• با مردم هنوز هم cooped در خانه به عنوان همه ما همچنان به پناهگاه در محل, قرص بسیار محبوب تبدیل شده اند زیرا آنها ترکیب یک صفحه نمایش بزرگ با حفظ حریم خصوصی از یک دستگاه تلفن همراه.
  • آمازون در حال اجرا است چندین چشمگیر معاملات در قرص در حال حاضر از جمله فروش که اسلش 30 دلار از اپل 10.2 اینچ و iPad.
  • عجله و شتاب یکی قبل از آنها از فروش و شما 7-نسل اپل با شروع در فقط $299 که تخفیف خوبی از قرص طبیعی $329 قیمت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما شده اند در پوشش یک دسته از چشمگیر معاملات در قرص به تازگی در اینجا در BGR معاملات و وجود دلایل خوبی برای آن است. اولین تبلت بسیار محبوب در حال حاضر به دلیل هر کس که به دام افتاده در داخل بسیار با توجه به سرپناه در محل سفارشات. Coronavirus قرنطينه نمی تواند پایان دادن به هر زمان به زودی و قرص کامل قرنطینه همراه پس از شما دریافت حریم خصوصی و تحرک از یک گوشی هوشمند است اما با اندازه صفحه نمایش بزرگتر. و دوم شده اند وجود دارد برخی از واقعا فوق العاده معاملات در قرص به تازگی.

احمقانه ترین تبلت فروش ما تحت پوشش در چند هفته گذشته است که آمازون در حال حاضر فروش در آتش HD 8 قرص. 32GB مدل هزینه $110 جدید و آمازون نیز به فروش می رساند $40 نشان دادن حالت شارژ است که اتهامات این تبلت در حالی که propping آن را برای مشاهده ، که 150 دلار ارزش کل اما شما می توانید انتخاب کنید تا یک گواهی مرمت Fire HD 8 قرص همراه با یک حوض در حال حاضر برای تنها $69.99! به عنوان یک یادآوری خبره مرمت محصولات تضمین شده به نگاه و عمل مانند جدید و آنها حتی با همان گارانتی به عنوان یک محصول با نام تجاری جدید.

که آتش قرص معامله است که در واقع فوق العاده هست ولی یکی دیگر از معامله در حال حاضر در آمازون است که طرفداران اپل قطعا ترجیح می دهند. آن را ارائه می دهد تعادل کامل بین قدرت و قیمت و مهمتر از آن ارائه اپل محبوب iPadOS تجربه خوب بزرگ 10.2 اینچ صفحه نمایش.

اکثر sku ها از اپل 7-نسل iPad tablet شده خارج از بورس در آمازون برای مدت طولانی است چرا که آنها در میان بهترین فروش محصولات در آمازون الکترونیک دسته. زمانی که آنها در سهام چند اندازه های مختلف و گزینه های رنگ در دسترس بود با اندکی تخفیف. عجله به آمازون در حال حاضر در حال, و شما را پیدا کنید که 10.2 اینچ, اپل, است, به نحوی در سهام در فضای خاکستری با 32GB. چه حتی crazier, اما, این واقعیت است که آن را در فروش با یک جامد 30 دلار تخفیف.

که کاهش هزینه های خود را برای تنها $299 و شما می دانید که شما در حال گرفتن یک معامله خوب است در هر زمان شما می توانید نمره اپل برای زیر $300. نیز وجود دارد چند اندازه و ترکیب رنگ که هنوز در انبار در آمازون, اما همه آنها ملزم به فروش به زودی در حال حاضر که گربه از کیسه.

بیشتر از امروز معاملات بالا


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Framesira/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im