حاکی از آن می تواند همراه با یک مطلب اساسی شارژر بی سیم است که می تواند شارژ تنها یک دستگاه در یک زمان. این باید یک بودجه جایگزین برای اپل مشتریان.

قیمت اپل برنامه ریزی شده است مسخره بالا

این Mophie 3-در-1 شارژر بی سیم برای AirPods اپل و آی فون است که به فروش می رسد از طریق سایت اپل قیمت در $119.95. آن آثار درخشان اما نمی ارائه ویژگی های که باعث می شود AirPower منحصر به فرد – قابلیت شارژ دستگاه در هر نقطه بر روی تشک.

مسلما اکثر مردم نمی خواهد نگران این, اما آن را چگونه اپل قصد دارد به ایستادگی کردن از رقابت و این دقیقا به همین دلیل شایعات از $150 یا 200 دلار برچسب قیمت برای AirPower نیست که تعجب آور است.

اما در حال حاضر که اپل احیا شده است این پروژه به نظر می رسد تیم کوک-led شرکت هدف و حتی بالاتر به قیمت گذاری می آید. به طور خاص, جان Prosser معتقد جدید AirPower خواهد شد خرده فروشی $250.

چگونه است که اپل ساخت AirPower کار این زمان ؟

فعلی AirPower نمونه شناخته شده داخلی به عنوان C68 – 68 نمونه از Calisto – و امکانات کمتر و در عین حال بزرگتر کویل به کاهش شانس آن را بیش از حد. اپل رو بی شماری گرما مسائل اصلی AirPower که آن را به شارژ دستگاه های متعدد در یک بار به دلیل دیده بان اپل که با استفاده اختصاصی فناوری شارژ.

این AirPower نسخه نیز جایگزین A10 فیوژن با چیپست جدیدتر A11 مصنوعی. دومی است که با استفاده از دو هسته غیر فعال است اما اولین تراشه از اپل به صورت پویا مدیریت گرما چیزی است که این شرکت با در نظر گرفتن استفاده کامل از.

برای مبارزه با گرم شدن مسائل است که باعث بسیاری از نمونه های اولیه به فرآیندها را A11 مصنوعی می تواند مسیر قدرت خاص کویل مناطق در صورت لزوم. آن را همچنین می توانید صبر کنید برای درجه حرارت به قطره قبل از اعمال قدرت بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de