اپل بنا به گزارش ها حرکت 30 درصد از AirPods تولید به ویتنام شروع این سه ماهه

ژوئیه گذشته تولید آزمایشی از اپل AirPods آغاز شده در ویتنام است. در آن زمان ایالات متحده-چین بزرگترین چیزی که در اخبار و اپل به دنبال به حرکت 15 تا 30 درصد از تولید خود را در خارج از چین است. حتی اگر اپل طرح بسیاری از محصولات خود را در ایالات متحده اکثریت قریب به اتفاق در حال مونتاژ در چین است. که بدان معنی است که آنها به موضوع تعرفه است که ایالات متحده تحمیل بر روی محصولات تولید شده در چین و صادرات به ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک 180 درجه معکوس در چین است که می تواند منجر به از سرگیری تجارت جنگ

به روز کردن حافظه خود را با تعرفه ها به این معنی نیست که چین می پردازد آمریکا میلیون ها دلار به عنوان برخی از مردم هنوز توییتی. در واقع چین پرداخت نمی شود آمریکا یک پنی به دلیل تعرفه. شما ببینید این تعرفه ها را به سادگی واردات مالیات متهم به شرکت های ایالات متحده و مصرف کنندگان محصولات در آورده از چین است. شرکت آمریکایی مانند اپل هم می توانید با پرداخت مالیات و خوردن مقدار کل کاهش و حاشیه سود و یا پرداخت مالیات و تصویب هزینه به مصرف کنندگان در قالب قیمت های بالاتر.

از آنجا که هر دو کشور در یک معامله تجاری در ماه ژانویه به نظر می رسد که شرکت های ایالات متحده که تولید محصولات خود را در چین خواهد در نهایت قادر خواهید بود برای قرار دادن تعرفه ها در آینه دید عقب. اما از آنجا که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است 180 درجه به نوبه خود در چین (ستایش رئیس جمهور یازدهم در ماه مارس چین در پاسخ به کروناویروس و در حال حاضر حمله به این کشور برای مخفی کردن جنبه های شیوع) معامله ممکن است لغو شود; رئیس جمهور به تازگی گفت: “من با داشتن یک زمان بسیار سخت با چین است.”

امروز شاخص Nikkei Asian Review گزارش داد که در طول این سه ماهه اپل تولید خواهد شد میلیون ها نفر از آن محبوب AirPods بی سیم, بلوتوث, earbuds در ویتنام است. با استناد به منابع “آشنا با موضوع” نقد و بررسی می گوید که 3 تا 4 میلیون واحد و یا 30 درصد از مجموع کلاسیک AirPods تولید خواهد شد ساخته شده در ویتنام است. در حال حاضر اپل در حال حرکت است در این مجمع از حق بیمه خود را AirPods Pro به ویتنام; معرفی ماه اکتبر سال گذشته “نرم افزار” نسخه AirPods شامل لغو سر و صدا به نگه داشتن صداهای خارج و شفافیت حالت هنگامی که کاربران نیاز به دانستن آنچه در جریان است در اطراف آنها. “کلاسیک AirPods” در قیمت $159.00 با یک شارژ مورد و 199 دلار با شارژ بی سیم مورد. شاخص Nikkei منبع گفت: “تولید انبوه AirPods در ویتنام آغاز شده به عنوان اوایل به عنوان در ماه مارس است. ویتنامی مقامات حتی اعطا مجوز خاص برای یک کلید اپل AirPods اسمبلر برای کمک به این شرکت را در مهندسین به این کشور برای صاف تولید در مستندات.”

U. S شرکت فنی متوقف نگرانی در مورد تعرفه ها پس از شیوع کروناویروس آغاز شده است. در حال حاضر که رئیس جمهور تهمت است که با فشار دادن سخت به بازگشایی اقتصاد ما می تواند برخی از ایالات متحده شرکت های فن آوری یک بار دیگر در نظر گرفتن حرکت زنجیره تامین خود را در خارج از چین است. یکی دیگر از اجرایی از یک زنجیره تامین شرکت گفت: “این هنوز یک برگشت روند که ایالات متحده شرکت های فن آوری را باید به تدریج به دنبال پایگاه های تولید در خارج از چین است. بسیاری از شرکت های ایالات متحده از جمله اپل به دنبال عدم تولید چین. … برخی ترجیح می دهند ویتنام و برخی مانند تایلند و برخی در هند و برخی در آمریکا و دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا.”

برخی بر این باورند که اپل به پایان خواهد رسید تا در حال حرکت بیشتر از تولید آن به ویتنام; سامسونگ تولید حدود نیمی از آن گوشی در کشور است. اپل را به مطمئن شوید که آن را به دسترسی به یک زنجیره تامین است که می تواند آن را با اجزای آن در کمیت و کیفیت است که به آن نیاز دارد. هند بود و دیگری امکان به خصوص از آنجا که اپل در حال حاضر تولید برخی از مدل های آیفون در کشور است. سوال اطراف هند این است که آیا اپل می تواند در ساخت یک به اندازه کافی بزرگ زنجیره تامین در منطقه برای جهانی آیفون تولید.

این AirPods در حال اپل سریعترین رشد دستگاه و نیز بالا فروش بی سیم, بلوتوث, earbuds با 50% سهم از بازار. اپل به فروش می رسد در حدود 65 میلیون واحد در سال گذشته با توجه به قرابت پژوهش; دومی انتظار 100 میلیون واحد به فروش می رسد این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>