• اپل در این سال منتشر خواهد شد چهار آی فون جدید 12 مدل شامل یک low-end دستگاه با 5.4 اینچ صفحه نمایش.
  • آی فون اپل 12 خواهد بود که برای اولین بار گوشی های هوشمند از اپل به پشتیبانی از 5G اتصال.
  • اپل, آی فون, 12, به احتمال زیاد خواهد شد در ماه اکتبر یا نوامبر به تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که مدل های آی فون جدید به طور معمول ضربه قفسه های فروشگاه در ماه سپتامبر طراحی و توسعه تاخیر در ارتباط با کروناویروس ممکن است اپل فشار پشت آیفون خود را 12 release تا اکتبر یا حتی ماه نوامبر. تاخیر کنار, اپل, آیفون, 12 صف را یک کل بسیاری به جدول خواهد شد و مسلما یکی از بلند پروازانه ترین آیفون, چرخه انتشار, ما دیده ایم در سال است.

با توجه به تعداد معتبر, گزارش, اپل, آیفون, 12 صف این سال را شامل چهار مدل های متفاوت. دو نفر از کسانی که مدل های ورزش خواهد شد “نرم افزار” طراحی و شامل 6.1 اینچی و 6.7 اینچی دستگاه است. دو lower-end مدل های آیفون گزارش شده که عبارتند از: 6.1 اینچی دستگاه و یک 5.4 اینچ مدل.

در حالی که بسیاری از مردمی خواهد شد به احتمال زیاد نسبت به آیفون 12 مدل نرم افزار — که به احتمال زیاد به رخ کشیدن نسل بعدی فناوریهای دوربین و شاید 120 هرتز ارتقاء صفحه نمایش — یک فرصت خوب وجود دارد پایین تر پایان 5.4 اینچ, آی فون, 12 خواهد بود به خصوص محبوب با مصرف کنندگان است. به عنوان توسط اثبات اخیر و انتشار موفقیت آمیز از نسل بعدی آیفون SE بزرگ وجود دارد تقاضا برای جمع و جور مدل های آی فون که مربا بسته بندی شده با تمام اپل آخرین فن آوری است. مطمئن بزرگتر صفحه نمایش خوب است اما بسیاری از کاربران به سادگی ترجیح می دهند یک دستگاه است که آنها می توانید به راحتی با یک دست به عنوان مخالف دو.

که گفت:, MacRumors به تازگی هم قرار دادن یک سری از تصاویر است که ما با یک ایده روشن تر از فقط چقدر 5.4 اینچ, آی فون, 12 خواهد بود نسبت به موجود مدل های آی فون. اگر شما در حال حاضر آی فون 11 XS یا آی فون X شما می توانید با کلیک بر روی لینک مربوطه و 5.4-اینچ, آی فون پاپ خواهد شد بر روی صفحه نمایش خود را.

اگر شما یک آی فون 11 نرم افزار XS یا X برای مثال شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای دیدن چگونه 5.4 اینچ آیفون پشته تا در برابر فعلی خود را دستگاه. به عبارت ساده 5.4 اینچی آیفون خواهد بود چشمگیری جمع و جور. اگر شما از یک آیفون به طور منظم 11, آی فون, XR یا یکی از سیب های اخیر Max مدل سر در را به MacRumors به صورت کامل 5.4 اینچ آیفون تجربه مشاهده.

برای یک چشم انداز دیگر این ساختگی نمونهای را نشان می دهد 5.4 اینچ, آی فون, 12 واقع بین آی فون اصلی SE و آی فون 7.

به چه نوع از ویژگی های آی فون اپل 12 صف را به جدول دیده ایم گزارش ها نشان می دهد که دستگاه را کوچکتر شکاف و بهبود چهره ID قابلیت. به طور خاص, چهره ID در iPhone 12 شامل یک زاویه دید گسترده تر است که باید آن را آسان تر برای باز کردن قفل دستگاه از انواع مختلفی از زوایای مختلف. نیز وجود دارد نشانه آن است که در نور کم عکاسی در آی فون 12 خواهد بود بسیار بهبود یافته است. این است به خصوص جالب توجه است که در نور کم عکاسی در آی فون 11 کاملا باور نکردنی است.

البته از ویژگی های شاخص در آی فون اپل 12 صف خواهد بود 5G پشتیبانی می کند. در حالی که 5G پوشش در اوایل سال بود و تا حدودی پر از لکه حامل واقعا بهبود یافته خود را در سراسر کشور تحت پوشش در ماه های اخیر. که گفت: از آن باقی مانده است دیده شود میزان که مصرف کنندگان در واقع در مورد مراقبت از 5G و اگر آن را کمک به درایو هیولا تجدید چرخه. فراخوان coronavirus به شدت ضعیف اقتصاد در سراسر کشور و بسیاری از مصرف کنندگان که در غیر این صورت ممکن بود علاقه مند در یک آیفون جدید ممکن است در حال حاضر در یک موقعیت به صرف بیش از $1,000 در ارتقاء.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im