اپل در حال حاضر به فروش می رساند نه یکی و نه دو تا بلکه سه نسخه های مختلف محبوب ترین در جهان واقعی بی سیم earbuds, و اگر شما با داشتن مشکل انتخاب گزینه مناسب به تناسب نیازها و ترجیحات خود را, آن ممکن است یک ایده خوب برای انتخاب مدل ارائه شده در heftiest تخفیف هر زمان که شما تصمیم می گیرید در واقع به ماشه.

البته رسمی Apple Store deals به طور کلی سخت تر است از پاگنده رؤیت بنابراین شکارچیان معامله باید به جای تکیه گاه به گاه سخاوت شخص ثالث مجاز خرده فروشان مانند آمازون و Best Buy یا عمده با ما حامل مانند ورایزون.
بهترین مشخص شده-پایین گزینه در دسترس در زمان نوشتن این است که بدون شک غیر نوع نرم افزار همراه با شارژ بی سیم موردی که آمازون به اتهام $49.02 کمتر از معمول قیمت $199. اگر تخفیف خود و یا قیمت با تخفیف برای تلفن های موبایل آشنا که احتمالا به دلیل e-commerce غول زد یکسان فروش چند ماه برگشت. و بله در صورتی که شما نگرانم دوم-gen AirPods هرگز ارزان تر قبل یا بعد از این معامله قبلی ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا.
درست مثل بازگشت در ماه آوریل ما انتظار نداریم که داغ جدید تبلیغی به آخرین طولانی و حتی اگر به روز رسانی AirPods بعید است که هزینه $199 دوباره در آینده نزدیک آنها می تواند به یک قیمت کمی بالاتر از 160 یا 170 دلار هر روز در حال حاضر.

اگر شما می خواهید به صرف حتی کمتر دوم-gen AirPods با استاندارد سیمی شارژ مورد شامل بدیهی است که ارزان تر و دلربا 20 دلار کمتر از $159 قیمت است. مسلم است که دقیقا یک زمین بسیار مخربی تخفیف با این مدل خاص گهگاه به فروش می رسد در اضافی 10 دلار markdown در هفته های اخیر.

شارژ مورد کنار, البته دو نوع یکسان هستند, های اپل H1 تراشه های دست آزاد “Hey Siri” حمایت می کند و تا پنج ساعت از عمر باتری شما به راحتی می توانید از دست انداز به استقامت امتیاز از “بیش از 24 ساعت است.”

همین نمی توان گفت در مورد high-end AirPods Pro که با سر و صدا لغو فعال تکنولوژی و مقاوم در برابر عرق طراحی, هزینه 15 دلار کمتر از به طور منظم خود را با قیمت $249 که آن هم دور از ذهن دمیدن معامله است. فراموش نکنید که در مورد AppleCare+ پوشش است که می تواند خریداری شده به طور مستقیم از آمازون بدون تأثیر خود را AirPods یا AirPods نرم افزار صرفه جویی در هر راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im